Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 34621
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερα το απογευμα ειχα κανονισει ραντεβου με τη Tina6 αλλά λόγω του οτι επρεπε να φυγει εκτάκτως στο εξωτερικο,αποφασισα μετα απο πολυ σκεψη να συνευρεθω ερωτικα με τη Paula...!Και ευτυχως δικαιωθηκα στο επακρο με την επιλογη που εκανα.Το κοριτσι με υποδεχθηκε ολογυμνο δινοντας μου ενα χαμογελο ολο υποσχεσεις!Με το που με ειδε αρχιζε να μου χαιδευει τη πλατη το στηθος,τα δικεφαλα εκφραζοντας το θαυμασμο της για το γυμνασμενο σωμα που εχω!!!Δεν αργησε λοιπον να δεσει το γλυκο...Αναψα και εγω και με το που της τον πεταω εξω μου λεει:"Wow,that's so big and strong!!!"...Για να μη τα πολυλογω,ξεκιναγε να μου τον γλυφει με μανια απο τη κορυφη εως τα αρχιδια,δινοντας βεβαια ιδιατερη εμφαση στο κεφαλακι...?Στα του σεξ τωρα,οταν πηγε να ανοιξει τις ποδαρες της,της πιανω τα πατουσακια τα οποια δε παρελειψα να γλειψω προτου παω στο μοσχομυριστό μουνακι της!Μετα απο λιγο και αφου μου ειχε γινει ο πουτσος πετρα,της τον καρφωνω με δυναμη να το ευχαριστηθει.Μετα απο μερικα λεπτα,τη παιρνω απο πισω,όπου βλεποντας αυτα τα μεγαλα και στητά κωλομαγουλα δεν αντεξα και της πεταξα τα φλοκια μου.Στο υπολοιπο εικοσαλεπτο και αφου καναμε και οι δυο μας ενα μπανακι,κατσαμε γυμνοι στο κρεβατι και συζητουσαμε διάφορα.Αυτη μου χαιδευε το πουτσο και εγω ψιλοκοιμομουν στις βυζαρες της...Πραγματικα σκετη καυλα η κοπελα!Ξενερωσα με τη Tina λιγο,αλλα αυτο που εζησα σημερα δυσκολα θα το ξεχασω...Επικοινωνιακα(και ας μη ξερει πολλα Αγγλικα)ειναι ενα πολυ ευχαριστο τυπακι που σιγουρα θα ξαναβλεπα.Πριν φυγω μου ειπε πως θελει πολυ να με ξαναδει μεσα στο καλοκαιρι!Φευγει 2 Απριλη για Βραζιλια και θα ναι παλι πισω αρχες Ιουνιου απ'οτι εμαθα.Συνολικα λοιπον δε μπορω να πω κατι αρνητικο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 06, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 236580
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
479
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Larson, T-DRIVER1 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού