Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 66 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 232911
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
…ομολογώ ότι παραπλανήθηκα σαν να ήμουν πρωτάρης….ενα απίστευτα Κοντο Κοντοπουτανο ( περίπου 1,55) με υπέρ τεράστιο κωλο δυσανάλογο του υπόλοιπου συνόλου …τα βυζια της είναι …τεράστια και πέτρα…με extension μαλλί …και πρόγραμμα κασέτα…με ψεύτικες αποτυχημένες αντιδράσεις…χωρίς πρωτοβουλίες και μεγάλη βαριεστημάρα…και μούρη βλαχομπαροκ με ύφος…και τουπέ….
Δεν πειράζει …πάμε γι’αλλα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2024
Διάρκεια
4 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
720€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Paul75
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
951
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, THV, th0dor1s και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

30 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαρτίου, 2024
Η κοπέλα τον λέει καψούρη και εκδικητικό,ο άλλος την λέει ζηλιάρα και παρεξηγησιαρα! Μωρε καλα κάνω και απέχω! Έτσι δε θα εκδικηθώ καμία που θα με ζηλέψει Χεχε!
review reaction 3 faust_p, georgesv, Rensten και 4 άλλα μέλη
17 Μαρτίου, 2024
@Paul75...Η προιστορια κριτικων σου ειναι μονοωρα...με δυο 1.5 ωρα.
Αρα δεν ισχυει αυτο που λες στην αρχη.
review reaction 4 review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη
17 Μαρτίου, 2024
Αυτο το να μαλωνουν και να ζηλεύουν 2 πουτανες για εναν ανδρα , Το είχα δει σε μια τσοντα!! Στο τέλος τις πήδηξε και τις δυο....

Όλα καλα συμφωνω αλλα η ντασουλα 5/5 προσωπο και σωμα συγνωμη αλλα δεν......
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, bigmountain
17 Μαρτίου, 2024
..θα παρακαλούσα η επικοινωνία να μην εμπεριέχει ύβρεις και ανώφελη αντιπαράθεση…
Επίσης @φακιρης …επειδή έχω κριτικές μόνο ώρες και μιάμιση ώρες δεν σημαίνει ότι δεν ισχύει ότι κάνω πολλά τετράωρα η και περισσότερο …
Τι πάθατε ρε παιδιά …ηρεμία…τέλος ο @pilofori…ντε και καλά με έχει καταλάβει…αυτά που δεν ξέρει απλά υποθέτει….ελεος φιλαράκι μου …get a life …στα πολλά και μόνον studios που κανείς κριτική…άσε με εμένα τον «καψούρη» στο «πρόβλημα»… τάχιστα στον ψυχίατρο …
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΤΕ …γράψτε ήρεμα χωρις να προσβάλετε δεν υπάρχει ανωνυμία στο διαδύκτιο….
Σε σχέση με το κοριτσι…ΟΛΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ με την καλοπροαίρετη συζήτηση …πράγμα που ΕΓΙΝΕ ΗΔΗ…άρα ΤΕΛΟΣ…
Χρόνια πολλά και καλή Σαρακοστή και πάλι….
review reaction 3 review reaction 1 pilofori, Bartender 74, hornyasfuck
17 Μαρτίου, 2024
Περιμένουμε να σας δουμε στην τηλεόραση και τους 3 στην Αννίτα
review reaction 3 hornyasfuck
17 Μαρτίου, 2024
"και συμπεριφέρομαι σαν gentlemen"

Σιγουρα δεν το μιλας το αγγλικο σαν τζεντλμαν μπρο μου.
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
17 Μαρτίου, 2024
Αν όντως πέρασες έτσι ειλικρινά λυπάμαι επειδή όμως τη συγκεκριμένη τη ξέρω δυο χρόνια και τη έχω πάρει αρκετές φορές και στα δυο γραφεία που πέρασε , σε εμένα τουλάχιστο ποτέ δε είχε ύφος , ποτέ δε βαριόταν και πάντα παίρνει πρωτοβουλίες . Τη έχω πάρει από 3 ως 4 ώρες κάθε φορά . Τη πρώτη φορά που τη γνώρισα με το που άνοιξα τη πόρτα του ξενοδοχείου όρμησε πάνω μου με βαθιά γλωσσόφιλα με πέταξε στο κρεβάτι χωρίς να ζητήσει χρήματα η οτιδήποτε να πούμε μιας και δε με ήξερε και άρχισε τη πιο τρελή και λυσσασμένη πίπα . Από τότε οκά τα ραντεβού πάνε έτσι και προσθέτει κάθε φορά κάτι ακόμα
review reaction 1 hornyasfuck
17 Μαρτίου, 2024
@Paul75 αφού ήταν μια παρεξήγηση όπως λες, τότε για ποιο λόγο η κακή κριτική;
review reaction 1 hornyasfuck
17 Μαρτίου, 2024
Ζούμε μεγάλες στιγμές.......εργαζόμενη γραφείου έχει λογαριασμό εδω μέσα (λογικά έχει και καλοθελητές πελάτες που της τα έμαθαν) και σχολιάζει κριτική πελάτη της....
Τύπε που τα έγραψες, εγώ δεν μπορώ να σε κρίνω, αλλά βάσει βαθμολογίας είχες ραντεβού με τον Σρεκ και όχι με κοπέλα. Και βλέπω και σε προηγούμενες κριτικές σου το ίδιο μοτίβο.
Νομίζω δεν βοηθάς κανέναν εδώ με αυτά που γράφεις και πιο πολύ δε βοηθάς τον εαυτό σου.
Φιλικά.
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, srek7, hornyasfuck
17 Μαρτίου, 2024
Τι review είναι αυτό;
Dasha είναι στο top 5 του glamour
Μακάρι να ερχοντουσαν τέτοιες πιο συχνά
review reaction 1 review reaction 3 Km7699, hornyasfuck
30 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3