Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 17 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αχ αυτά τα νιάτα!!!
Σήμερα είπα να ρισκάρω με κοπέλα εκτος από τα σιγουράκια μου με ένα γραφείο που δεν προτιμώ γενικά, αλλά οι λίγες καλές κριτικές μου είπαν να το τολμησω. Κλέινω λοιπόν την Σύλβια για μιάμιση ώρα που στην πορεία γίνανε δύο. Σκάει η κορασίδα με δερμάτινο παντελόνι και τοπάκι, όπως την βλέπετε στις φώτο, σωματάκι άψογο με επιδερμίδα βελούδο και όμορφο προσωπάκι με υπέροχα μπλε μάτακια, περιποιημένο ξανθό μαλλάκι . Σόσιαλ με κρασάκι αρκετό μπιρι μπιρι από την μεριά της που δεν με χάλασε. Ειναι περπατημένο κορίτσι, ευχάριστο και ξέρει να πεί δυο κουβέντες. Επειδή το σόσιαλ τραβούσε έδειξα οτι ήταν ώρα να αρχίσουμε αρχίζοντας να ξεκουμπώνω το παντελόνι της. Μου τρίφτηκε σαν γατούλα και κάναμε αμφότεροι μπάνιο. Αρχισε με φιλάκια και μια όμορφη πίπα, την γύρισα στα τέσσερα για να απολάυσω την θέα και στο τέλος την έβαλα να με τελειώσει με το στοματάκι της. Σόσιαλ, ντουζάκι και δεύτερος γύρος όπου παίχτηκε ιεραποστολικό πίπα και cow. Αν εξαιρέσουμε κάποιες φράσεις του στυλ αγαπη μου ναι ναι κτλ που παραπέμπουν σε επαγγελματία πρέπει να πώ ότι ήταν γενικά δεκτική κα έκανε ότι μπορούσε για να με ευχαριστήσει. Προφανώς έχει γράψει κάποια χιλιόμετρα στον χώρο, δεν ξέρω που και πως αλλά ενώ δεν σου βγάζει οτι και καλά είσαι με την γκόμενά σου, είναι μια απολαυστική εμπειρία, τίμια για ρυθμούς GFE. Γενικά έμεινα ικανοποιημένος πρώτον γιατί είναι ένα όμορφο μουνάκι 22 μαίων με βελούδο επιδερμίδα, σφιχτό κορμάκι και όμορφο πρόσωπο, δεύτερον γιατί αν και κάποια πράγματα θα μπορούσε να τα βελτιώσει , δείχνει να έχει την διάθεση να σε ευχαριστήσει σε GFE καταστάσεις με στοιχεία πουτανιάς που σε ανεβάζουν. Εν τέλει δεν έκλαψα τα 320 και έφυγε αφήνοντας με με το χαμόγελο στα χείλη για να αντιμετωπίσω μια βδομάδα εργασίας. Αυτά από εμένα, γαμάτε γιατί η ζωή είναι μικρή!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 28, 2024
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.465
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Katz, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Ιανουαρίου, 2024
Φιλε η γκομενα δέχεται δακτυλα στο μουνι της;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1