Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βγάλτε την λάμψη των φωτογραφιών και τον φωτισμό καί η κοπέλα είναι ίδια, το πρόσωπο λόγο του φωτισμού είναι κάπως διαφορετικό. Δεν έχει το στερεότυπο Ρωσικό πρόσωπο λόγο καταγωγής και ότι είναι μια μίξη από διάφορες εθνότητες που αποτελούν την Ρωσία.
Όταν έκλεισα την συνάντηση είχα κάποιες αμφιβολίες για την αναλογία ύψους / βάρους αλλά είναι σωστά κατανεμημένα.
Μαύρα μακριά σγουρά μαλλιά, στήθος αυθεντικό με πτωτική τάση αλλά δυο πιερσιγκ κόσμους τις ρώγες που ευαισθητοποιούνται και ανταποκρίνονται άμεσα και ερεθίζονται.
Τα οπίσθια κάπως πεσμένα και χαλαρά.
Ένα αρνητικό είναι η χρήση μεγάλης ποσότητας λιπαντικού ! Πατινάρεις συνέχεια.
Ορεξάτη για σεξ, στο γλυφομούνι ανταποκρίνεται με δυνατούς σπασμούς και πολλά υγρά.
Βαθιά γλωσσόφιλα, πολύ καλά στησίματα.
Αγγλικά ξεχάστε τα με μεταφραστεί και εάν.
Οποίος έφτασε και διάβασε μέχρι εδώ ας τον ενημερώσω ότι η κοπέλα καταπίνει σπαθιά !!! Ναι από τις σπάνιες περιπτώσεις που η κοπέλα έχει το dt, δάκρυα από τα μάτια αλλά θα το επιχειρήσει με σχετική επιτυχία, το μόνο αρνητικό μπορεί να είναι η ποσότητα σάλιου που είναι αρκετή.
Αυτα επιγραμματικά για μια νέα στο επάγγελμα με πολύ διάθεση και ταλέντο, δεν είναι πιτσιρίκι θέλει κατάλληλο χειρισμό.
Θα μείνει ελάχιστες μέρες επομένως οποίος θέλει κάτι εκτός των τετριμμένων ας σπεύσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 04, 2024
Διάρκεια
4 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
640€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
7.627
Πόντοι:
17.356
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 isaak kos, Milfomaniac, doc_lin και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαρτίου, 2024
Ὡραῖος. ΥΓ: "λόγω", "πολλή διάθεση", "γλειφομούνι"
review reaction 1 review reaction 2 kamikaze73, mozartmo, Johnny Red2 και 1 ακόμα μέλος
06 Μαρτίου, 2024
Πολύ ωραία κριτική φίλε. Έφαγε όλο το πιάτο της βλέπω
review reaction 1 hornyasfuck, mozartmo
11 Μαρτίου, 2024
Η γυναίκα είναι πανέμορφη, σωματαρα, ποδαρες σούπερ, και ευχάριστη. Δεν ξέρω αν εσένα σου έκανε Ακα πιπα.... λόγω των πολλών ωρών που την έκλεισες, αλλά εμένα μου είπε ότι κάνει μόνο με προφυλακτικό. Κρίμα... αυτό μου τα χάλασε όλα.
review reaction 1 Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3