Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το κορίτσι αποδείχθηκε η χαρά του σεξ!


Στην καρτέλα της διορθώνω. Στήθος σιλικόνης με θετικό αποτέλεσμα, όχι μπετόν αρμέ. Αγγλικά niet!

Με βλέπει, την καλησπερίζω, μου κάνει νο ίγκλις και (για να την πειράξω) της απαντώ ακυρώνω τη συνάντηση δε θα μείνω.

Το προσωπάκι της σκοτείνιασε και μου έκανε τη γκριμάτσα συγγνώμη που δεν ξέρω Αγγλικά.

Εκεί την πήρα μια αγκαλιά και έπεσε το πρώτο θερμό φιλί με γλώσσα piercing (!!!).

Από κει και έπειτα όλα κύλησαν όμορφά και ευχάριστα.

Πουτσοσνάκ το κοριτσάκι μας, με ωραίο κορμάκι, ευλύγιστη και διαχειρίσιμη.

Πρόσωπο χωρίς χείλια ροφού, με σημάδια μάλλον από παλιά ακμή αλλά όχι αντιαισθητικά. Συνδυαστικά με τον ευχάριστο χαρακτήρα της θα έλεγα όμορφο καθημερινό πρόσωπο.

Πειστικές οι φωτό αφαιρώντας λίγο το αυστηρό ύφος.

Πολύ όμορφα περιποιημένα άκρα, μοσχοβολιστή και πεντακάθαρη. Αρκετά τατού, ντυμένο αριστερό χέρι και γενικά έμπειρη και περπατημένη αν και νιάτο.

Προφανώς γουστάρει το σεξ, αντέχει δυνατούς ρυθμούς αν και ξεκινήσαμε με τα γλωσσόφιλα και σε χαλαρό τέμπο. Πολυοργασμικό πλάσμα που συνδυάζει σκέρτσο, πουτανιά και θηλυκότητα.

Την έκανα να νιώσει ηρεμία και ασφάλεια και μου ανταπέδωσε μια συνεδρία μες στην κάβλα και τους σπασμούς.

Στοματικό αρκετά έντονο τρομπόνι, που δε με βρήκε σύμφωνο, την καθοδήγησα και τα πήγε περίφημα. Να ήξερε τι θα μπορούσε να κάνει με τη μπίλια στη γλώσσα……

Αιδοίο όμορφο, καθαρό, για εκτενή ενασχόληση. Χτυπιόταν από την ηδονή και σε λίγο χρόνο ολοκλήρωσε κραυγάζοντας στα Ρώσικα λιου μπλιου, μπλικεν και δε ξέρω τι ακόμη…

Μούλια η Τζούλια!

Απολαυστική στο cow, έδωσε ρεσιτάλ, βοηθά και ο σωματότυπός της. Με είχε φτιάξει και μια δυο φορές κρατήθηκα για να αλλάξουμε καμιά στάση (Κολιάτσου, Πλ. Αμερικής…)

Μάταια, εκεί που ήταν καρφωμένη απάνω μου άρχισε πάλι σπασμούς και εν μέσω κραυγών Ρωσικής επανάστασης τελειώσαμε μαζί τη σεμνή τελετή.

Τι κι αν η επικοινωνία γινόταν με παντομίμα, τι κι αν μου άλλαξε τα σχέδια και τελείωσα με μία στάση..

Το θέμα είναι πως πέρασα πολύ ωραία μαζί της, έπεσε αρκετό γέλιο και γενικά άξιζε η όλη φάση.

Από τις περιπτώσεις που λες ήρθε η άνοιξη.

Με το γραφείο, όπως πάντα όλα καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.204
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, mallias20, Larson και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2024
δε φτάνει που δεν κάνει ινκολ (μου είπαν ΜΟΝΟ αουτκολ στο τηλεφωνο), έχει και σιλικόνες τώρα όπως λες, ενώ στην καρτέλα γράφει φυσικό?
ε ρε αξιοπιστία που πέφτει... Εμμμμ
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 4 Larson, hornyasfuck, BisexualWannabe και 3 άλλα μέλη
12 Απριλίου, 2024
Παπαφιλίπ κάνει incall εκτός αν είσαι far away from the center. Ωστόσο ενημέρωσα να αλλάξουν στην καρτέλα το φυσικό και τα Αγγλικά. Είναι όμως πόκετ πουτανίδι για γούστα.
review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
12 Απριλίου, 2024
@mysterious
ξαναδες, έγραψα ότι μου είπαν ΜΟΝΟ αουτκολ.
έχω τα σκριν με τα λόγια τους.
review reaction 3 hornyasfuck
12 Απριλίου, 2024
Αδερφέ επειδή ενδιαφέρομαι, αλλά με χάλασε το σιλικονατο, είναι τουλάχιστον από τα καλοφτιαγμένα που μπορείς να το ζουληξεις ή δεν ζουλιέται είναι μόνο για να το βλέπεις;
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
12 Απριλίου, 2024
@papaphilips εγώ ζήτησα outcall και δεν γνωρίζω αν δέχεται σε δικό της ξενοδοχείο. Περί στήθους όντως σιλικόνη αλλά καλή δουλειά με φυσικό αποτέλεσμα στην επιφάνεια και ωραία αίσθηση στη νορμάλ πίεση.
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
13 Απριλίου, 2024
και ούτε πρόκειται να αλλάξουν την καρτέλα της ... είναι large & τους βολεύει αφότου σε κανέναν άντρα δεν αρέσει το πλαστικό στήθος όμως οι περισσότεροι το ανέχονται

φαντάσου το "τοπ γραφείο" και ΕΝΩ είχα ρωτήσει / φυσικό στήθος / μη καπνίστρια μπαίνει περήφανη στο σαλόνι με το iCos στο στόμα κι ένα ντεκολτέ με τις 2 τουρμπίνες έξω Κεφάλι σε τοίχο!

εντάξει καυτό πουτανάκι, εμφάνιση στρίπερ με πολλές υποσχέσεις αλλά δεν περνάνε αυτά σε μένα, ούτε που πρόλαβε να καθήσει καναπέ

εδώ κι ένα εξάμηνο πάντα ρωτάω προκαταβολικά αν η καρτέλα είναι ενήμερη και ακριβής

από τις 31 κοπέλλες με "φυσικό στήθος" ζήτημα ναναι οι μισές

μετά μου θέλουν 20 ευρώ για το ταξί ...

άλλο γραφείο μικρότερο οπότε και πιο πιεσμένο οικονομικά άλλαξε την καρτέλα ... παρόλα αυτά φυσικά προσπάθησε η τηλεφωνήτρια σαν καλή υπάλληλος που είναι να μου χρεώσει την ακύρωση/ φιάσκο
review reaction 1 review reaction 4 review reaction 3 hornyasfuck, BisexualWannabe, papaphilips και 1 ακόμα μέλος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6