Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με την γυναικάρα Leila προ ημερών!

Εύκολα συνεννόηση μέσω what's up.

Φτάνω έξω από την πόρτα της και αντικρίζω μια όμορφη γυναίκα, με ωραία μάτια, μεγάλα βυζιά, μπούτια, κώλο και γενικά να μην της λείπει τίποτα, κρεβατογεμίστρα με τα όλα της! Πρώτη εντύπωση πολύ θετική!

Θερμή υποδοχή με χαμόγελο και γλωσσόφιλο στην πόρτα.

Λίγο μπλα-μπλα γνωριμίας (τα γνωστά). Της άφησα τα χρήματα χωρίς να μου το ζητήσει, μου έδωσα πετσέτα και έφυγα για ντουζ.

Βγαίνοντας από το μπάνιο, ήμουν ήδη καυλωμένος μόνο και μόνο στην ιδέα πως θα την πηδήξω Ασάλιωτα αυτή με περίμενε ξαπλωμένη στο κρεβάτι.

Της έκανε εντύπωση το γεγονός πως ήμουν ήδη φούλ καυλωμένος και μου είπε "oh baby i see you are ready".

Την σήκωσα στα όρθια για χαμούρεμα, ανταλλάξαμε μερικά γλωσσόφιλα και της ζήτησα να μου πάρει αργή και αισθησιακή πίπα, με αυτήν στα γόνατα. Η πίπα της αρκετά καλή, την σταμάτησα σχετικά γρήγορα γιατί θα με τελείωνε.

Δεν έκατσα να την γλείψω, το μόνο που ήθελα ήταν να την καρφώσω όσο πιο γρήγορα γινόταν.

Πέρασμα προφυλακτικού, έκανε μια μικρή χρήση gel και πρώτη στάση στα τέσσερα με θέα αυτόν τον κώλο.

Επόμενη στάση της ζήτησα να ανέβει από πάνω, όπου και κοπανήθηκε και έδωσε πόνο.

Τελευταία στάση ιεραποστολικό, με γλωσσόφιλα, eye-contact και ήπιες κραυγές.

Ένιωσα το τέλος να έρχεται, έβγαλα το προφυλακτικό και πότισα με σπέρμα τις βυζάρες της.

Από μένα είναι Value For Money, συνδυασμός ωραίας εμφάνισης, καλών υπηρεσιών και λογικών τιμών.

Την επόμενη φορά που θα μας επισκεφτεί ξανά το ουκρανικό σκυλί του πολέμου θα τιμηθεί δεόντως!




Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 08, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mythical Zoan
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.626
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, Random User 123, STAVROS6969 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαρτίου, 2024
Μπήκαν δυναμικά οι Ουκρανιδες στο παιχνίδι, σε λίγο θα ξεχάσουμε εντελώς τις Ρωσίδες χαχαχα
review reaction 1 Mythical Zoan, Johnny Red2
13 Μαρτίου, 2024
Την Μονικα Μπελούτσι συνάντησες;
review reaction 3 Gigifiogkos
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2