Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η περιπτωση που οι κριτικες σε μπερδευουν πολυ αλλα προσωπικα κρατησα το οτι ειναι ασιατισα και αποφασισα να δοκιμασω και οτι γινει. Για να εχω το πανω χερι αποφασισα επισης να μην δωσω λεφτα στην αρχη αλλα δεν μου τα ζητησε κιολας. Η εμφανιση της ηταν καλη στο προσωπο με ωραια χαρακτηριστικα και το χαμογελο αψογο αλλα το σωμα ειχε καποια θεματα για τα οποια μαλλον εχει βαλει και την τιμη στα 140. Με υποδεχτηκε με ευγενεια και παρολο που εχει μονο μετριες γνωσεις στα αγγλικα συμμετειχε στην κουβεντα και περασα καλα στα πρωτα λεπτα που ηταν και το μυστικο για να λυθει και να γινει πιο ενδιαφερον το ραντεβου μας.
Τα φιλια της σχετικα συγκρατημενα αλλα διαρκως καλυτερα και τα επαναλαβε και στην διαρκεια του σεξ. Η πιπα της ηταν συντηρητικη, μονο το κεφαλι εγλειψε αλλα του εδωσε να καταλαβει στο αρχιδια και μου αλλαξε γνωμη για πολλα. Της εκανα πολυ γλειφομουνι γιατι ηταν καθαρη αλλα και το μουνι σε ωραια κατασταση με αποτελεσμα να αρχισει ηδη να χυνει. Το γαμησι μαζι της ηταν ευχαριστο γιατι δεν κρυβει τι νιωθει και την εκανα να χυσει αρκετες φορες. Το στησιμο στα τεσσερα ηταν το καλυτερο λογο του οτι εχει τα πιασιματα της αλλα θελει προσοχη να μην ξεφυγεις με την ενταση γιατι ποναει. Καναμε δυο φορες σεξ και προσωπικα δεν μου εφερε αντιρρηση σε οτι της ζητησα. Εχυσα μια φορα τα βυζια και μια φορα τον πισινο, και τις δυο φορες παρεμεινε στην θεση της και δεν βιαστηκε να φυγει. Με την πληρωμη μου εσκασε αλλο ενα ωραιο χαμογελο και εκλεισε ομορφα το ραντεβου μαζι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 30, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, Yatoputso, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού