Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη συνάντηση με την Καρίνα.
Θα ξεκινήσω λίγο ανάποδα και θα πω ότι πέρασα καταπληκτικά μαζί της. Στην εμφάνιση άνετα παίρνει ένα οκτώ. Δεν είναι κανένα μοντέλο αλλά το σώμα της είναι φυσικότατο και συμμετρικό σε σχέση με το ύψος της και στο πρόσωπο είναι ένα όμορφο πλάσμα. Συμπεριφορά ευγενική και φιλική. Έδειξε μεγάλη όρεξη και δεν τρώει χρόνο ανάμεσα στους δυο γύρους. Ακόμα κι όταν είδε την δυσκολία που είχα στον δεύτερο γύρο το πάλεψε και κατάφερα ένα πανηγυρικό τελείωμα.
Στο ερώτημα αν θα την ξανασυναντούσα θα απαντήσω ότι και μου αρέσει να δοκιμάζω καινούργιες θα της δώσω άλλη μια ευκαιρία γιατί πιστεύω ότι θα περάσω ακόμα καλύτερα την επόμενη φορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 21, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Απρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
395
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Yatoputso, tsitsigos και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2024
Γιατί δεν μας λες πόσο πλήρωσες ωεο;;;;
Το συγκεκριμένο γραφείο έχει τις πιο παράλογες τιμές. Σχεδόν τιμές Ελβετίας....
Λογικό ο προμότορας τους να μην αναφέρει τιμές.
Δεν θα μας πιάνετε εσείς κορόιδα ρε πονηροί, κάτι μας κόβει ακόμα.
Συναγωνιστές, μποϊκοτάζ στο πρακτορείο που χρεώνει το ελάχιστο 200/ώρα και το μέγιστο 500/ώρα.
Που είμαστε ρε;;;; Στο Λας Βέγκας;;;
22 Μαρτίου, 2024
Γιατί είναι ξεκάθαρα κριτική προμότορα;;; Γιατί δεν έχει καμία λεπτομέρεια, μόνο κούφια λόγια χωρίς ουσία. Παίζει να μην τη συνάντησε και πότε ο νόστοςΚαπέλο
22 Μαρτίου, 2024
κόκκινε περιπατητή οι τιμές που λες είναι σε άλλες χώρες όχι εδώ
review reaction 1 Johnny Red2
22 Μαρτίου, 2024
Δεν μας είπες πόσο πλήρωσες και πόσο κοστίζει κανονικά. Αν έχετε ήδη συμφωνήσει για την έκπτωση της επόμενης φοράς ενημέρωσε μας και για αυτό....
23 Μαρτίου, 2024
160 πλήρωσα. Όπως σου απάντησε και ο φίλος οι ψηλές τιμές είναι για άλλες χώρες. Παράλειψη μου που δεν είχα γράψει τιμή.
review reaction 1 Johnny Red2
23 Μαρτίου, 2024
@νοστος
Συγνώμη φίλε, δικό μου λάθος βιάστηκα να σε κατηγορήσω άδικα. Τελικά κάπου σε μια γωνιά στη φωτογραφία γράφει ότι αυτή που χρεώνει 500 δουλεύει Μαϊάμι. Στο κινητό που είναι όλα μικρά δεν φαινόταν καλά και δεν το πρόσεξα... Δεν είναι δικαιολογία, είμαι απαράδεκτος που σε κατηγόρησα άδικα!
review reaction 1 νοστος
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6