Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
*Θα ξεκινησω με την επικοινωνία η οποία είναι ότι να ναι...(Όχι ότι δεν γνωρίζει αγγλικά φυσικά και γνωρίζει αλλά στο να την πετύχεις να απαντήσει δύσκολο)Θα απαντήσει οπότε θυμηθεί η οπότε έχει αυτή κενό.Λύπη

Φωτογραφίες με πολύ επεξεργασία καμία σχέση το σώμα των φωτογραφιών.Εχει παραπάνω κιλά ειδικά σε κωλο.Και το δέρμα της δεν είναι όπως φαίνεται όχι ότι έχει κάτι άσχημο αλλά καμία σχέση το κουνελάκι του playboy που διαφημίζεται...

Πρόγραμμα στουντιακο με το να γαργαλιεται σε 69 και μπόλικο τζελ για την διείσδυση...Είχα πάρει μισάωρο με δυνατότητα επέκτασης αλλά την έκανα με ελαφρά.

Φυσικά η συνεδρία όλη την θεωρώ μάπα και με τίποτα δεν δικαιολογεί τα χρήματα που ζητάει.
Ερχεται κατά περιόδους στην πόλη ίσως να την πετύχετε σε καλύτερο mood εγώ πάντως περίμενα πιο πολλά από μια τέτοια κοπέλα...Εμμμμ

Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική...Ματάκι

Καλά να περνάτε Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 04, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
200€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
737
Likes:
51.875
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 DmtrsxXx, Enter_Analman, xagnostos2006 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2024
Εγώ που την ζήτησα selfie,μου λέει - εννοείται όπως τα λες, μετά από 2 μέρες - babe έχει φώτο στο σάιτ, βρε μυρωδιά την λέω, θέλω να σε δω φυσική φώτο, όχι επεξεργασμένη σε παρακαλώ

Δεν απάντησε ποτέ, και, φυσικά δεν την ξανά έστειλα......κτλβα ότι είναι Δράκος!!

YΓ. Γενικά αν παίζουν μόνο φώτο - και καθόλου κριτικές, καλό είναι να ζητάμε selfie, προς αποφυγή χάσιμο χρόνου και δράκου μάγκες!!!

Τα σέβη μου @ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΧΟΥΡΟΣ.
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Johnny Red2
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1