Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 19 10
Call-Girls 52754
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα συνάντηση με Αλονα μία που ήταν η μόνη διαθέσιμη την ώρα που την ήθελα για πρωκτικό και έχοντας συναντηθεί μαζί της στο παρελθόν με καλές εντυπώσεις έχοντας κάνει μπάνιο και περιμένοντας στο δωμάτιο του ξενοδοχείου είμαι πολύ επιφυλακτικός για το τι θα συναντήσω μία που οι τελευταίες κριτικές της στο site αναφέρουν ότι τα κιλά της έχουν πάρει την ανιούσα.
Χτυπάει η πόρτα ανοίγω και βλέπω μία Αλονα σε έκδοση βουνό.
Περνάει από το μυαλό μου να ακυρώσω το ραντεβού και να την κάνω με ελαφρά πηδηματάκια.
Φιλί με γλώσσα ταχυδακτυλουργικό λύσιμο πετσέτας ευλαβικό προσκύνημα στο καυλί και στα αρχιδια με καραμελωμα και κατευθείαν πίπα για σεμινάριο με βαθιά μπασιματα φτυσιματα εναλλαγές ρυθμου βασανισμα πουτσοκεφαλου και από κει που σκεφτόμουν να τη διώξω προσπαθώ να μην αδειάσω στο λαρύγγι της.
Η τύπισσα αν και έχει πολλά παραπανίσια κιλά κάνει ανώμαλο γαμησι είναι full γαμιολα αλλά και υποτακτική δάχτυλα μπατσες κάρφωμα λαρυγγι πουτσοσκαμπιλα τιμωρητικο ξεκωλιασμα δεν κωλωνει πουθενα.
Παίχτηκαν δύο γύροι στο ίδιο μοτίβο με ένα πεντάλεπτο διάλειμμα για ντους και αυτό οφειλόταν εξαιρετικό τσιμπούκι της την εμπειρία της και το ανώμαλο μυαλο της γιατί σαν σωματότυπος είναι λίγο για ιδιαίτερα γούστα.
Εν κατακλείδι ενώ πέρασα πάρα πολύ καλά μαζί της στο σεξ αυτό που δεν ένιωσα ήταν το οπτικό ερέθισμα για να θέλω να τη γαμησω οπότε όσο παραμένει σε αυτά τα κυβικά δεν νομίζω να την ξαναδώ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 24, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
2.899
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, mancunian1986, Yatoputso και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιανουαρίου, 2024
Τα είχαμε πει κάποτε όταν πρωτοηρθε (αλλά ποιος μας άκουγε). Η κοπέλα αν και χάνει σε εμφάνιση έχει ένα κατεβατό σέρβις και γαμιεται δίχως αύριο. Λογικά μάνα αλλά anyway, τοπ. Είναι απ αυτές που "το εχουν'.
M
Manoliskalousis
review reaction 1 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck
25 Ιανουαρίου, 2024
για ποσα κιλα διαφορα μιλαμε?
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
25 Ιανουαρίου, 2024
είναι ή δεν είναι το κοπέλα των φωτογραφιών;
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
25 Ιανουαρίου, 2024
Καλησπέρα Manoliskalousis και εγώ την έχω ξανασυναντήσει και ήταν πολύ καλή αλλά νομίζω ότι αυτή τη φορά θες γιατί απόγοητεύτηκα από την αρχική εντύπωση και κράταγα μικρό καλάθι θες γιατί η Αλονα το καταλαβε και απέδωσε τα μέγιστα αν εξαιρέσεις το σωματοτυπο της που στην τελική είναι δικαίωμα της έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, james034
25 Ιανουαρίου, 2024
Τόσο χοντρούλα έχει γίνει ρε φιλαράκο για ποσά κιλά πάνω μιλάμε περίπου
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
25 Ιανουαρίου, 2024
Άρα γίνεται του ρετουσαρίσματος το κάγκελο...
Κλείνεις ραντεβού και δεν ξέρεις τι θα συναντήσεις στην ουσία...
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Καβαλαρης!!!, petran 19866266
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6