Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 2 10
Call-Girls 16220
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είπα να γευτώ σοκολάτα αυτή τη φορά...και τι σοκολάτα ήταν παιδια...δεν έχετε ιδεά. Καταρχάς το κορίτσι συνδιάζει λάγνο βλέμμα με καταπληκτική συμπεριφορά.

Η πρώτη εντύπωση ήταν εκπληκτική, πολύ εντυπωσιακό κορμί με καμπύλες. Έσκασα μύτη απογευματάκι στο χώρο της στο γνωστό hotel και με υποδέχτηκε με τέλεια διάθεση και έτοιμη για όλα.

Φούλ σέξι καυλερό φορεματάκι και πάμε: Βυζί πλαστικούρα αλλά πάρα πολύ σωστό μέγεθος...Κωλάρα...από άλλο πλανήτη μάγκες.

Αρχικά με ξενέρωσε το γεγονώς οτι τα Αγγλικά της ήταν σχεδόν ανύπαρκτα αλλά τα βρήκαμε στην πράξη. Ήξερε όμως φούλ πως να μου τον κάνει πέτρα...και πάμε στα καθέκαστα.
Παιδιά τσιμπούκι απο Μουντιάλ η Kate, όλα μέσα λυσαλέα και το γουστάραμε και οι δύο. Μετά πούτσα στα βυζιά και εγώ να έχω τρελαθεί. Στην συνέχεια την έσκισα στα 4 αυτή από πάνω και τελείωσα στην κωλαρα της με συνοπτικές διαδικασίες.

Διάλειμμα για ανάσες, στα συν ότι έπαιξε γρήγορο ντουζακι, χωρίς να καθυστερήσει όμως και να μου φάει χρόνο.

Δεύτερος γύρος και πάμε 69...άλλη εμπειρία. Στη συνέχεια ΞΑΝΑ στα 4 γιατί δεν χόρτενα καθόλου να τη γαμάω από πίσω και τελείωμα στις βυζάρες για να κλείσει η φάση.

Επόμενη φορά σίγουρα θα αγοράσω κώλο...10 στα 10 το κορίτσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kinky_Savage_69
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιαν 2024
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.044
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 mancunian1986, Iso14, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιανουαρίου, 2024
Δεν μου αρέσει, μοιάζει με τράβελο !!!!
review reaction 1 review reaction 3 Iso14, Johnny Red2, james034 και 2 άλλα μέλη
27 Ιανουαρίου, 2024
Σφαλιάρες στην κωλάρα της έριξες;
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
01 Φεβρουαρίου, 2024
@prokopis ακριβώς το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ!!

@savage αλήθεια, σου άρεσε όντως τόσο πολύ ρε φίλε??? Εγώ όταν την είδα....σκιάχτηκα!! Κεφάλι σε τοίχο!

Ναι! Ναι! Ναι! Ναι! Ναι!
review reaction 3 Johnny Red2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3