Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 7 10
Call-Girls 37160
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
2.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Δεν ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα με την πρώτη ματιά. Μπήκε στο σπίτι με ένα μπουκάλι Gordon space. Πολύ κακό βάψιμο με πολύ έντονα κόκκινα χείλη. Στεγνό κορμί μικρό κωλαράκι και φτιαγμένο Στήθος. Τα χείλη με υαλουρονικό. Από Ουκρανία μου είπε ετών 19. Εντάξει εμφανισιακά είναι πάνω από το μέτριο αναλόγως τα γούστα βέβαια αν σε κάποιον δεν αρέσει το πολύ στεγνό κορμί Δεν κάνει. Γενικά ντεκαβλέ φάση Και τι εννοώ μ’ αυτό. Βγήκε από το μπάνιο ήρθε στο κρεβάτι μαζί με το κινητό το οποίο το άφησε στο μισό μέτρο δίπλα της και ξεκίνησε να κάνει πίπα κοιτάζοντας και το κινητό Κάθε φορά που έκανε μπιπ το ίνσταγκραμ. Μετά από 3 λεπτά μου λέει Τα μόνο αγγλικά που ήξερε you want to fuck? Εκεί ανέβασα στροφές και άρχισα να της τα χώνω βέβαια αμφιβάλλω αν καταλάβαινε γιατί αγγλικά δεν μιλούσε αλλά για το κινητό το κατάλαβε Και το πέταξε πιο μακριά. Εκείνη την ώρα Κατάλαβε ότι δεν την παίρνει άλλο και άλλαξε τροπάριο προσπαθώντας να γίνει πιο ευγενική και πιο γλυκιά.. Για εμένα δεν το έχει αυτή είναι η άποψή μου ένα νιάνιαρο 19 χρονών που το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να πάρει τα λεφτά και να φύγει. Από εμένα είναι όχι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
T2
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 Annapurna, Milfomaniac, makao και 31 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2024
μπραβο σου που της ταχωσες γιατι ορισμενες πετανε στα συννεφα κ νομιζουν οτι θα τις πηδαμε κ θα χαζευουνε στο κινητο τη σαπουνοπερα τους να ουμε....
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, Καβαλαρης!!! και 1 ακόμα μέλος
28 Ιανουαρίου, 2024
Ρε τι πάθαμε σήμερα....δεύτερος...
Δεν έχω δει την κοπέλα αλλά 5αρια στην εμφάνιση?
Πρεπει να είναι εντελώς μούφα οι φωτό που έχουν βάλει...
Στο μεταξύ όλες σου οι κριτικες είναι 3-5 Money Mouth
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
28 Ιανουαρίου, 2024
Τουλάχιστον πήρες insta ?? Χαμόγελο
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2
28 Ιανουαρίου, 2024
Σωστός ο συναγωνιστής την έβαλε στη θέση της
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
28 Ιανουαρίου, 2024
Λοιπόν να απαντήσω στο φίλο από κάτω που λέει ότι βαζω χαμηλούς βαθμούς σε όλες τις κριτικές. Έχει δίκιο Σχολιάζω μόνο αυτές που δεν Πολύ αξίζουν κατά την δική μου Μπας και την γλιτώσει κανείς. Το 6 στο σώμα που έβαλα βαθμολογία είναι πάνω από το Μέτριο και το πέντε στο πρόσωπο σημαίνει μέτριο όχι άσχημη όπως λέω και στην κριτική δεν είναι άσχημη. Το 8-9 σημαίνει ότι είναι σχεδόν Άψογη Στα δικά μου μάτια δεν είναι για 8 Ίσως συγκρίνω με τα κορίτσια που είχα στην προσωπική μου ζωή Και είμαι κάπως αυστηρώς. Αυτά όλα είναι θέμα γούστου γι’ αυτό υπάρχουν και φωτογραφίες όποιος θέλει Δοκιμάζει. 10 στην εμφάνιση Αυτήν την εποχή θα έβαζα στην Dua Lipa . Αυτά …
T2
thanos 23
review reaction 1 jimenas, hornyasfuck, Johnny Red2
29 Ιανουαρίου, 2024
εγώ πάντως πέρασα μια χαρά. φουλ φιλιά με γλωσσα, ντουζάκι μαζί , και σκληρό γαμήσι, ίσως είναι επιλεκτική με τα ατομα
review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck
29 Ιανουαρίου, 2024
@thanos 23 Συγγνώμη γιά τὴν ἄσχετη ἐρώτηση φίλε μου, ἀλλά μέ μοντέλα ἔβγαινες;!
review reaction 3 review reaction 2 james034, Bartender 74, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη
29 Ιανουαρίου, 2024
19 χρονών με πλαστικά χείλη και πλαστικά στήθη εσύ άμα την βλέπεις εσύ ωραία OK εγώ πάω πάσο. Ο καθένας έχει τα κριτήρια του εσένα μάλλον σου αρέσουν πλαστικές
T2
thanos 23
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, jimenas, BisexualWannabe και 1 ακόμα μέλος
29 Ιανουαρίου, 2024
Δεν έχω κανένα συμφέρον να πω ψέματα απ’ ότι φαίνεται μάλλον κάποιοι έχετε συμφέροντα εδώ μέσα και υποστηρίζεται τις πουτάνες. Ο τύπος που έκανε την καλή κριτική έχει βάλει σε όλες 8 Μπορείτε να διαβάσετε την δική του κριτική και να πάρετε τη δική του άποψη Προφανώς τους βλέπει όλες όμορφες
T2
thanos 23
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, Bartender 74, BisexualWannabe και 1 ακόμα μέλος
29 Ιανουαρίου, 2024
Και επειδή είστε πολύ ειρωνικός μερικοί εδώ μέσα στ’ αρχίδια μου δεν πρόκειται να ξανα γράψω κριτική αν εσείς τι βλέπετε μοντέλο αυτή μάλλον πρέπει να πάτε σε οφθαλμίατρο ή δεν έχετε δει ποτέ σας γυναίκα έξω από δω υποτίθεται ότι παίρνεις 19 χρονών για να είναι φυσική αν εσείς θέλετε πλαστικούρες Είστε άξιοι της μοίρας σας
T2
thanos 23
review reaction 3 review reaction 1 papaphilips, Bartender 74, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2