Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 70 10
Call-Girls 280902
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παλιότερη συνάντηση με την Άννα στο Bill.
Η επικοινωνία γενικά ήταν πολύ εύκολη.
Ανοίγω την πόρτα και βλέπω μια ψιλή περίπου 1,80, όμορφη κοπέλα, ωραία ντυμένη με τις γνωστές μπότες για τις οποίες έχουμε οι περισσότεροι διαβάσει.
Το σώμα της είναι αρκετά ωραίο, όχι όσο αδύνατο μπορεί να φαίνεται στις φωτογραφίες, τουλάχιστον από την μέση και κάτω. Έχει δυνατό κωλαράκι, ίσως χρειάζεται λίγο γυμναστική.
Προσοχή στους βυζολάγνους, μην προσπαθήσετε. Είναι σχεδόν ανύπαρκτο. Επίσης έχουμε αρκετά τατουάζ, που εμένα προσωπικά δεν με χάλασαν.
Πολύ ωραία πίπα, αν δεν προσέξεις σε τελειώνει ακαριαία. Έχει ταλέντο σ αυτό. Προφανώς και στο τέλος τα καταπίνει, όπως έχει γραφτεί κι από τους υπόλοιπους.
Τρομερή διάθεση στο σεξ, δέχεται γλύψιμο, δάχτυλα και είναι απίστευτη όταν χύνει. Αντέχει σε ότι ταχύτητα θες και γουστάρει.
Στο επικοινωνιακό κομμάτι παίρνει άριστα, τουλάχιστον για εμένα. Φαίνεται συνειδητοποιημένο άτομο, που ξέρει τι θέλει, τι κάνει και για ποιο λόγο.
Φαίνεται καλλιεργημένη και μιλάς άνετα μαζί της. Αν δεν προσέξεις, θα φας όλο τον χρόνο εκεί.
Το "ίσως" στο αν θα την έβλεπα ξανά μπήκε γιατί ενώ πέρασα ωραία και στο σεξ και στο επικοινωνιακό κομμάτι, δεν είμαι άνθρωπος που θα πάει με την ίδια κοπέλα δεύτερη φορά εκτός από δύο εξαιρέσεις μέχρι σήμερα. Επίσης όταν την συνάντησα τα 150,00€ δεν τα έλεγες και vfm για ανεξάρτητη. Εκεί που έχει φτάσει η φασούλα σήμερα, μπορεί και να παίρνει καλύτερη βαθμολογία στην σχέση αξίας / κόστους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
937
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, doc_lin, Km7699 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2024
Καλά τα λες, κι όμορφη και λεπτομερής η κριτική. Αλλά όχι και ανύπαρκτα βυζιά η Άννα, είναι συνολικά αξιοπρεπές μουνί με τα βυζιά μαζί.

Έχω κι εγώ καιρό να τη δω, κάτι πάνω από χρόνο, αλλά δε φαντάζομαι όμως να τα ρούφηξε το 2023 και να τα πήρε μαζί...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1