Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Το περίμενα ότι πάω για φόλα αλλά εδώ και ένα μήνα (;) προσπαθώ να τη συναντήσω οπότε είπα στον εαυτό μου θα πάω, θα κάνω ότι είναι να κάνω και χέστηκα για ότι γίνει....
Με το που ανεβαίνει πάντως αρνητική κριτική για κάποια είναι αμέσως διαθέσιμη μετά, κοίτα κάτι συμπτώσεις ρε παιδί μου.....
Για να μη λέω πολλά, το μοντέλο Άριελ έχει κάψει φλάτζα και είναι καιρός για απόσυρση.
Στο δωμάτιο πρέπει να κάθησα το πολύ 3 λεπτά, με το που συστήθηκε άρχισε νευρικά και επιθετικά (με χαμόγελο) να απαιτεί τα λεφτά από την αρχή.
Οκ, δικαίωμά της, εξάλλου είμαστε γνωστοί απατεώνες εδω πάνω που κλέβουμε τις αθώες κορασίδες και τις διακορεύουμε και φεύγουμε χωρίς να πληρώσουμε....
Δεν πέρασε επουδενί από το μυαλό μου ότι η κοπέλα θα είναι φόλα μετά στο κρεβάτι και απαιτεί (3 φορές) τα λεφτά μπροστά. Χωρίς να πούμε καν μια κουβέντα πρώτα για να σπάσει λίγο ο πάγος....
Αλλά κοίτα να δεις γκαντεμιά, δεν είχα ακριβώς το ποσό για την ώρα και τα έξτρα που θα έκανα, οπότε της ζήτησα ρέστα σαν άξεστος που είμαι.....(όλες οι κοπέλες που συναντώ και περνάω καλά ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΑ ΠΑΝΤΑ παίρνουν περισότερα καθώς δε ζητάω ποτέ ρέστα και τους τα δίνω).
Η σκληρή μοίρα όμως το έφερε η αθώα κορασίδα να μην έχει ρέστα παρά μόνο ένα τεράστιο πακέτο πενηντάρικα, που φρόντισε να τα δω για να καταλάβω ότι χέστηκε αν φύγω, οπότε χέστηκα και γω που δε θα τη δω γυμνή και αφού είχα βγάλει μόνο τα παπούτσια μου είπα να φεύγω.....
Τώρα γιατί με ρωτούσε αν είμαι καλά δεν κατάλαβα, βλέπεις μωρή ηλίθια ότι ο άλλος φεύγει τρέχωντας, τί ρωτάς, δεν κατάλαβες; Τέσπα, τον πούλο στο σπιτάκι σου με το πακέτο που μάζεψες από εδώ και να μας γράφεις.
Σε ξεχάσαμε ήδη.....

ps. Νάσο πολύ καλτ η τελευταία σου κριτική ρε φίλε, σε παραδέχομαι.....

Καλά βόλια σε όλους...Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.260
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 BigCat, delipas, AlexEasyRider και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2024
Μια χαρά ξηγηθηκες, την φολα την είχες σίγουρη, μιλάμε για 99,9% πιθανότητα.
Εν τω μεταξύ, μόλις ανέβηκε νέα κριτική για την λεγαμενη, που την παρουσιάζει ως καλό κομμάτι...
Τυχαίο θα είναι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1