Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
DUO με AMALIA, δεν καταφερα να το συμπληρωσω για καποιο λογο.

ηθελα να ξαναδω αμαλια αλλα επειδη ηξερα οτι ηταν φιασκο, περα απ την πολυ δυνατη εμφανιση (ακομα κι εκει με χαλαει που ειναι τοσο ασπρουλιαρα) σκεφτηκα να τη βαλω με ενα ηφαιστειο παρεα μηπως με καλυψουν. εψαχνα κατι καλυτερο σε εμφανιση απο jena αλλα δεν εκατσε. το κοριτσι ειχε μεγαλη διαθεση να με ικανοποιησει σε αντιθεση με την αλλη που ηταν απλος θεατης και απλα ρουφαγε τη μυτη της καθε τρεις και λιγο. ζητησα και πληρωσα λεσβιακο, το οποιο ηταν τραγελαφικα ανυπαρκτο. πεταμενα 100 ευρω για αλλη μια κοροιδια (το ιδιο επαθα και σε 2 ακομα μεγαλα γραφεια, για να ειμαι δικαιος). η μονη καλη στιγμη ηταν η πιπα με συνεργασια (κορμος-φρυδια) που ειναι και μεγαλο μου φετιχ. αντε και καποια στιγμη που με καβαλησε η αμαλια και με καυλωνε οσο μπορουσε παραλληλα, η πολυ μετρια σε εμφανιση jena.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
400€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
3.223
Πόντοι:
2.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Antonis_Greece4, maposavouris και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2024
Για ποια κοπέλα ειναι η κριτική; γιατι τα εκανες ελαφρως σαλάτα.Ποια ειναι το φιάσκο;Γιατι γραφεις σχετικά καλά σχόλια.
Πριν γραψετε κριτικη,να ειστε νηφάλιοιΧαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, astronaut80, hornyasfuck και 4 άλλα μέλη
12 Απριλίου, 2024
@gnnakos πηγαινε να ριξεις λιγο νερο στη μουρη σου και ξαναδιαβασε....αλλα επειδη ειμαι καλος ανθρωπος θα ξαναπω...duo amalia me jenna και τα σχολια αφορουν και τις 2 ξεκαθαρα. η καθε μια εχει τα δικα της
review reaction 1 Johnny Red2, John_282, hornyasfuck
12 Απριλίου, 2024
Λεσβιακό duo μόνο αν:

και οι δυο κοπέλες ειναι πραγματικά bi,
υπάρχει-προκύψει χημεία μεταξύ τους, ή καλύτερα γνωρίζονται,
υπάρχει χρήμα για ικανό χρόνο, σίγουρα 2 ώρες κι ακόμα καλύτερα τρεις,
αφιερώσεις αρχικά χρόνο σε γνωριμία-κους κους-ποτάκια.
δεν είναι κουρασμένες κι έχουν όρεξη (αλλιώς θα το δουν ως "η ώρα του παιδιού")
review reaction 1 Johnny Red2, old boy, hornyasfuck και 3 άλλα μέλη
12 Απριλίου, 2024
Τζιτζιφιόγκε, συγχαρητήρια για το duo αλλά πράγματι η συγκεκριμένη κριτική είναι ημιτελής και δεν βγάζουμε συμπέρασμα.
Δεν αναφέρεις λεπτομέρειες για τα κορίτσια για να μπορέσουμε να τα αξιολογήσουμε και εμείς οι υπόλοιποι.
Θα μπορούσες να γράψεις λίγα λόγια παραπάνω για την κάθε μία.
Από ότι κατάλαβα η Amalia είναι ένα λευκό παλτό και η Jenna πολύ μέτρια σε εμφάνιση.
Για να πετύχει ένα duo πρέπει να γνωρίζονται πολύ καλά μεταξύ τους τα κορίτσια και να είναι έμπειρες.
Αυτό που κρατάω είναι η μέτρια εμφάνιση της Jenna's σε αντίθεση με τις φωτογραφίες της όπου φαίνεται ομορφούλα.
Κρίμα τα €400 που έδωσες.
Χωρίς παρεξήγηση.
Ματάκι
review reaction 1 Tourtouristas, Stef68, blizardeye και 5 άλλα μέλη
12 Απριλίου, 2024
@ Annapurna θεωρω οτι εδωσα τις πληροφοριες που θα εψαχνα εγω στη θεση του αναγνωστη και αυτα που ηθελα να τονισω.
για την αμαλια ειδικα, εχω γραψει εκτενη κριτικη καθως και πολλα σχολια σε σχεση με την εμφανιση αλλα και τη συμπεριφορα της.
εξαλλου η συγκεκριμενη κριτικη ειχε κυριο σκοπο να καυτηριασει αλλο ενα φιασκο με ντουο και την κοροιδια του λεσβιακου για επιπλεον 100 ευρω.

@Rebirthed Sapiens Sapiens εχεις απολυτο δικιο αλλα δεν υπηρχε δυνατοτητα για ολα αυτα.
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, hornyasfuck, Annapurna και 1 ακόμα μέλος
12 Απριλίου, 2024
Και η 1 ώρα αρκετή είναι για καλό τρίο,αρκεί οι δύο κοπέλες να είναι φίλες μεταξύ τους,όπως ανεξάρτητες αλλά και σε μασατζίδικο.Έχω κάνει και στις δύο περιπτώσεις και ήταν τρελή καύλα με λεσβιακά μεταξύ τους που γούσταραν,γιατί ήταν πραγματικά bi.
review reaction 1 Johnny Red2
12 Απριλίου, 2024
Κριτικη -πρόεδρος Εδεσσαικού ειναι αυτή.
review reaction 3 Bartender 74, Johnny Red2, srek7
13 Απριλίου, 2024
@gnnakos έχεις δίκιο μυστη, αν έχεις απορίες είμαι εδώ για σένα.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8