Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για το παλμαρέ.....
Βασικά από τις φωτό περιμένεις 10άρι, δεν θα δεις 10άρι αλλά έναν όμορφο κορίτσαρο, κοντούλα μεν, κορίτσαρο δε.
Οι φωτό την δείχνουν λίγο πιο λεπτή και μοντελέ από την πραγματικότητα.
Βυζί τορπίλη, ενισχυμένο και ωραίο στην αφή.
Κορμί πεντακάθαρο, ούτε τατού ούτε μαλακίες, μόνο ένα κόσμημα στον αφαλό που της πηγαίνει πάρα πολύ.
Πρόσωπο ωραίο, ματάρτες και κατάξανθο μαλλί.
Επιδερμίδα τέλεια, πεντακάθαρη, αποτριχωμένη, να τη γλύφεις πατόκορφα......
Να ενημερώσω ότι πέφτει και ένα ψέκασμα στο εργαλείο πριν ξεκινήσει το πάρτυ......

Ίσως την αδικήσω αλλά δεν μου άφησε την εντύπωση ότι εκπλήρωσε ένα από τα όνειρα της ζωής της που πηδήχτηκε μαζί μου....
Γνωρίζει ελληνικά, αλλά καλύτερα να μη τα γνώριζε γιατί η γνωστή προφορά μπλιετ χαλάει την ονειριική εικόνα που σχηματίζεις όταν την κοιτάς στα υπέροχα μάτια της.

Φιλί όχι. Αδίκησε τον εαυτό της πηγαίνοντας κατευθείαν για πίπα για να αποφύγει το φιλί.:undecided-old: εκεί χάθηκε και ότι σενάριο είχα γράψει στο μυαλό μου για τη συνάντηση μαζί της.

Πίπα.....ω θεοί τί πίπα.....τυχερός ο γκόμενός της, μιλάμε για ΤΕΛΕΙΑ ΠΙΠΑ.....κόντεψε να με τελειώσει σε 2 λεπτά η ρουφιάνα.....
Μουνάκι υπέροχη αίσθηση αλλά αν κάνει αγγαρεία η μπουμπού τί να το κάνεις....
Επειδή είχα μια εβδομάδα να αδειάσω δεν κρατήθηκα και πολύ και της τα έδωσα στο στόμα, το μόνο σημείο που έδειξε μαεστρία και εμπειρία. Το μόνο σημείο που με άφησε απολύτως ικανοποιημένο.
Σκέφτηκα να φύγω στο μισάωρο αλλά δεν είχα ικανοποιηθεί από τη διάρκεια και, κακά τα ψέματα, τέτοια ωραία μουνιά δεν τα αφήνεις χωρίς να τα στήσεις στα 4 πρώτα....
Δεύτερος γύρος παίχτηκε μόνο και μόνο για αυτό τον σκοπό, δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω ξανά και έληξα την αγγαρεία και των 2 στο 45....

Ξαναλέω την αδικώ, μάλλον δεν με συμπάθησε και πολύ, αλλά νομίζω δεν θα είμαι και ο μόνος.....μου άφησε την εντύπωση ότι ξέρει ότι θα φάει 654336556 χιλιόμετρα πούτσα
τις επόμενες ημέρες και κάνει
κράτει για να ανταπεξέλθει.....αυτό όμως δεν μας αφορά.
Συγκρατώ τα θετικά, έχω ξεχάσει ήδη τα αρνητικά και πάμε παρακάτω.....

Καλά βόλια σε όλους.....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.260
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stef68, Random User 123, mozartmo και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2024
"Ίσως την αδικήσω αλλά δεν μου άφησε την εντύπωση ότι εκπλήρωσε ένα από τα όνειρα της ζωής της που πηδήχτηκε μαζί μου...."

Χαχαχαχαχαχαχα

review reaction 1 review reaction 3 mozartmo, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1