Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 25 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση λίγο πριν τα Χριστούγεννα, είδα κριτική εδώ και είπα να παραθέσω κι εγώ την εμπειρία μου..

Ότι έχουν γράψει οι υπόλοιποι ισχύουν στην εμφανιση και στον χαρακτήρα με ποιο κοντινή περιγραφή η τελευταία και του km7699.

Λοιπόν το κορίτσι έφτασε στην ώρα του καυλα ντυμένο και αρωματισμένο. Επικοινωνιακή και άνετη, ήρθε και μπήκε με άνεση στο σπίτι σαν να είχε ξανάρθει ένα πράγμα. Όλα έτοιμα από μεριάς μου λεφτά κλπ για να νιώσει κι αυτή άνετα εάν και δεν το χρειαζόταν.

Φατσούλα τρομερή, σωματάκι καυλα, φρέσκο πιπινάκι με απαλή επιδερμίδα, βυζακι μικρό αλλά ωραίο και σφιχτό κωλαρακι.

Μπήκαμε γρήγορα στο ψητό, είναι αλήθεια ότι δεν γουστάρει και πολύ τα φιλιά, αλλά το κατάλαβα και δεν επέμεινα. Ξεκινάει μια πίπα όνειρο με πολύ τέχνη και μαεστρία υγρή και χωρίς πολύ χέρι. Στο σεξ ήταν φωτιά, με προκαλούσε να ρίξω όλο και περισσότερα γκάζια και έτσι και έγινε. Είχαμε δυο γύρους με πολύ ένταση και εναλλαγές ταχυτήτων και στάσεων.

Η κοπελα γουστάρει το σεξ, αντέχει και σε προκαλεί να δώσεις πόνο.. πέρασα πολυ καλά και τώρα που τα θυμήθηκα θα την πάρω σύντομα για ένα επαναληπτικό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Νοε 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
1.465
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, TOMCRUISE, Γιώργος Παπ. και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού