Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αποτυχημένη συναντηση με την κορασιδα,πολυ κρυα στην συμπεριφορα..Προσωπο αρκετα ομορφο,καλο κορμι,βυζια στην θεση τους..Αφου βγηκα απο το μπανιο μου λεει κατι ξεχασες,το δωρακι μου..ειχα 150,την ρωταω εχεις ρεστα 10 ευρω και γυρναει και μου λεει επιθετικα γιατι να εχω επρεπε να τα εχεις ακριβως..μαλιστα..τι κανουμε λεω να παω να τα χαλασω μετα?δεν ξερω μου λεει εμενα ρωτας?μαλιστα...τελος παντων λεω δεν γαμιεται θα της δωσω 150...εκει που ξεκιναμε τα προκαταρικα την ρωταω τι εχεις εισαι νευριασμενη? Οχι λεει ολα καλα..αμ δε..καθως την φιλαω της δινω ενα χαλαρο κωλοσκαμπιλο και μου λεει ξερεις τι φυγε ,σπρωχνοντας με σχεδον, πηρε τα χρηματα τα εβαλε στην τσεπη μου ,με εντυσε κιολλας και με εδιωξε αρον αρον ..μονο κλωτσιες δεν μου εδωσε..την ρωταω τι εγινε και τι γυρναει και μου λεει την ενοχλησε που δεν ειχα ρεστα ,που την ρωτησα αν ειχε νευρα και για το κωλοσκαμπιλο.. ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία Μιλησα με το γραφειο και πηγε και τους ειπε οτι την χτυπησαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 08, 2024
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
SOXEM
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιαν 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
335
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., doc_lin, maradona7 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2024
Μαν πιθανόν ήταν ένα συνονθύλευμα μπορεί να ήταν κουρασμένη μπορεί να την έπιασαν τα κλασσικά ψυχολογικά και μαζί να μην της άρεσες. Να σου πω κατι όμως στα αρχιδια μου και για τα 3 από τη στιγμή που πληρώνω 150 ευρώ την ώρα για εσκορτ αυτά είναι τραγικά να συμβαίνουν. Εγώ θα της έβαζα και μείον. Το γραφείο στα πλαίσια κατανόησης να σου στείλει άλλη ούτε καν ε δεν ιδρώνει το αυτί τους
review reaction 1 SOXEM, manosrazr, hornyasfuck
09 Φεβρουαρίου, 2024
Δεν υπήρχε άλλη διαθέσιμη,στα παπάρια μου κιόλας
review reaction 1 hornyasfuck, Pa Luki Luk
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2