Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0

Κουκλάκι ζωγραφιστό , πιο γάλακτος δεν γίνεται . Κοντούλικο νεαρό ουκρανάκι μινιατούρα .
Μεγάλα εκφραστικά μπλε μάτια , όμορφο πρόσωπο με λεπτά χείλη , λαμπερό με γωνίες .
Τα πάντα φυσικά πάνω της , φοβερό γεμάτο δυάρι στήθος σε έναν υπερβολικά αδύνατο κορμό , κάτι που με φτιάχνει , κωλάρα ψηλοκάπουλη με πολύ αδύνατα άκρα . Ένα μεγάλο τατουάζ κοσμεί την πλάτη της και άλλο ένα ακριβώς κάτω από τα βυζάκια που ανεβαίνει έως το στέρνο Money Mouth . Λευκή φρέσκια επιδερμίδα .
Αν και όλες οι φωτογραφίες έχουν υποστεί επεξεργασία , η νούμερο 6 είναι η πιο κοντινή σε αυτό που συνάντησα .
Στην πρώτη γνωριμία φανερά τρακαρισμένη , ντροπαλή , λίγα λόγια , βλέμμα χαμηλό .
Πολύ άβολες οι πρώτες στιγμές , είπε , money please όταν πήγα να την αγγίξω παρόλο που τα είχα σε εμφανές σημείο . Εκεί σηκώθηκε μια red flag σαν τη πούτσα μου Χεχε! αλλά κάμφθηκα γιατί ήμουν αποφασισμένος να δοκιμάσω αυτό κορίτσι .
Όταν τελειώσαμε τα διαδικαστικά γδύθηκε μόνη της και ζήτησε να φρεσκαριστεί . Επιστροφή με ξεκωλέ μαύρα εσώρουχα .

Φιλιά έδωσε , όχι μέχρι οισοφάγο αλλά δουλεύει ωραία την γλώσσα .
Πέρασα πίσω από την πλάτη της και παλαμάριασα σφιχτά τα βυζιά της παίζοντας με τις ρώγες της ενώ της έγλειφα το πίσω μέρος του αυτιού . Η κωλάρα της ακουμπούσε πάνω στην πούτσα που είχε γίνει ήδη πέτρα . Έπαιξα λίγο το μουνάκι με ένα δάχτυλο , μου το μούσκεψε αμέσως . Πίπα στον μέσο όρο , υγρή , όχι σε μεγάλα βάθη , χωρίς δόντι αλλά αρκετή να σε κάνει turbo σε συνδυασμό με το όλο θέαμα που βλέπεις μπροστά σου .
Το έγλειψα πολύ σχολαστικά παντού , βρήκα κλειτορίδα και την βασάνισα εκεί για ώρα , με κέρασε ζεστό απολαυστικό ζωμό ενώ μου είχε κλειδώσει το κεφάλι με τα μπουτάκια της .

Το γάμησα δύο φορές στις συμβατικές στάσεις με μέτρια συμμετοχή . Την σήκωσα πάνω μου να την πάρω στα όρθια καθώς έχει το ιδανικό σώμα και βάρος για αυτή την στάση , αρνήθηκε ευγενικά . Όταν έδωσα γκάζι στο mission δεν άντεξε το σφυροκόπημα και μου έμπηξε τα νύχια της στην πλάτη με συνοδεία δυνατών βογγητών .
Σε κοβει με τρόπο αν ανεβάσεις στροφές και συνεχώς τσεκάρει το προφυλακτικο αν είναι στην θέση του .
Άπειρη , άτολμη , αποκλειστικά για αγαπούληδες και για δούλεμα στο ρελαντί .

Ναι μέν , γιατί από εμφάνιση είναι αστεράκι , με πολλά αλλά στην διάθεση και τη συμμετοχή .
Παίζει και να το ξεσκίσανε από την πρώτη ημέρα και να ήρθε κουρασμένη - ταλαιπωρημένη οπότε θα ακολουθήσει επιείκεια στην βαθμολογία καθώς είδα καλή τελικά πρόθεση και όχι κουτοπόνηρα κόλπα , παιχνίδια με το κινητό , καθυστέρηση στο μπάνιο κτλ .

Αν ακολουθήσει το άθλημα (που χλωμό το κόβω) και αποκτήσει εμπειρίες και χιλιόμετρα θα κάψει πορτοφόλια . Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
23.741
Πόντοι:
20.486
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Ντουνταράς, mancunian1986 και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαρτίου, 2024
Ευχαριστουμε για την κριτική φίλε. Για κάποιο λόγο είναι σπάνιες οι κριτικές για κοπέλες αυτου του γραφείου, αλλά μας έδωσες το φως. Hala Madrid
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Bartender 74 και 4 άλλα μέλη
15 Μαρτίου, 2024
ωραιος φιλε,ευχαριστουμε για το κασκαντεριλικι γιατι με το γκολντεν παντα στα τυφλα ψωνιζουμε,σπανια γραφονται κριτικες για τα κοριτσιατους.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, dimigoall και 2 άλλα μέλη
18 Μαρτίου, 2024
Στο δια ταύτα λοιπόν, συμφωνώ με την κριτική παραπάνω, η Liana είναι ένα όμορφο κορίτσι αλλά, με εμένα τουλάχιστον η συμμετοχή, ειδικά μετά το πρώτο ξεφόρτωμα, ήταν μηδενική…Είναι και θέμα χημείας, παραείμαι και εγώ ευγενής, έρχονταν καπάκι από άλλο ραντεβού, δεν γνωρίζω…Με καβάλησε cow, 6-7 λεπτά, νομίζω πρέπει να τελείωσε, χωρίς να είμαι σίγουρος, και μετά βγήκα και τελείωσα μόνος μου χωρίς την βοήθεια της…Δεύτερος γύρος δεν παίχτηκε, έκανε το ντους της και αποχώρησε…Όμορφο κορίτσι, στην περίπτωση μου εντελώς διεκπερωτικά…
review reaction 1 dimigoall, Bartender 74, bigmountain και 2 άλλα μέλη
21 Μαρτίου, 2024
Αγαπητέ, οι επόμενοι τη θάβουν λίγο στη βαθμολογία σώματος, μήπως ήσουν λίγο επικής μαζί της;
review reaction 1 dimigoall
21 Μαρτίου, 2024
Αγαπητέ bigmountain , οι επόμενες 2 κριτικές είναι από προφίλ 3 ημερών ( χωρίς να λέει κάτι απαραίτητα αυτό ) .

Γράφω στην προτελευταία παράγραφο ότι θα ακολουθήσει επιείκεια στην βαθμολογία επειδή είναι πρώτη κριτική η δική μου και δεν θα ήθελα να την κάψω , αλλά σε καμία περίπτωση η βαθμολογία σώμα δεν θα μπορούσε να είναι κάτω από 8 από εμένα που μου αρέσουν τα στυλιάρια .

Περί ορέξεως ... Καπέλο
25 Μαρτίου, 2024
φιλιά αφού δεν δίνει εσύ πως τα κατάφερες ρε μπαγάσα?? ?? μήπως έβαλες λίγο σάλτσα???.. γιατι και εγώ που είμαι 40... και φιλαράκι μου 32 χρονών με στόμα που είναι για διαφήμιση οδοντόκρεμας και αρνήθηκε πάλι το φιλί... ίσα ίσα μας φίλησε με χείλη και φοβισμένη... δεν έίναι ότι είμασταν παππουδες και μας σιχαινόταν...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6