Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 4470
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τι ωραια αντιθεση που κανει η ασπρη πουτσα στο μαυρο στομα, και ακομα καλυτερη οταν τον βαζεις αναμεσα σε μαυρα κωλομαγουλα. Φετιχ ειναι... ισως δηλαδη, και γιαυτο προσωπικα καπου καπου ψαχνω μια μαυρουλα για να γουσταρω. Ηθελα την Κατα αλλα για κακη μου τυχη δεν δουλευε εκεινη την μερα και σαν εναλλακτικη μου προτεινανε την Κεντρα την οποια δεχτηκα χωρις να το σκεφτω πολυ.
Η κοπελα δηλωσε Κουβανη και εχει καποια χρονια στην Ελλαδα οπου πλεον ειναι μονιμος κατοικος. Αναμεσα σε αλλα μου ειπε οτι οταν ηρθε στην Ευρωπη αρχικα εγκατασταθηκε στην Ιταλια αλλα την Ελλαδα την βρηκε καλυτερη. Η συζητηση εγινε σε σχετικα καλα αγγλικα, σε σχεση δηλαδη με τις υπολοιπες λατινες αλλα βασικος μου στοχος ηταν να την γαμησω οπως ηθελα και δεν ειπα πολλα για να μην χασουμε χρονο.
Εμφανισιακα λοιπον, δεν ηταν τοσο λειο το κορμι της και καποιες διχρωμιες η σπυρακια υπηρχαν στον κωλο της, δεν καταλαβα ακριβως τι ηταν... Στο προσωπο σιγουρα δεν ειναι Ναομι Καμπελ, απλα μετριο δηλαδη αλλα δεν με απασχολουσε αυτο γιατι δεν ειχα ορεξη για φιλια και ουτε γενικα για gfe.
Ηταν λιγο μαγκωμενη στην αρχη αλλα ωρεξατη και γρηγορα ξεπερασε το ψυχολογικο εμποδιο. Εγω δεν εκανα πολλα, την αφησα να τα κανει σχεδον ολα εκεινη και το ευχαριστηθηκα γιατι ειναι τιμια και πραγματικα ιδρωνει την φανελα.
Το στοματικο της ηταν ωραιο με παιχνιδια στα αρχιδια και κοιταγμα καπου καπου στα ματια. Στην συνεχεια καναμε reverse cowgirl για να βλεπω να χωνεται η πουτσα μου στο μουνι της και δεν κουραστηκε παρολο τα πολλα λεπτα που χρειαστηκαν για να χυσω. Παιχτηκε δευτερος γυρος στον οποιο και παλι εκανε ολα οσα της ζητησα χωρις να κανει το παραμικρο παραπονο.
Γενικα για 130 ευρω ηταν μια καλη επιλογη, τοσο πιστευω οτι αξιζε δηλαδη.
Και κατι τελευταιο για την εμφανιση της, νομιζω πως φοραγε περουκα... δεν ηταν ασχημο το μαλλι της αλλα καπως περιεργο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 23, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 C.G.A, mancunian1986, Yatoputso και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2024
@tainted_love Να σε ρωτήσω αυτή είναι η Alex2 από your angels;
review reaction 1 hornyasfuck
26 Μαρτίου, 2024
νομιζω η αλεξ ειχε αρκετα διαφορετικες φωτο.
γλειφομουνι εκανες?
τα βυζια της ειναι οντως φυσικα?
στις φωτο μου κανουν προς πλαστικα...
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2