Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 7 10
Call-Girls 37177
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα με την πρώτη ματιά. Μπήκε στο σπίτι με ένα μπουκάλι Gordon space. Πολύ κακό βάψιμο με πολύ έντονα κόκκινα χείλη. Στεγνό κορμί μικρό κωλαράκι και φτιαγμένο Στήθος. Τα χείλη με υαλουρονικό. Από Ουκρανία μου είπε ετών 19. Εντάξει εμφανισιακά είναι πάνω από το μέτριο αναλόγως τα γούστα βέβαια αν σε κάποιον δεν αρέσει το πολύ στεγνό κορμί Δεν κάνει. Γενικά ντεκαβλέ φάση Και τι εννοώ μ’ αυτό. Βγήκε από το μπάνιο ήρθε στο κρεβάτι μαζί με το κινητό το οποίο το άφησε στο μισό μέτρο δίπλα της και ξεκίνησε να κάνει πίπα κοιτάζοντας και το κινητό Κάθε φορά που έκανε μπιπ το ίνσταγκραμ. Μετά από 3 λεπτά μου λέει Τα μόνο αγγλικά που ήξερε you want to fuck? Εκεί ανέβασα στροφές και άρχισα να της τα χώνω βέβαια αμφιβάλλω αν καταλάβαινε γιατί αγγλικά δεν μιλούσε αλλά για το κινητό το κατάλαβε Και το πέταξε πιο μακριά. Εκείνη την ώρα Κατάλαβε ότι δεν την παίρνει άλλο και άλλαξε τροπάριο προσπαθώντας να γίνει πιο ευγενική και πιο γλυκιά.. Για εμένα δεν το έχει αυτή είναι η άποψή μου ένα νιάνιαρο 19 χρονών που το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να πάρει τα λεφτά και να φύγει. Από εμένα είναι όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
T2
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Annapurna, Milfomaniac, makao και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 15
1 2