Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 33 10
Call-Girls 152082
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ντελισιους και λοβλι Mavie λοιπον.
Μπορει να τα ακουσα ισα με 500 φορες.Ειναι ατακες που χρησιμοποιει η κοριτσαρα σε ολο το ραντεβου. Ειδικα στο σοσιαλ. Μου φανηκε φοβερα αστειο και σε καποια φαση οπως κοπανιοταν πανω στο καυλι μου και μου πεταξε ενα ντελισιους(για 100η φορα) εγω της απαντησα μαρβελους με υφος Mark Ruffalo στο Poor things.
Ελπιζω στο μελλον να εμπλουτισει τις ατακες της με αντιστοιχες posh βρετανικες μαλακιες τυπου εξελεντ, μαγκιφισεντ και τετοια για πεθανω στα γελια την επομενη φορα.

Επισης αγαπημενη της ατακα ειναι το fuck your bitch και εδω ερχομαστε στο ζουμι.

Η Μαβι ειναι απο τις λιγες κοπελες που εχει πραγματικα ελαχιστη εως καμια διαφορα απ τις φωτογραφιες της. Δεν θα αναλυσω παραπανω εμφανιση πραγματικα οτι βλεπεις παιρνεις. Το στηθος φοβερη δουλεια btw.

Χαμογελαει με ολο της το ειναι, εχει πολυ θετικη ενεργεια και παραλληλα οι εκφρασεις στο γαμησι σου δινουν να καταλαβεις οτι κρυβει πολλες ανωμαλες ορεξεις.

Με το φιλι της σου ρουφαει ολο το ειναι, απιστευτη. Στις πιο gfe καταστασεις ρινει ρεστα και παρολο που ειναι ανωμαλη εκει γουσταρα παραπανω.Αγκαλιαζει σφιχτα και σε δεχεται ζεστα και στοργικα , σου χαιδευει τα μαλλια μετα στα τραβαει και σου ζηταει να την γαμησεις δυνατα. Χωρις ψευτικες φωνες, με τα ματια της να σε κοιτουν , ψαχνει τα δαχτυλα σου για να τα ρουφηξει. Στα σαλιωνει και στα φερνει να τα γλυψεις και συ. Σου βγαζει την γλωσσα εξω για να της αφησεις το σαλιο σου πανω της. Η γκομενα ξερει να γαμιεται τελος.

2 ωρες ραντεβου μπορει και να την γαμουσα 1μιση ωρα σερι και αμα ειχα χρονο θα την κραταγα αλλο τοσο. Δεν εδειξε την παραμικρη κουραση.

Το Riding της υψηλου επιπεδου, με εναλλαγες σε ρυθμο και στυλ, με εβγαλε οφφ στον πρωτο γυρο μεσα στο 10λεπτο, δεν το περιμενα. Οσο εχυνα , με εσφιγγε με το μουνι της και μου δαγκωνε τα χειλια οσο με φιλουσε , ισως το χαιλαιτ του ραντεβου.

Στα μειον τωρα ειναι το τζελ αλλα ειναι τοσο στενη που ειναι λογικο απ την αλλη, απλα η ποσοτητα ειναι υπερβολικη , που αμα δεν εχεις σωστες καποτες , θα μειωθει η αισθηση πολυ. Μουνι πεντακαθαρο με πιρσινγκ, γευματισα ενω δεν το συνηθιζω.
Επισης δεν αντεχει πολυ να την πας στα τερματα στο γαμησι ,δεν βαζει χερι να σε κοψει βεβαια ,αλλα το βλεπεις οτι την ζοριζει λιγακι αρα και συ κοβεις απο μονος σου και την αρχιζεις στο πιο αισθησιακο μεχρι να σου πεταξει κανα fuck your bitch, παλι και να σε μουρλανει.

Στην πιπα θα σου κανει τα αρχιδια μπανιο και αμα εισαι κυριος θα περασει και βολτα απο την σχισμη του διαβολου( την κωλοχαραδρα σου ντε). Βαζει χερι αλλα της οταν της γαμας το στομα τα βαζει πισω απ την πλατη σαν υποτακτικη καριολιτσα.
Δαχτυλα μπροστα με τακτ , τσιμπαει και ενα στο κωλαρακι της σε διαφορες φασεις ακομα και μονη της.

Απολυτο VFM , θα κατσει καιρο ελπιζω να μην καει απ τα ραντεβου γιατι δουλευει 6 μερες την βδομαδα και πολλες ωρες.

Επενδυστε σε 2+ ωρες δεν θα το μετανιωσετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
jason155
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
5.253
Πόντοι:
5.391
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Alexanders, mancunian1986, hornyasfuck και 29 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2024
Ωραίος
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
02 Φεβρουαρίου, 2024
Η επενδυτική ευκαιρία της εποχής.
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2
03 Φεβρουαρίου, 2024
οι μισές φωτό τη δείχνουν με κοντό κατσαρό και οι άλλες μισές με μακρύ, τελικά ποιές ισχύουν?
review reaction 1 hornyasfuck
03 Φεβρουαρίου, 2024
Lovely Mavie
review reaction 1 hornyasfuck
04 Φεβρουαρίου, 2024
Πλέον είναι με κοντό μαλλί, κατσαρό προς το σπαστό
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5