Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας ξεκινήσουμε με το γραφείο, που πολύ εύκολα κλείσαμε το ραντεβού, ως συνήθως.

Το κορίτσι τυπικότατο ήρθε 5 λεπτά νωρίτερα στο ξενοδοχείο μου.

Ανοίγω την πόρτα και μενω.. Τι να πει κανεις για αυτόν τον κορίτσαρο.. Ίδια και καλύτερη από τις φωτό. 25χρονο πιπίνι με απίστευτη σωματάρα, γυμνασμένη με καλό 3αρι σιλικονατο βυζί. Χάνει το απόλυτο δεκάρι για τα γούστα μου, για πολύ λίγο λόγω προσώπου, όπου θα τις έβαζα 9. Όπως μου είπε είναι πρώτη φορά που βγαίνει εκτός Βραζιλίας, όπου και εκεί κάνει την ίδια δουλειά, ενώ σπουδάζει. Επίσης από ότι κατάλαβα είναι φίλη με την Beatriz και ήρθαν μαζί.

Η κοπέλα είναι τρομερά δοτική και παιχνιδιάρα. Εξαιρετική πίπα, ωραία στησίματα, φουλ συμμετοχή στο σεξ, ήθελε και ζήταγε σκαμπίλια στο κώλο και choking στο λαιμό. Επίσης είπε ότι γουστάρει πολύ το πρωκτικό (κάτι που ίσως δοκίμασω την επόμενη φορά μαζί της).

Η εμπειρία μου μαζί της ήταν μοναδική, εξίσου καλή με την εμπειρία που είχα με την Vicky από το ίδιο γραφείο πριν ένα μήνα.

Είχαμε μια μικρή παρεξήγηση μετά τον πρώτο γύρο, με τις πόσες φορές σεξ περιλαμβάνει το πρόγραμμα. Στη Βραζιλία μου είπε είναι 3 το μαξιμουμ, της εξήγησα ότι εδώ είναι Ελλάδα και το γραφείο λέει 2 την ώρα. Ανεξαρτήτως, της είπα ότι από πλευράς μου δεν υπάρχει θέμα, ο σκοπός είναι να περάσουμε και οι δύο καλά. Για κάποιο λόγο το είχε σαν αγχός, να βγάλει στο πρόγραμμα και τις 4 φορές, παρά το γεγονός ότι της είπα πολλές φορές να μην αγχώνεται για αυτό. Έτσι κι αλλιώς μετά την κουβέντα της είχα σκοπό για 3 φορές και πηγαινα την κατάσταση στο πιο χαλαρό. Το κορίτσι είχε όμως άλλα σχέδια, 5 λεπτά μετά το πέρας ενός εκρηκτικού 3ου γύρου και με 20-25 λεπτά πριν την λήψη της συνάντησης, μου λεει "I want 4th round" και με έβαλε κάτω με το "ζόρι" μεχρι να τελειώσει και να τελειώσω μια ακόμη φορά.

Οι περισσότερες κοπέλες θα είχαν πάει ήδη στο μπάνιο να ετοιμαστούν για να φύγουν.

Ένα ακόμα απιστευτα θετικό για μένα είναι ότι μετά από κάθε γύρω, το κορίτσι έκανε μπάνιο και ερχόταν πισω πεντακάθαρη για τη συνέχεια.

Τα μόνα αρνητικά που μπορεί να ενδιαφέρουν τους συναγωνιστές (για μένα δεν ήταν πρόβλημα) είναι τα παρακάτω:

- Δυστυχώς δεν μιλάει σχεδόν καθόλου αγγλικά, αν και μου είπε ότι κάνει μαθήματα. Ευτυχώς ξέρω ισπανικά, οπότε κάπως μιλήσαμε και με λίγη βοήθεια από το τρανσλατε. Αν κάποιος μιλάει πορτογαλικά, θα περάσει ακόμα καλύτερα, καθώς είναι φουλ επικοινωνιακή.
- Της είπα ότι ήθελα τελείωμα σε στόμα ή πρόσωπο, και μου είπε δεν κανει στο στόμα, παρότι το εχει στα εξτρα. (μπορεί να έχει κάτι και να μην κάνει την συγκεκριμένη στιγμή, αν είναι έτσι αυτο θα χάθηκε στην μετάφραση).

Αν της φερθείτε όμορφα και με σεβασμό θα σας χαρίσει μια απίστευτη εμπειρία.. 10 σε όλα

Τρεξτε να προλάβετε γιατί θα φύγει σχετικά σύντομα για Ντουμπάι..

Εγώ σίγουρα θα την ξαναδώ πριν φύγει..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
400€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
GeneralWinter
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
3.182
Πόντοι:
2.410
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, Yatoputso, TOMCRUISE και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Φεβρουαρίου, 2024
Εμένα μου μοιάζει για μαϊμού με ψεύτικα βυζιά και χείλη... Γιούπιιι!
Ίσως στην απόδοση είναι καλή... Εμμμμ
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74, TOMCRUISE και 1 ακόμα μέλος
03 Φεβρουαρίου, 2024
ΚΑΛΑ ρε παικτη ποσο χρονων εισαι να ουμε κ τελειωσες 4 φορες σε 2 ωρες?
ουτε οταν πηγαινα σχολειο δεν εχυνα τοσες φορες?Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74, old boy και 2 άλλα μέλη
03 Φεβρουαρίου, 2024
@palukiluk Η εμφάνιση είναι πάντα υποκειμενική.. Σε μένα ήταν πολύ στα γούστα μου, εσυ μπορεί να εχεις αλλα..

@tomcruise 30. Αλλά δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα..
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Pa Luki Luk, TOMCRUISE
03 Φεβρουαρίου, 2024
Πουθενα δεν υπαρχει προβλημα,απλα μου φανηκε εντυπωσιακο,για αυτο το παρατηρησα,ευχομαι παντα τετοιες αντοχες φιλε!
review reaction 3 hornyasfuck, Bartender 74
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4