Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ασφαλώς οι φωτογραφίες απεικονίζουν την γυναίκα που συνάντησα πριν δυ΄όμισυ χρόνια αλλά σαφέστατα όχι αυτήν που είδα πρόσφατα.

Εμφανώς μεγαλύτερη, με τα σημάδια του χρόνου σε κιλά και χαλάρωση εμφανή πλέον.... Θα μου πεις μήπως εγώ είμαι όπως πριν 3 χρόνια; Όχι φυσικά αλλά αν ήμουν σε αντίστοιχη δουλειά θα το πάλευα κάπως καλύτερα.

Η αρνητική μου διάθεση δημιουργήθηκε όχι τόσο από την εικόνα όσο από την διάθεσή της...

Ενώ με θυμήθηκε και χάρηκε που με ξαναείδε, τίποτα δεν έμοιαζε με την υποδοχή της πρώτης φοράς.

Δικαιολογώ την ενδεχόμενη κούραση λόγω περασμένης ώρας, ωστόσο φιλιά και αβρότητες είχαμε από μεριά μου και όχι από την δική της.

Η διάθεσή της σε συνδυασμό με τα χαλαρά στήθη και την μεγαλύτερη περιφέρεια μου δημιουργούσαν πρόβλημα στύσης .

Φρόντισε με το περίτεχνο στόμα της να με φέρει σε θέση μάχης. Όμως η συμμετοχή της ήταν διεκπεραιωτική και ανέβασα ρυθμούς για να ολοκληρώσω πριν χαθεί το όνειρο.

Ολοκλήρωσα στο στόμα της και μάλλον εκεί εστίασε και κείνη για να λήξει η τελετή σύντομα.

Καθαρή φυσικά και προσεγμένη, με το άρωμά της και την υγιεινή της σε υψηλά επίπεδα.

Δεν έχω να προσθέσω κάτι στοχευμένα αρνητικό, προσπάθησα και της πήρα γέλια με κάποια σχόλιά μου.

Όμως χωρίς να έχω βάλει ψηλά τον πήχη, το δια ταύτα δεν ήταν όπως η πρώτη φορά.

Σε αυτά τα επίπεδα τιμών, δίκαια ζητάμε το κάτι παραπάνω, πάντα στα πλαίσια της λογικής.

Καλή χρονιά με υγεία σε όλους και μακάρι οι νέες ελεύσεις να είναι καλύτερες από τις προηγούμενες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.262
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, SailorGr, doc_lin και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2024
Αυτό το να θυμούνται τον πελάτη όσα χρόνια και να περάσουν είναι εντυπωσιακό. Είτε όντως θυμούνται, ειδικά αν ήσουν σταθερός πελάτης, είτε στα αρχίδια τους και κάνουν πώς θυμούνται γιατί τους το είπε το γραφείο!
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1