Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βράδυ αργάααα...!! Στην ΑθήναΚαπέλο

ΝΑΝΤΙΑ - Για εμάς τους Σαλονικιούς το λέω - Είναι από αυτά που βλέπεις στο MABEL - στη Βαλαωρίτου Παρασκευή βράδυ - στο Gasper, κλπ.

Γκαύλες στο αμήν....αν και είχα ξεφουσκώσειΧαμόγελο με γλώσσα, .... αλλά όταν βγαίνεις κ βλέπεις όλα τα ξέκολλα, (και ειδικά όταν βγαίνεις καλά και τραβάει η παρέα) και έχεις στο παλμάρε σου αρκετά χιλιόμετρα (όπως πολλοί άλλωστε από εμάς εδώ μέσα σίγουρα-πληρωμένα και μη) δε γίνεται να μην γεμίσεις σπέρμα στα αρχιδάκια σου!!!

Ψάξιμο (όλα είχαν υπολογιστεί σχετικά με τις ώρες που μπορεί να ήταν διαθέσιμα τα μωρά ) και συνάντηση στο μέρος μου με το μωρό.

ΝΑΝΤΙΑ - ΠΕΤΙΤ- να το παίρνεις αγκαλιά και να φτουράει, να το δίνεις φιλιά και να θέλει περισσότερα, να το σφίγγεις μέσα της και να σε κλειδώνει, πολύ ωραίο νινάκι με όμορφη αναλογία, πεταχτό κολαρίκο, να το μιλάς βρώμικα και να απαντάει.....μα τι κορίτσι....μπράβο της!!!! Κρύο νερό ναι!!!με την καλή έννοια!!! Ωραίο χαμόγελο, ωράια χεράκια....όλα όμορφα!!!

120 VFM παίδες.....και εμείς εδώ.....αααα στα διάλαα ρεεεε......α στα διάλα!!!!

τι να πω άλλα.....(έχω και δουλειά γμτ - έπρεπε όμως να γράψω γτ θα ξεχαστώ- έχω άλλες 3 κριτικές από Αθήνα να αποτυπώσω) ωραίο χαμόγελο, ωραία αύρα.....έτσι είναι όλη την ώρα????, δε ξέρω!!!!

Αθηναίοι όποιος θέλει πετίτ, τρέξτε!!! Θα καεί σε λίγο αυτό το μωρό!!! Δίνει αλλά και παίρνει όμως!!!

Μέσα η μπάλα παίδες......αν κατέβω ίσα που το ξανά παίρνω....χαχαχαχα...λέμε τώρα!!!

Έχετε τόσες επιλογές ρε πούστη μου.....που αποκλείεται να την ξανά έπερνα!!!

Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα παίδες!!!

Τα σέβη μου.

Με εκτίμηση,
GALLAS

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
GALLAS
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
51
Likes:
6.223
Πόντοι:
7.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, eridon1877, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2024
με 2 εκτονώσεις;;;
review reaction 1 GALLAS, Johnny Red2
17 Φεβρουαρίου, 2024
@ψωλίνιο ντε καυλέιρα παιχταρά μου,

δεν ρώτησα, δε ρωτάω ποτέ αν έχει 2 εκτονώσεις ή όχι!!! Ξέρω ότι σε 1h/είναι 2 και στο 30/1 εκτόνωση.

Γενικά όμως δεν είμαι της ποσότητας, αλλά της ποιότητας....οπότε - σαν ΤΣΕΛΣΙ που είμαι επί εποχή Μουρίνιο-, το πάω, με γκαύλα σφιχτά, και με 1 γκολάκι συνήθως κοντά στη λήξη!!! Γλώσσα

Τα σέβη μου!!
Καπέλο
review reaction 1 Ψωλίνιο ντε Καυλέιρα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2