Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...Όχι νοθευμένο.. Γνήσιο και αυθεντικό.

Τι να προσθέσω εγώ τώρα... Συμφωνώ με τους κυρίους που την επισκέφθηκαν και τα έγραψαν όλα όπως τα βίωσα κι εγώ.

Στην υποδοχή κατάλαβα ότι έχω να κάνω με μια κλειστή κοπέλα αλλά μην τα θέλουμε και όλα στο πιάτο...

Θέλει λίγο κόπο να γευτείς το μέλι ειδικά αν είναι κατευθείαν από την πηγή.

Αφού της έκανα τα σχετικά κοπλιμέντα και απαντούσε πάντα "ευχαριστώ" ρίχτηκα στη μάχη, εκεί που πραγματικά παραδώθηκε.

Χωρίς να δείξει ή να αφήσει ένα αναστεναγμό ξαφνικά τελείωσε και με γέμισε με τα γλυκά της ζουμάκια και φυσικά το καταχάρηκε.

Από την άλλη, προς στιγμήν, έχασα την στύση μου γιατί ως εγκεφαλικός τύπος έβλεπα αυτό το όμορφο κορίτσι και δεν πίστευα καλά καλά ότι είμαστε μαζί σε ερωτική συνάντηση.

Φρόντισε να με επαναφέρει με ένα στοματικό αρκετά καλό, πλην όμως ένιωθα τα δόντια της και προχωρήσαμε σε cow όπου δεν υπήρχε καλός συντονισμός.

Ωστόσο η συμμετοχή της ήταν πολύ ικανοποιητική, δεν απέφευγε, ίσα ίσα προσπαθούσε να πάρει τη σωστή κλίση για να μπει το long wehicle στο στενό της parking.

Στο doggy ζορίστηκε και την πήγα προσεκτικά αφού δεν ήθελα να χαλάσω το mood.

Σε κάθε ευκαιρία γευόμουν το κορμάκι της που πραγματικά θυμίζει άλλες εποχές όπου τα θηλυκά ήταν γήινα.

Μοσχομυριστό δέρμα και πρόσωπο χωρίς φτιασίδια να χορταίνεις φιλιά και χάδια.

Ευγενικά τη ρώτησα αν επιθυμεί ένα extra που δεν συνηθίζω και έπειτα από λίγο μου έβγαλε τέρμα τη γλώσσα να μου δείξει ότι δεν χάθηκε σταγόνα.

Και στο καπάκι ένα όμορφο χαμόγελο δείγμα της δικής της ευχαρίστησης. Την πείραξα λίγο και μου έδωσε και γελάκια...

Μετά από λίγο αποχωρούσα εν μέσω κοπλιμέντων εκατέρωθεν και η φρεσκάδα της με την καλή της παρέα με απάλλαξαν από τις τοξίνες της ημέρας.

Δεν ήθελα να χάσω την ευκαιρία να τη συναντήσω και δεν είχα άδικο. Θα ήθελα να την ξαναδώ αλλά ίσως να μην προλάβω έως ότου φύγει.

Η Έλενα, όπως και η Καίτη του γραφείου, πάντα πρόθυμες κι εξυπηρετικές με το ανάλογο χιούμορ και διάθεση, χωρίς πολλά μα μου, έχουν την αναγνώρισή μου. Κατανοώ τις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν, μα πάντα εξυπηρετούν με το χαμόγελο.

Καλές απόκριες κυρίες και μεσιέδες!







Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.262
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 TOMCRUISE, Rebirthed Sapiens Sapiens, kelenor και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2024
Πάντα τέτοια μεσιέ

Καπέλο
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, mysterious
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1