Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είπα να κάνω στον εαυτό μου ένα χριστουγεννιάτικο δωράκι και μου βγήκε σε καλό.... Χεχε!
Η αλήθεια είναι ότι μέχρι τώρα είχα μόνο άσχημες εμπειρίες με λατίνες και τις αποφεύγω στο άθλημα.
Σήμερα αγνόησα ότι έλεγε η δική μου λογική για την κοπέλα και επιδίωξα να τη συναντήσω.

Κατευθύνθηκα με μειωμένες προσδοκίες στο παραβαρδάρειο ξενοδοχείο, στην καρδιά του Ισλαμαμπάντ της β.Ελλάδος, έρημοι δρόμοι εκτός από σκουρόχρωμους συμπολίτες μας και έναν μαλάκα σουρωμένο πάνω σε ένα ηλεκτρικό πατίνι να τρέχει σαν παλαβός και να φωνάζει "εδώ Πολυτεχνείο, εδώ Πολυτεχνείο..." Χμμμ;
Τέσπα, όταν έφτασα στο δωμάτιο με υποδέχτηκε το χαμογελαστό μουτράκι.Χαμόγελο με γλώσσα

Μιλάμε για έναν υπέροχο πουτσομεζέ, ευδιάθετη και ορεξάτη, με τις έντονες καμπύλες να διακρίνονται κάτω από το φόρεμά της.
Κοντούλα, ίσως και κάτω από 160 που έγραψε ο αθηναίος συνάδελφος, αλλά δεν έβγαλα μεζούρα να τη μετρήσω.
Η αλήθεια είναι ότι είναι σχεδόν αδύνατο να γυρίσεις και να φύγεις από το δωμάτιο για οποιοδήποτε λόγο, όταν στα πρώτα 2 λεπτά η μικρή είναι ήδη κολλημένη πάνω σου και λικνίζεται και τρίβει την κωλάρα της πάνω στον πούτσο σου.....σε αυτό της βγάζω το καπέλο, και τυφλός ευνούχος γκέη μισογύνης να είσαι, εκείνη τη στιγμή η μητέρα φύση βγάζει στην επιφάνεια τα ζωώδη ένστικτα του αρσενικού και όλα παίρνουν το δρόμο τους.

Εμφανησιακά κορμί λατίνας, βυζάρες (upgraded) με μεγάλες σκούρες ρώγες, μέση δαχτυλίδι και κωλάρα για το σωματότυπό της.
Μερικά τατουάζ στα 2 χέρια της, επιδερμίδα σφιχτή, νεανική, αν και θα πρέπει να ξεκινήσει λίγο γυμναστική για να μην τη χαλάσει η κυτταρίτιδα.
Για το προσωπάκι πείτε με τυφλό ή τρελό αν θέλετε αλλά όταν χαμογελάει μου έφερνε πάρα πολύ στη ξεκωλιάρα τη Στ_ργ_ανού, με τα λακάκια στα μάγουλα. Έχει πειράξει και λίγο τα χείλη της αλλά δεν δείχνει ασχημο, τόσο όσο για να τα δείξει λίγο πιο έντονα.

Αγγλικά 0, μόνο ισπανικά που δεν τα κατέχω. Είναι από Ν.Αμερική, είτε από Βολιβία, είτε από Βενεζουέλα, είτε από Κολομβία, πραγματικά δεν μπορώ να θυμηθώ ο μαλάκας τί μου έλεγε γιατί δεν πρόσεχα, έβλεπα τις βυζάρες της εκείνη τη στιγμή και δεν έδινα σημασία....Κουλ

