Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχήν σήμερα είχα ραντεβού με ανεξαρτητη γνωστή που αδιαθέτησε
Από όλα τα γραφεία είχα καιρό να πάρω από το μάγο και λεω σήμερα θα πάρω ότι αν γίνει από εκεί
Κλείνω λοιπόν μια κοπέλα του μάγου αδιάθετη και αυτή δυο ώρες πριν .
Δυο στα δυο αλλά δε το έβαλα κάτω
Μου προτάθηκαν Αναστασία και Βανέσα λέω στείλτε οποία θέλετε μου αρέσουν και οι δυο χωρίς να τις έχω γνωρίσει και κάντε μου έκπληξη .
Τελικά ήρθε το αμάξι είχε και τις δυο τυχαία μέσα και βγήκε η Αναστασία
Πρώτη εικόνα καλή είναι ψηλη κοπέλα γυμνασμένη σίγουρα αθλητική , ίσιο μαλλί πιασμένο κότσο , ένα φορεματακι κανονικο μαύρο με ένα γκρι παλτόυδακι και μαύρες κάλτσες ψηλές με μποτάκια
Όλα καλά σαν πρώτη εντύπωση και ηλικία κου φαινόταν όντως 21 στα 22
Είχα διαβάσει τη μια και μοναδική κριτική και κανονικά δε θα έπρεπε να τη πάρω αλλά είμαι της άποψης σε κάθε κοπέλα που έχει αρνητικές κριτικές μα δοκιμάζω για να εκφέρω μετά γνώμη αν έχουν η όχι δίκιο .
Στη προκειμένη περίπτωση σίγουρα δε είχε τουλάχιστο εκατό τις εκατό
Από αρνητικά για μένα είναι ότι περίμενα κάτι πολύ περισσότερο από φιλία στο στομα ιδίως όταν το αναφέρει στο πρόγραμμα της . Σε αυτά ήταν φειδωλή και χωρίς γλώσσα . Αυτό με πείραξε αρκετά αλλά η γενικότερη συμπεριφορά της η συμμετοχή της και σίγουρα η διάθεση το έσωσαν . Σε καμία περίπτωση δε βαριόταν όπως αναφέρει η άλλη κριτική η δε ήθελε να με ξεπεταξει
Στο πρώτο γύρο ήταν η πιπα της καλή όχι όμως κορυφαία αλλά το δυνατό της σημείο ήταν το σεξ που αλλάξαμε αρκετές στάσεις (αγαπημένη της σίγουρα στα 4) , το έκανε δυνατά με πάθος, ωραίες κραυγουλες και σε μια φάση με έκοψε κάπως και έχυσε και το κατάλαβα ότι το έλεγε και το έκανε . Αυτό σίγουρα δε το κάνουν όλες είτε γραφείατες είτε όχι και μου άρεσε . Στο δεύτερο γύρο η πίπα της μεταλλάχτηκε σαν να μου πήρε άλλη κοπέλα πριν και άλλη μετά . Λύθηκε τελείως και ήταν συνέχεια μέχρι λαρύγγι να ακουμπάει σχεδόν πνίξιμο αν και δε το έκανε .
Συνοψίζοντας δε είναι η μουναρα κοπέλα ούτε η κορυφαία του γραφειου (ίσως λόγω εμπειρίας είναι σχετικά νέα στο χώρο) όμως δε είναι περίπτωση που δε αξίζει να τη δεις ούτε θα κλάψεις τα λεφτά σου
Εγώ πάντως πέρασα όμορφα μαζί της είχα καλή διάθεση από τη αρχή που δε ήξερα ποια από τις δυο θα μου στείλουν και είχα πει οποία και να έρθει θα αξίζει και το πίστευα μέσα μου . Έτσι περάσαμε και οι δυο όμορφα . Σίγουρα θα τη ξαναδω
Το γραφείο μου πρότεινε να την έπαιρνα μαζί με τη Βανέσα σήμερα γτ είναι φίλες και κάνουν καλό ντουο . Για σήμερα ήθελα κάτι χαλαρό θα το σκεφτώ όμως αν και γενικά πριν κλείνω ντουο προτιμώ να γνωρίζω ξεχωριστά τη κάθε μια όποτε μου χρωστάει ένα ραντεβού και η Βανέσα τώρα ….
