Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 24 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 107578
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.. Χθεσινή μεσημεριανή συνάντηση με το κορίτσι.. Για Αλεξάνδρα πήγαινα αλλά δεν ήταν διαθέσιμη και η ευγενική κοπέλα μου πρότεινε Αρετή και Ήρα.. Την Αρετή την είχα βάλει στο μάτι οπότε επέλεξα αυτή.. Τελικά σε καλό μου βγήκε γιατί πέρασα υπέροχα.. Αν όχι το καλύτερο, σίγουρα από τα καλύτερα ραντεβού που έχω κάνει..Η κοπέλα είναι φοβερή πραγματικά.. Εμφανισιακά έχει ένα πάρα πολύ όμορφο πρόσωπο, πολύ ψηλή κοπέλα με ωραίο σώμα, αδύνατη, μικρό στήθος που εμένα δεν με χαλάει καθόλου, ωραίο κώλο και ωραία μακρυά πόδια.. Αν την έβλεπα στο δρόμο μαλλον θα πάθαινα ραιβοκρανο..Τώρα για τη συμπεριφορά της μπορώ να πω πως με εξέπληξε πολύ ευχάριστα..Πάρα πολύ ευγενική κοπέλα, με πολύ ωραία και ευχάριστη διάθεση.. Ήρθε με τρομερή όρεξη, λες και ήμουν ο παράνομος γκόμενος της που είχαμε ραντεβού στο ξενοδοχείο.. Είναι ομιλητική, δεν βαριέται, αλλά δεν τρώει καθόλου χρόνο,μπανάκι πριν, μετά και ανάμεσα στους δύο γύρους και αμέσως στον αγώνα.. Εξαιρετική πίπα, γλύφει παντού και παλεύει για να τον καταπιεί.. Πολύ καλή η συμμετοχή της στο σεξ, δεν με άφηνε ήσυχο δευτερόλεπτο εκεί που πήγαινα να αρθρώσω μια λέξη αμέσως ορμούσε πάλι, κάνει τα πάντα, παίρνει πρωτοβουλίες, δεν λέει πουθενά όχι και ρωτάει αν σου αρέσει κάτι η όχι κατά τη διάρκεια..Όπως ειπα για εμένα ήταν ένα εξαιρετικό ραντεβού, με μια πολύ όμορφη,πεντακάθαρη και πολύ ευχάριστη κοπελα.. Δεν μου αρέσει να χρησιμοποιώ τη λέξη στανταρακι γιατί μου αρέσει να δοκιμάζω διαφορετικές κοπέλες, αλλά τη συγκεκριμένη σίγουρα θα την ξανά πάρω σύντομα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 21, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
31 Δεκ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
1.131
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, C.G.A, Διαγραμμένο μέλος 185569 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2024
Σούπερ κριτική για ένα από τα πιο πιασάρικα καυλάκια της πιάτσας.
review reaction 1 hornyasfuck, stefan sal
22 Μαρτίου, 2024
Από όσο ξέρω, φιλιά με γλώσσα η συγκεκριμένη ΔΕΝ.
Η άλλαξε κάτι τώρα..?
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
22 Μαρτίου, 2024
@AlexEasyRider κι εγώ έτσι νόμιζα, γι αυτό ήμουν λίγο διστακτικός στην αρχή αλλά εκείνη έκανε τη κίνηση και μετά δεν σταμάταγε
review reaction 1 hornyasfuck
22 Μαρτίου, 2024
όντως γαμιέται εξαιρετικά, σε εμένα δυστυχώς είχε αντοχές για μόνο μια φορά. Ψήνομαι να την ξαναπάρω
review reaction 1 hornyasfuck, stefan sal
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4