Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 11 10
Call-Girls 64541
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν ειχες ερωτα με καποια φοιτητρια και θελεις να τον θυμηθεις η Αντριαννα ειναι το καταλληλοτερο εσκορτ για αυτην την δουλεια. Επειδη δεν μας δειχνει το προσωπο, να σας πω αρχικα οτι ειναι πανεμορφο, γλυκο και ερωτευσιμο, απο κοριτσι 22 ετων με καθαρο δερμα και ομορφα χαρακτηριστικα. Το σωμα ειναι αυτο που βλεπετε, οι φωτογραφιες ειναι αληθινες και χωρις επεξεργασια. Ο χαρακτηρας της ειναι ακομα πιο ωραιος, ακομπλεξαριστη η μικρη και γεματη ζωη. Της αρεσει να ειναι στο κεντρο της προσοχης και εκδηλωνει τις πτυχες του χαρακτηρα της χορευοντας και τραγουδωντας λες και ειναι η πιο ευτυχισμενη μερα της ζωης της. Ολα αυτα σε κανουν να την λατρεψεις και να την περιποιηθεις με τον καταλληλοτερο τροπο πραγμα το οποιο γουσταρει και απολαμβανει αφου απο οσο καταλαβα πραγματικα γουσταρει το σεξ.
Αρχισαμε με φιλια στο στομα και μετα εγλειψα το μουνακι της με πολυ αγαπη. Εκανε ωραια πιπουλα και μετα ανεβηκε να με καβαλησει. Η τρυπα της ηταν κατα τα αναμενομενα στενη αλλα δεν το εβαλε κατω μεχρι που αρχισε να γαμιεται κανονικα πανω μου. Παρολο που η θεα ηταν πολυ ωραια ηταν αναγκη να την παρω στα τεσσερα και μου στηθηκε πολυ καλα για να δωσω πονο. Εχει αντοχες αλλα να εχετε στο νου σας οτι ειναι ενα αματουρι και θελει λιγο προσοχη.
Ηταν ευκολο να κανουμε δυο γυρους γιατι μονο και μονο με την παρουσια της η πουτσα μου επαιρνε ανοδικη πορεια.
Περασα πολυ καλα με το πιπινι, καλυψε στο επακρο τις προσδοκιες μου και τα 150 τα πηρε με το σπαθι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 29, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.823
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, mancunian1986, elpotero και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2024
Φιλί χωρίς γλώσσα λέει το σαητ
review reaction 1 hornyasfuck
09 Μαΐου, 2024
@Eros82
Τυπε μου βλέπω ότι παντού, το ίδιο πράγμα γράφεις και ρωτάς επίσης (και σε πμ).
Οι κοπέλες προσφέρουν ότι γράφουν στην καρτέλα τους, ή τουλάχιστον αυτό θα πρέπει κανονικά να προσφέρουν.
Τώρα αν ένας πελάτης βρωμα, ή ο ίδιος για ΧΨ λόγο ΔΕΝ θέλει γλωσσοφιλα, τότε προφανώς και δεν θα γίνει κάτι τέτοιο στην συνάντηση.
Επίσης σε κάποιες κοπέλες γράφει φιλί χωρίς γλώσσα, αλλά αν σε δουν καθαρό, πας με τα νερά τους, σε γουστάρουν και εμφανισιακά, τότε όχι μόνο γλωσσοφιλα, αλλά μπορεί να ζήσεις και την τσόντα της ζωής σου μαζί τους.
Από κει και πέρα, σε όποια περίπτωση σε ενδιαφέρει, πας, δοκιμάζεις και γράφεις και μια κριτική μετά.
Αυτά και καλή συνέχεια.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2