Αναστασία σε ευχαριστώ χάρηκα που σε γνώρισα και θα περάσουμε και ομορφότερα τη άλλη φορά .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 28, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
320€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
5.854
Πόντοι:
7.626
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, TOMCRUISE, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Φεβρουαρίου, 2024
Οσες κοπελες δεν γλωσσωφιλανε, μας σιχαινονται
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
01 Μαρτίου, 2024
Αρχοντικέ καλησπέρα παίζει και αυτό που λες αλλά πρώτον προσέχω τη υγιεινή μου γενικά σε κάθε ραντεβού και αν ήταν έτσι όλες οι υπόλοιπες θα με σιχαινόταν η τουλάχιστο οι περισσότερες . Όμως αυτές που το προσφέρουν το κάνουν τουλάχιστο σε μένα και χωρις τσιγκουνιές . Εξάλλου και στη πρώτη κριτική της ο πελάτης γράφει φιλία χωρίς γλώσσα. Όποτε θα έλεγα να πας να τη δοκιμάσεις πρώτα εσυ να δεις αν εσένα σου δώσει φιλία και μετά να πετάξεις υπονοούμενα για τη δίκη μου υγιεινή . Αν εσένα σε πλακώσει στα γλωσσόφιλα εγώ θα σου ζητήσω συγνώμη δημόσια .
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
01 Μαρτίου, 2024
@Km7699
Συναγωνιστή, ΔΕΝ νομίζω ότι ο φίλος που έγραψε το πρώτο σχόλιο, εννοούσε ότι είσαι βρωμυλος και ότι δεν είχες προσέξει την ατομική σου υγιεινή, είτε στο συγκεκριμένο ραντεβού, είτε γενικότερα.
Αυτό που ήθελε να πει, είναι πως οι κοπέλες που ΔΕΝ δίνουν γλωσσοφιλα, το κάνουν γιατί σιχαίνονται αυτή την δουλειά, αναγκάζονται κυριολεκτικά να την κάνουν, κι ΔΕΝ θέλουν να αισθανθούν, ούτε το απειροελάχιστο δέσιμο με τον οποιοδήποτε πελάτη, ακόμα και αν αυτός είναι νέος, ψηλός, πολύ όμορφος, καθαρός, ευγενικός, κτλ, κοκ.
Αυτά.
ΥΓ. Αν θέλει ας γράψει και ο φίλος νέο κομμεντ.
review reaction 1 Polybius, Johnny Red2, Bartender 74 και 3 άλλα μέλη
01 Μαρτίου, 2024
@alexeasyrider πολύ ωραία η τοποθέτηση σου και σε ευχαριστώ . Θα μπορούσα να συμφωνήσω μαζί σου απόλυτα αλλά εσυ ξέρεις κοπέλες που σιχαίνονται αυτή τη δουλειά η αναγκάζονται να τη κάνουν και να χύνουν στα αλήθεια ;
review reaction 1 Bartender 74, Johnny Red2, hornyasfuck
01 Μαρτίου, 2024
Km7699 γραφω την λεξη ΜΑΣ! Το οτι χυνουν ,τα παιρνουν στομα, δινουν κωλο ετερον εκατερον. Με καλυψε ο AlexEasyRider.
review reaction 1 Johnny Red2, Km7699
01 Μαρτίου, 2024
@Km7699
ολες εσενα εχουν ερωτευτει, γι'αυτο και σε... εμπιστευονται Αγγελούδι
review reaction 3 MrEco, Bartender 74, Johnny Red2 και 2 άλλα μέλη
03 Μαρτίου, 2024
papaphilips
και ολες αστερια 8ρο-9ρια ΑγγελούδιΑγγελούδι
03 Μαρτίου, 2024
@MrEco
πανε δες ΤΑ 10αρια ΣΕΟΛΕΣΤΙΣΥΠΗΡΕΣΙΕΣ που εχει μοιρασει σε προηγουμενες, πριν ΤΟ χαβαλε-κραξιμο. Εμμμμ
ο μαστορας εχει ξεπερασει ακομα και ΤΟ παναγιωτη τοκο ΣΤΟ θεμα τελειοτητας, που σιγουρα θα ΤΟ ζηλευει γιατι αυτος απλα ΤΗ αγγιζε, ενω ο καπαμης ΤΗ ζει και μας ΤΗ παρουσιαζει-γραφει... με ΤΟ ταπεινο κομποδεμα του ΤΟ οποιο εχει ΣΤΗ ακρη.
Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 MrEco
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8