Στο σέρβις βγήκα λίγο από τα νερά μου και εξηγούμαι.
Δεν το έχει πολύ με την πίπα, ούτε της πολυαρέσει το γλύψιμο. βασικά δεν το περίμενε ότι ήθελα να τη γλύψω και με χάλασε λιγάκι. Γενικά μου αρέσει να περιποιούμαι τις γυναίκες αλλά η μικρή είχε στο μυαλό της μονό να καρφωθεί πάνω στον πούτσο μου και δεν είχε και πολύ ανάγκη τα προκαταρκτικά.
Καβαλάει σαν λυσσασμένη και μπορώ να πω ότι κοπανιόταν με τόση μανία που δύσκολα μπόρεσα να ακολουθήσω.
Προσπάθησα να ρίξω τη χυσούρα στο μουτράκι της αλλά το καριολάκι τραβήχτηκε και απέφυγε τα περισότερα, έπρεπε να την είχα γνωρίσει 2-3 χρόνια νωρίτερα, όπου τα έριχνα και με ψιλοκρεμαστές και έβαφα και τα ταβάνια....Γερο-μύστης
Τέσπα, ήταν το μόνο σοβαρό μείον στο ραντεβού και το παρέβλεψα, συνεχίζοντας ακάθεκτος σε έναν έντονο δεύτερο γύρο όπου στήθηκε ΑΨΟΓΑ στα 4 και έδωσε ρεσιτάλ σμπρώχνωντας ασταμάτητα την υπέροχη κωλάρα της πάνω μου.Σπασίκλας (δουλεμένη σούφρα εκτός αν έχει δυσκοιλιότητα από την ελληνική κουζίνα....Σπασίκλας)
Σταμάτησα στο παραπέντε ανήμπορος να συνεχίσω αφού πόνεσαν τ'αρχίδια μου από το κοπανητό Ναι! και άρχισα να χάνω τη στύση μου.....

Πέρασα υπέροχα με τη μικρή παρόλο που είχα αυτά τα ελάχιστα που με χάλασαν, και χάρηκα πάρα πολύ που τη γνώρισα.
Η πεμπτουσία του σπορ είναι τα πιπίνια, καλές και οι γυναικάρες αλλά σαν τις πιτσιρίκες με τη φρεσκάδα και την ενέργειά τους δεν υπάρχει, κακά τα ψέμματα.
Εύχομαι να ήμουν 5 χρόνια νεώτερος να της δώσω το μουνί στο χέρι αλλά πλέον δεν αντέχω....
Να μην παρασύρω κανέναν με τον ενθουσιασμό μου, η κοπέλα είναι μινιόν, πετίτ, πουτσομεζές, από αυτά που λατρεύω οπότε παρέβλεψα πολύ ευκολα κάποια πράγματα που θα χαλάσουν κάποιον άλλον.
Εγώ πάντως τη συστήνω ανεπιφύλακτα....

Καλά Χριστούγεννα και καλά βόλια σε όλους....Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
193
Likes:
25.275
Πόντοι:
33.818
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, mancunian1986 και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2023
Κόστος η ώρα;

Γλωσσόφιλα έδινε;
review reaction 1 hornyasfuck
26 Δεκεμβρίου, 2023
Φιλάει με γλώσσα ;
review reaction 1 hornyasfuck
26 Δεκεμβρίου, 2023
το γλειψιμο ειναι απαραιτητο για να γρασαριστει επαρκως το μουνακι ΈρωταςΈρωτας
review reaction 2 review reaction 3 John_282, Johnny Red2, bigmountain και 2 άλλα μέλη
27 Δεκεμβρίου, 2023
Ρε αδερφέ καλά όλα αυτά. Αλλά γράψε κάνα ινφο. Δίνει φιλιά η αποφεύγει? Στάσεις αλλαγές. Το νιώθει η υποδύεται. Καθαριότητα. Το πασοκ μου μέσα δήλ
review reaction 3 review reaction 1 Ντουνταράς, hornyasfuck
29 Δεκεμβρίου, 2023
kritik1982,georgios1987,aaaaztek87
ο ανθρωπος στο κατω μερος της κριτικης στο πεδιο που λεει γλωσσοφιλα εχει τικαρει το κουτακι που λεει οτι δινει γλωσσοφιλα οποτε τι ρωτατε?
βεβαια μετα απο τη σημερινη κριτικη που εβαλε ο johnny red δεν θα σας συνιστουσα να την παρετε αν θελετε γλωσσοφιλαΧαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 mallias20, Johnny Red2, hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5