Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση στο ξενοδοχειο της οπου δεν ειχα κανενα προβλημα με την εισοδο μου. Την πετυχα νρυμενη casual ισως κρυωνε αλλα μαλλον βαριοταν. Πιασαμε κουβεντα οπου καταλαβα οτι προσπαθει να φαει οσο περισοοτερο χρονο μπορει. Καποια στιγμη την σταματησα και της ειπα. Ωρα να σε πηδηξω. Γελασε ξεντυθηκε . Απο μεσα φορουσε κατι εσωρουχα βλαχοντιβας. Τον πηρε ολο στο στομα ενω πηγε κατευθειν στα σφαιριδια δειγμα εμπειρης γκομενας (και πως να μην ειναι αλλωστε). Μου ειπε ας κανουμε οτι θες. Εβαλε τζελ. αλλαξαμε μερικες στασεις την εβαλα σρα τεσσερα και κατεθεσα στο σωμα της απλως προσπαθησε να προφυλαξει τα μαλια της. Δεν μου εβγαλε κατι το πηδημα αδιαφορο μαλλον εφται γα και εγω με τα χαλια που ειχα. Προσωπο : πρεπει να μα ς προβληματιζουν τα κρυμενα προσωπα. Αδιαφορο με μποτοξ στα χειλη. Σωμα αγυμανστο αλλα χωρις κυταριτιδες και καλες χειρολαβες. Στηθος δυαρι που αφηνε να το επιραζεις με προσοχη. Χαστουκακια στο κωλομερια αφησε μονο ελαφρια. Ουτε καν μεσης εντασης. Ποδαρες χιλιομετρα αφου εχει το υψος που αναγραφει η περιγραφη της. Δεν θα την ξανασυναντουσα . Μεικτες οι εντυοωσεις ουτε τα εκλαψα τα 150 ουτε τα χαρηκα .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
331
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, hornyasfuck, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2024
αρα απο τις μεχρι τωρα κριτικες το προσημο ειναι μαλλον αρνητικο,κριμα το κορμι πατριωτη που λενε....
κ για γλειφομουνι ουτε λογος απο κανεναν συμπαικτη αρα...
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, Johnny Red2
15 Ιανουαρίου, 2024
@maryland2004

Γραφεις για το προσωπο ότι "πρεπει να μα ς προβληματιζουν τα κρυμενα προσωπα". Δηλαδη δε βλεποταν η κοπελα; Ή ηταν απο τις γκομενες που στο δρομο θα την κοιταγες απλα δεν ηταν του γουστου σου; Επίσης γραφεις για το σώμα "Σωμα αγυμανστο αλλα χωρις κυταριτιδες και καλες χειρολαβες". Δηλαδη υπήρχε διαφορά από τη σωματαρα που βλεπουμε στις φωτογραφίες;
review reaction 1 Bartender 74, maryland2004
30 Ιανουαρίου, 2024
dim_asim όχι δεν θα την κοιτούσα στον δρόμο .δεν είναι ότι δεν βλέπετε αλλά εντελώς αδιάφορο πειραγμενο πρόσωπο.Δεν μου έβγαλε τιποτα
review reaction 1 Bartender 74
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3