Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πηγα στοχευμενα για την Μιλανα και γιατι ηθελα μιλφ αλλα και γιατι μου ειπε φιλος που την πηρε οτι αξιζε τα λεφτα.
Ειναι ομορφη λοιπον με την διαφορα οτι εχει μεγαλωσει και δεν ειναι ιδια με τις φωτογραφιες. Πολυ ομορφα τα ματια της αλλα και στο σωμα εχει καλες καμπυλες.
Μου εκανε καλη υποδοχη, οχι την θερμοτερη αλλα δεν χρειαστηκε πολυ για να λυθει και αρχισαμε την κουβεντα λες και γνωριζομασταν απο παλια. Καποια στιγμη αρχισαμε τα φιλια και η συνεχεια ηταν ενα απολαυστικο σεξ το οποιο ηταν πολυ κοντα στο αληθινο. Στο στοματικο μου εκανε ωραια περιποιηση ακομα και της γυρο περιοχης πανω απο ολα με κοιταγμα στα ματια. Εκανα και εγω το ιδιο στο μουνι της και το ευχαριστηθηκε.
Στο σεξ ηταν ακουραστη και το απεδειξε στον πρωτο γυρο που τα εκανε ολα εκεινη με καβαλημα. Το μουνι της ηταν καλο απο αισθηση και ας μην ειναι μικρη και καθως γαμιεται χυνει με υγρα. Ο δευτερος γυρος εγινε επισεις με καλη συμμετοχη αλλα απο στησιματα επελεξα κυριως ιεραποστολικο και πισωκολλητο. Στο απογειο της φασης η γκομενα βογγουσε δυνατα και καρφωνε το μουνι της πανω στον πουτσο μου.
Εχυσα πανω στην κωλαρα και δεν εφυγε αμεσως να πλυθει, μου εδωσε την ανεση να την απολαυσω για λιγο ακομα.
Ηταν ενα πετυχημενο ραντεβου με μιλφ, και μια γυναικα που μελλοντικα θα προτιμησω ξανα γιατι ηταν πολυ δοτικη μαζι μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού