Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μου εδωσε την εντυπωση πως συναντησα την Τασουλα απο την διαφημιση της vodafone, αν την θυμαστε... Με την προφορα απο στερεα ελλαδα και ενα προσωπο λιγο κατωτερο απο το μετριο, δεν της λες εσκορτ το οποιο θα εβγαζες και εξω. Απο την αλλη στο σωμα ειναι πολυ πιο καλα τα πραγματα και φυσικα γαμησιμη οπως πρεπει. Η ηλικια ειναι πανω απο 30 αλλα λιγοτερο απο 35.
Μπηκαμε πολυ γρηγορα στο fuck mode γιατι ειχα σχεδια και μονο μια ωρα μπροστα μου. Ειδε την βιασυνη μου και εναρμονιστηκε με τον ρυθμο μου πολυ ευκολα. Ηθελα φιλια στο στομα και μου εδωσα απλετα για αρχη. Η συνεχεια ηταν καλη με πληρες προγραμμα και διαρκεις προσπαθεια να με φτιαξει.
Μου εκανε μια τσιμπουκαρα με πολυ ωραιο γλειψιμο στα αρχιδια και eye contact. Στην συνεχεια την εβαλα απο κατω με τα ποδια ψηλα και να με κοιταει. Το μουνι της ηταν καλα περιποιημενο και με κανονικη αισθηση. Την ξεμουνιασα για μερικα λεπτα και κατεθεσα στα βυζια της.
Στο διαλειμμα την ειχα να μου τον θηλαζει στο στομα μεχρι που αναποφευκτα μου σηκωθηκε.
Στηθηκε στα τεσσερα και αυτην την φορα πηρα τον κωλο της. Αρχικα ειχε λιγο θεμα με το μεγεθος μου αλλα η συνεχεια ηταν πολυ καλη. Οι αντοχες της ηταν μια χαρα ενω καποια στιγμη αρχισε να δειχνει ξεκαθαρα ευχαριστηση. Μου ειπε τα πιο ομορφα προστυχολογα που εχω ακουσει τελευταια και της εκανα την κωλοτρυπιδα χωνι.
Μεχρι την τελευταια ριπη σπερματος η πουτσα μου εμεινε μεσα στον κωλο της ενω εκεινη ταυτοχρονα βογγουσε.
Περασα καλα γιατι αποδιδει και απλα πιστευω οτι η τιμη της ειναι η σωστοτερη που θα μπορουσε να εχει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 31, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 C.G.A, doc_lin, mancunian1986 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2024
'εχ απλικεϊσον;
review reaction 1 hornyasfuck
02 Ιανουαρίου, 2024
μηπως ειναι η τασουλΑ κ γιΑ αυτο κρυβει το προσωπο της?Χαχαχα!
καιρο εχω να την δω στην τηλεορασηΧαχαχα!
review reaction 3 hornyasfuck
02 Ιανουαρίου, 2024
Ωραίος θα δοκιμαστεί σύντομα
review reaction 1 hornyasfuck
02 Ιανουαρίου, 2024
με προβληματίζει λίγο το 5 στο πρόσωπο, αλλά αν έχει καλό σέρβις και σώμα το πολύ πολύ θα πάρω και μια χαρτοσακούλα μαζί μου Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4