Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 25 10
Call-Girls 99702
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα μαγκες εζησα σκινηκο απο την παραγωγη ταινειων πορνο BRAZZERS , ηταν σαν να επαιζα σε τσοντα !!!! Ευκολη συνενοηση με το γραφειο που κλειστικε ραντεβου σε ξενοδοχειο της επιλογης μου. Μολις ηρθε η κοπελα και την αντικρισα επαθα το πρωτο σοκ  βλεποντας την φατσα με τις χειλαρες τις, υψος γυρω στο 1.60..μπαινει στο δωματιο και βγαζει αμεσως το παλτο της , εκει αρχιζω να εχω υπογλυκαιμιες βλεποντας τις σιλικονατες βυζαρες της μεσα σε ενα μικρο ροζ μπουστακι οπου το μισο στηθος δεν χορουσε κ η μιση κοιλια ηταν απεξω και απο κατω μια δερματινη φουστιτσα. Απο σωμα ειναι οπως στις τελευταιες φωτο με αυτο το ροζ που φοραει, μπουταρες να πιανεις , αλλα ουτε ηταν μαλακες σαν ζελες ουτε και του στυλ σφιχτο γυμνασμενο....ξεκινησε επιθετικα με φιλια και βαθια γλωσσοφιλα , εγλυψα της βυζαρες και μετα ξεκινησε μια πολυ καλη πιπα αλλαζοντας μονη της στασεις και θεσεις στο κρεβατι και μετα ανεβαινει  μονη της απο πανω μου και μ φερνει το μουνι στο στομα να της περιποιηθω και εγω. Μετα απο λιγο την ξαπλωσα και συνεχισα να την γλυφω με μανια..μετα απο καποια αλλα γλωσοφιλα ,αγγαλιες ,δαγκωματα ,περασμα σκουφου και το γυρισαμε στο σεξακι. Εβαλε λιγο τζελ και ανεβηκε απο πανω ,μετα γυρισαμε σε ιεραποστολικο, στα 4 και το τελος ηρθε να ειναι αυτη τελειως ξαπλομενη μπρούμυτα και γω να τον καρφωνω διχως αυριο..σε ολο αυτο το σκηνικο η αλεξανδρα εβγαζε καυλωτικες κραυγουλες, ζητουσε να την γαμαω πιο δυνατα και βαθια , επεφταν δαγκωματα , γλωσσοφιλα , επαιζα πραγματικα σε τσοντα , οταν ηταν στα 4 και μπρουμυτα ενω γαμουσα εβαζε δαψτυλο στην πισω πορτα της αναστεναζοντας απο ηδονη. Ο πρωτος γυρος κρατησε 35 λεπτα, ειχαμε γινει και οι δυο μουσκεμα. Αφου καναμε το ντουζακι μας αρχισαμε τον δευτερο γυρο παλι με το ιδιο παθος και ενταση αλλα αυτη την φορα καναμε μονο δυο στασεις , απο πανω αυτη και μετα αυτη ξαπλωμενη στα πλαγια και γω να εχω χωθει αναμεσα στα ποδια της και να της τον δινω λες και ειμαι ο rocco siffredi μη καταφερνοντας να τελειωσω αυτη την φορα λογο χρονου. θα ξανατιμηθει η κοπελα στα σιγουρα . Μαγκες να ειστε ευγενικοι και καθαροι με τις κοπελες για να μπορουν και αυτες να ειναι πιο ανετες και να ξεκλειδωνουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 23, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
giorgos2226
Μέγας
Εγγραφή:
9 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.406
Πόντοι:
4.577
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Thanos1990, mancunian1986, C.G.A και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2024
Φαίνεται μεγάλο πορνίδιο η κοπέλα
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck, Bartender 74
23 Ιανουαρίου, 2024
απο τσιμπουκι τι λεει? dt mouthfuck επαιξε?
review reaction 1 giorgos2226, Johnny Red2, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
25 Ιανουαρίου, 2024
εκανε καλο στοματικο και καποιες φορες εκανε προσπαθειες για dt
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3