Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 12063
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αννιτα λοιπον
Προσωπο οπως οι φωτο, χωρις τη λαμψη, και με υφος ειμαι ρωσιδα πουτανα ελα να γαμηθουμε .. οκ μου κανει

πολυ δυνατο κορμι, μοντελε , με φλατ κοιλιτσα κ λεπτα ποδια που ειναι η αδυναμια μου, πακετο ομως με 1μισαρι στηθος
πολυ φιλικη, οχι ομως με αθωοτητα, μαλλον με καλο επαγγελματισμο. Αγγλικα ανω του μετριου κ ικανοποιητικο σοσιαλ

αρχισαμε με πνευστα, καλη τεχνικη, σλαβικη, που καθως περναγε η ωρα εξελιχθηκε σε light mouthfuck.
στην ανταποδωση του στοματικου, πεσαμε στο τοιχο της συνηθειας... ελαχιστες αντιδρασεις φλατ, χωρις κορυφωση, ενισχυσε το προφιλ ειμαι η πουτανα κ οχι η γκομενα σου ρε φιλε.
παντως εχει ωραιο μουνακι, οχι ξεσκισμενο, και ηταν πεντακαθαρη χωρις οσμες κλπ. λιγο δαχτυλακι επαιξε, στοργικα παντα..

ιεραποστολικο, με καλη συμμετοχη χωρις ψευτικα βογγητα και σχετικα γρηγορο τελειωμα, γιατι ειναι κορμαρα κ μ εφτιαχνε, ειχα και καιρο να...

Ειχα παναρει το ραντεβου να παει με ενα γυρο, μια που η προτιμηση μου ειναι στα νεοβγαλτα αματουρια που ισορροπουν μεταξυ πουτανιας και γκομενικου γαμησιου, και συνηθως εκει μονο βγαζω 2ο γυρο στην ωρα. Ομως, η εκπληξη ηρθε οταν η καβλα μου με την Αννιτα δεν εφυγε μετα το χυσιμο, κ βλεποντας την ηθελα να τη σκισω ξανα!

Οπερ κ εγενετο, αρχισαμε το 2ο γυρο με μαεστρικο τσιμπουκι και αμεσως μπηκα πισοκολητο ...ομως το αγχος της ωριαιας κλεψυδρας επεφερε τη ζημια του και ειχαμε προβληματακι ... παρ ολο που ειχαν μεινει γυρω στα 5 λεπτα, η κοπελα γυρισε κ πηρε τη κατασταση στο στομα, με επανεφερε και με υπεμεινε μεχρι τελους.. σπανιο αυτο τη σημερον ημερα, με τα περισσοτερα γραφεια να ζητουν απο τους οδηγους reminder call στο 40λεπτο , κ οι κοπελες να αρχιζουν να ντυνονται μετα το 1ο χυσιμο..
Φευγοντας την ευχαριστησα που με προσεξε κ για ολο το τοσο smooth rendezvous ... κ αυτη με αποχαιρετησε με ενα παθιασμενο φιλι, κλεινοντας μου το ματι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mamasan
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
2.242
Πόντοι:
8.395
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, xan4625, Haris και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2024
Πολύ ωραία κριτική φίλε. Να περνάς καλά με υγεία
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
01 Μαρτίου, 2024
Είναι όμορφη γυναίκα!
Αν είχε ένα cim δεν θα ξεκολλούσα!
review reaction 1 review reaction 2 claus2, TOMCRUISE, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2