Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 7 10
Call-Girls 37160
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το γραφείο με είχε στο περίμενε 15-20 λεπτά μέχρι να μου δώσει δωμάτιο, γιατί έκτακτως !!!μπήκε η καθαρίστρια μέσα.
Όταν με τα πολλά ανέβηκα το δωμάτιο της μικρής ήταν χωματερή με τα κωλοχαρτα να ξεχειλίζουν στην τουαλέτα, καμία 5-6 πετσέτες βρεγμένες στο πάτωμα και το υπνοδωμάτιο σαν να έχει σκάσει βόμβα.
Υποδοχή με το κινητό στο χέρι Instagram ανοιχτό και η μικροκαμωμένη αδύνατη ξανθιά με τα χείλη πάπιας και τα 2αρια σκληρά σιλικόνατα βυζια, με στέλνει κατευθείαν για μπάνιο αφού μου έριξε και 2-3 χασμουρητά…
Όσο ήμουν στο ντους μπούκαρε και μια φιλη της στο δωμάτιο να τα πουν λίγο τα κορίτσια.
Φιλια όχι.
Δάχτυλο όχι.
Πιάσιμο κωλου όχι.
Πιάσιμο βυζιού όχι.
Γλυφομουνι όχι.
Let’s fuck baby you’re very sexy… αεροπιπα F16 … άντε να βάλουμε προφυλακτικό , άντε να ανεβεί πάνω μου και ξεκινάμε τα αχ βαχ … I cum baby I cum hard…. Κωμικοτραγικές στιγμές…
Τεσπα την γύρισα στα 4, όπου και δεν στηνόταν και τραβιόταν την χυνω μετά πολλά στην πλάτη όχι τίποτα άλλο να μην φυγω άχυστος και μου ζήτησε έξτρα ρε επειδή τα πήρε στην πλάτη.

Πήρε τα αρχιδια μου βέβαια, Πλύθηκα, πλήρωσα για 30λεπτα ..έφυγα γιατι δεν θα κάθομαι να μαλώνω με 19χρονα από το Ντονμπας.

Πήρα το γραφείο τους έκανα τα παράπονα μου και με διαβεβαίωσαν ότι η κοπέλα είναι «φωτιά» και είχε μια κακή μέρα απλά και θα ενημερώσουν τον υπεύθυνο (γελάω όσο τα γράφω) να μου δώσει έκπτωση.

Φυσικά και μετά από 10 λεπτά με μπλόκαραν.

Κρίμα κρίμα κρίμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο της κοπέλας
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
TheRealMandigo
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.562
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Leviathan, doc_lin και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2024
Τυπε είσαι άτυχος... στις αλλες δυό κριτικες απο κατω η κορασις εδινε φιλιά με γλωσσα και γαμιοταν σα να ηταν η γκομενα τους.
Μαλλον δεν έχεις άκρες στα γραφεία όπως άλλοι ωστε να έρχονται μιλημενες απο τα γραφεία και να ανεβάζεις διθυραμβικές κριτικές.
review reaction 1 review reaction 3 White Othellos, Bartender 74, LION-974 και 8 άλλα μέλη
12 Φεβρουαρίου, 2024
εχει πολυ πλακα το μεγαλο κοντραστ που υπαρχει στις κριτικες της συγκεκριμενης Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 Bartender 74, LION-974, Johnny Red2 και 4 άλλα μέλη
13 Φεβρουαρίου, 2024
Το ''όχι φιλί'', πες το έχω ακούσει και είναι ένα ενδεχόμενο, το ''όχι βυζί'' και ''όχι κώλο'' με ξεπερνά!
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, Johnny Red2, makao και 1 ακόμα μέλος
13 Φεβρουαρίου, 2024
περιμενω πως και πως παρτυ με σχολια και κλασσικο ξερολα κοκοβιο να παρει μερος, οπως σε ολες τις κριτικες της απο ολα τα λινξ Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 hornyasfuck
13 Φεβρουαρίου, 2024
Δεν εχω παει φυλης αλλα σιγουρα η κοπελα εχει θεματα με την καθαριότητα και την συμπεριφορα
review reaction 1 Bartender 74, Johnny Red2, hornyasfuck
13 Φεβρουαρίου, 2024
Μέ 20 λεπτά καθυστέρηση δέν ἔπρεπε ν' ἀνέβης κάν... Λέω ἐγώ
review reaction 1 Bartender 74, Johnny Red2, White Othellos και 3 άλλα μέλη
13 Φεβρουαρίου, 2024
Πως γίνεται σε κάποιους να είναι φωτιά και Λαυρα και σε άλλους χάλια? Μερικοί μαλλον επηδει πληρωσαν και έφαγαν φόλα δεν Παραδέχονται μέσα τους την αποτυχία του ραντεβού. Δεν παμε έτσι μπροστά.
review reaction 1 Bartender 74, Johnny Red2, Johnstef και 2 άλλα μέλη
13 Φεβρουαρίου, 2024
Έτσι είναι δυστυχώς, όχι όπως παλια που πέρναγες πάντα καλα με τις περισσότερες και με 100 - 120ε. Η νεα φουρνιά call girls είναι ότι να ναι. Είναι εμφανίσιμες , το ξέρουν και μέχρι εκεί, τα χουν φορτώσει στο κόκορα. Και το γραφείο θέλει και 150...
review reaction 1 hornyasfuck, BisexualWannabe, Bartender 74 και 2 άλλα μέλη
13 Φεβρουαρίου, 2024
@hornyasfuck

Έχεις δίκιο αυτό ήταν χοντρό red flag, αλλά είχαν σπάσει τα νεύρα μου να παρκάρω Συγγρου και περίμενα και την πάτησα.
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
16 Φεβρουαρίου, 2024
Έτσι ακριβώς και καλύτερα που δε σου δώσε φιλιά και γλειφομούνι γιατί εγώ κόλλησα βλενόρροιά έτσι όπως τα λες είναι ακριβώς.
T2
thanos 23
review reaction 1 review reaction 4 hornyasfuck, makao, Johnny87 και 3 άλλα μέλη
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2