Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 51 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν συνάντηση με την κυρία πριν αρκετό χρόνο.
Οι φωτογραφίες και οι κριτικές με έβαλαν να δοκιμάσω.
Η κοπέλα στην ώρα της και με καλή διάθεση. Με μέχρι εκεί καλά. Από εκεί και μετά δυστυχώς δεν....
Το στήθος πεσμένο καμμια σχέση με τις φωτογραφίες. Το πρόσωπο οκ. Το σώμα είναι χαλαρό. Σε γενικές γραμμές όχι αυτό που περίμενα.
Τώρα όσο αφορά το κυρίως μενού. Πολύ μηχανική και πρώτα από όλα θέλει τα δικά της. Θέλει εκείνη αυτό θέλει αλλά όχι αυτό που θέλει ο πελάτης.
Δεν ήθελα κάτι τρελό κάθε άλλο από αυτό. Εκείνη ήθελε να την κοπανάς ανελέητα, ρε φίλε δεν είμαι μηχανή και θέλω εγώ να περάσω καλά.
Τέλος πάντων μια εμπειρία και τίποτα το οποίο θα θυμάμαι ιδιαίτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
144
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Skorpio93, Manuel Ferara και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2023
...φταίει που δεν διάβασες τις σωστές κριτικές
28 Δεκεμβρίου, 2023
Φίλε μου σέβομαι την άποψη σου αλλά σε βρίσκω λίγο υπερβολικό. 2 φορές την επισκέφτηκα στο τουρ που μόλις τελείωσε. Το σώμα της κοπέλας είναι σώμα μοντέλου. Δεν έχει ούτε πατσαδες να κρέμονται ούτε κάτι άσχημο πάνω της. Το στήθος της είναι κλασικό στήθος γυναίκας που έχει θηλάσει.
Όσο για την υπηρεσία αυτά είναι θέμα γούστου, προσωπικά δεν έφυγα ποτέ δυσαρεστημένος και σε καμία περίπτωση δεν κάνουμε τα ίδια κάθε φορά ώστε να βρεθώ. Σίγουρα δεν της αρέσει να την χτυπάνε ανελέητα. Εκτός και αν με τον όρο "να την κοπανανε'' εννοείς το σφυροκόπημα στο σεξ. Σε αυτή την περίπτωση:
Ναι... Το λατρεύει, εξάλλου είναι η βασίλισσα του pse στην Θεσσαλονίκη, αλλά αν δεν την σφυροκοπήσεις δεν θα σου κρατήσει κακία. Μην αισθάνεσαι υποχρεωμένος να ακολουθήσεις τους ρυθμούς της. Κάνε το δικό σου παιχνίδι, τα κορίτσια αυτά είναι για να ικανοποιούν τις δικές μας φαντασιώσεις και όχι το αντίθετο.
Σου εύχομαι στο μέλλον να έχεις καλύτερες εμπειρίες...
review reaction 1 Yatoputso, markxx, Manuel Ferara
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2