Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Οπως εγραψα και στο νημα του magic, μια κακη συναντηση. Πολυ κατωτερη των αλλων κοριτσιων του μαγου.

Το μεγαλο μειον κατα τη γνωμη μου η εμφανιση: αλουστο μαλλι, αβαφη, αξυριστη, αγυμναστη, κιλα στην κοιλια κλπ.

Προσπαθει να σε ικανοποιησει με υπηρεσιες αλλα δεν αρκει για μενα στα 150 ευρω. Δοκιμασα μονο πιπα η οποια ηταν αξιολογη.

Δεν επεδιωξα δευτερο τελειωμα, εληξα το ραντεβου νωριτερα. Δεν υπηρχε και καθολου χημεια περαν της εμφανισης που με απογοητευσε.

Απο ευγενεια και προθυμια για να σε ικανοποιησει παντως ειναι οκ.

Αυτα. Καλες γιορτες!

Υγ: με εκπληξη ειδα οτι ενω εβαλα κριτικη δυο μερες μετα τη συναντηση δεν ανεβηκε ποτε. Μπορει να πατησα κατι λαθος ή να ειναι ακομα υπο αξιολογηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
919
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, TOMCRUISE, T-DRIVER1 και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2023
Κρίμα γιατι με τετοιες φόλες φεύγουν οι πελάτες...θελουμε call gilrs οχι μαζα με 150 ευρώ... χειρότερες από τις γκομενες μας ή τις γκομενες μας...μαγε πρέπει να συνέλθεις...καλύτερα λιγες και καλες...μην περνεις οτι περνάει απο έξω
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
25 Δεκεμβρίου, 2023
Συναγωνιστή, κρίμα που πέρασες άσχημα, αλλά έχεις και εσύ μερίδιο ευθύνης. Πριν από 5 ημέρες ανέβηκε κριτική, που την θάβει και παρόλα αυτά, εσύ έκλεισες ραντεβού μαζί της.
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
25 Δεκεμβρίου, 2023
Ὑπάρχει χρονικό ὅριο στὸ γράψιμο: ἄν γράφεις, γράφεις καί ἀργεῖ νά πατήσης ὑποβολή, δέν περνᾶ. Πρῶτα τὴ γράφεις ὡς κείμενο ἀλλοῦ, καί μετά copy-paste καί ὑποβολή
review reaction 1 froggy79, TOMCRUISE, Johnny Red2
26 Δεκεμβρίου, 2023
οπως εγραψε κ ο info ειχε ανεβει ηδη μια προειδοποιητικη κριτικη η οποια επρεπε να σε ειχε αποτρεψει απο το να την παρεις...
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
26 Δεκεμβρίου, 2023
αμα ειναι ετσι απαραδεκτον.............
review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck
29 Δεκεμβρίου, 2023
Guys την ειχα παρει πριν τον συναδελφο. Ειχα ηδη γραψει στο νημα. Η κριτικη μου αργησε να ανεβει Λύπη αλλιως δεν θα δοκιμαζα ουτε εγω με αυτα που διαβασα!!
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6