Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 105854
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Νικόλ πριν από μερικές μέρες μου έδωσε την ευκαιρία να την ευχαριστηθώ για μια ώρα με μέγιστη δεκτικότητα και πραγματική συμμετοχή. Αρχικά το ραντεβού μας είχε έναν καλό διάλογο που για λίγο με έκανε να ξεχάσω ότι περνάνε τα λεπτά αλλά μόλις άρχισε τα φιλιά μου έδειξε ότι τιμάει τα λεφτά που παίρνει και δεν συμβιβάζεται με κάτι λιγότερο.
Είναι έμπειρη σε ότι σχετικό με το σεξ αλλά και πολύ καθαρή πράγμα που με έκανε να νιώσω ακόμα καλύτερα και την έγλειψα λες και ήταν μια μουνίτσα στα 18 της.
Με φίλησε με πολύ καλά με γλώσσα και βάθος στην αρχή ενώ μετά με έκανε να νιώσω για τα καλά τι σημαίνει πίπα. Το γλείψιμο στο καυλί ήταν τέτοιο που έδειχνε ότι χαίρεται που τον έχει στο στόμα αλλά ακόμα καλύτερο ήταν το βαθύ λαρύγγι που μου έδωσε την εντύπωση ότι με γούσταρε πραγματικά. Όλα αυτά βέβαια ήταν το παιχνίδι της σαν έσκορτ το οποίο συνεχίστηκε με αμείωτη διάθεση και θέληση ώστε να με κάνει να την θυμάμαι για πολύ καιρό.
Στο σεξ η ενέργεια της ήταν ανεξάντλητη και το στενό της μουνί μου έδινε την καλύτερη αίσθηση που για την ηλικία της η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα . Τα στησίματα τόσο στην βολικότητα και όσο και στην θεά ήταν τέτοια που κάνανε την εμπειρία κατά πολύ καλύτερη από το αναμενόμενο. Στη συμμετοχή προσέθεσε τα βογγητά της που μου κάνανε την καύλα ακόμα πιο δυνατή και τελικά την έχυσα δυο φορές στα βυζιά.
Από ένταση το γαμήσι όπως καταλαβαίνετε ήταν δυνατό, όχι ξέσκισμα αλλά ίσως και κάτι τέτοιο θα το άντεχε.. Σε εμένα οι αντοχές της ήταν κάτι με το οποίο δεν ασχολήθηκα ούτε στιγμή.
Το τελευταίο που έχω να πω είναι για την τιμή και την πληρωμή... VFM σίγουρα και τα πήρε στο τέλος και ευχαριστημένη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 14, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, james034, TOMCRUISE και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2024
Ωραια κριτική, ετσι εινι πάνω-κατω η Νικολ

Η ημερομηνιά ομως είναι σωστ΄η
Αφου την Κυριακη 14 Ιανουαριου στο website του Glamour ηταν στις κοπελες που αναμενονται
review reaction 1 tsitsigos, Johnny Red2, hornyasfuck
17 Ιανουαρίου, 2024
Πριν από μερικές μέρες ήταν, Παρασκευή η Σάββατο μάλλον....
T
tsitsigos
review reaction 1 hornyasfuck, gismo1972
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2