Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση έλαβε χώρα πριν αρκετές ημέρες. Η ημ/νία μπήκε από μόνη της.
Το γραφείο ήταν ευγενικό και το ραντεβού κλείστηκε εύκολα.
Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της, χαμογελαστή, πρόσχαρη και θερμή ντυμένη με ωραίο μίνι φόρεμα. Είναι η κοπέλα που βλέπεται στις φωτό, αλλά με συν λίγα έτη και επιπλέον περιττά κιλά.
Πέρασε μέσα, ψιλοφιληθήκαμε, ψιολοκουβεντιάσαμε, πήγε να ντουσαριστεί και άρχισε το ερωτοτροπείν.
Πολύ ωραία φιλιά, με διάρκεια (κ γλώσσα) κ γενικά το δουλεύει όμορφα σε αυτούς τους ρυθμούς.
Μου τον έπαιζε ενώ φιλιόμασταν και αρεσκόταν την μετά δακτύλου διερεύνηση που εφάρμοζα.
Στο προοίμιο του δεύτερου γύρου η αιδοιοσκόπηση ήταν το κυρίως θέμα.
Στήθος πολύ καλό, γεμάτο κ νατουρέλ, φαινόταν όμως δυσανάλογο με το υπόλοιπο σώμα.
Το πίσω σύστημα, μεγάλο και με χειρολαβές μεν, αλλά πολύ μεγάλο για τα γούστα μου.
Το στοματικό δεν πήγε πολύ καλά. Την "προέτρεψα" να το δουλέψει κι άλλο, γιατί ενώ κάνει καλό γλύψιμο, χρησιμοποιούσε αρκετό χέρι το οποίο της το απομάκρυνα 3-4 φορές. Για deep το προσπάθησε με μικρή επιτυχία κ για να πάρει ανάσα έγλειψε τα αρχίδια όπως έπρεπε.
Υπάκουη, συνεργάσιμη και πολύ καλή στην επικοινωνία κ με χιούμορ. Δεν ξέρω για high end σενάρια, αλλά γι' αυτά των ημών κοινών θνητών είναι πολύ καλή.
Στους δύο γύρους που παιχτήκανε δεν υπήρξαν πολλές εναλλαγές στάσεων και στον δεύτερο υπήρξε παράταση διότι η παραγωγή δεν έφτανε στον προορισμό της. Κόλλημα στα διόδια ή κάτι τέτοιο. Η Luna από στροφές σηκώνει όσες θέλει κ μπορεί ο καθείς. Δεν έβαλα τελικές καθώς δεν με πέρασα ακόμη από σέρβις, αλλά η κοπέλα τις αντέχει (και τις θέλει μάλλον).
Απ' την πλευρά της η Luna όμως εδώ δεν... στο cow και στο reverse, κινήθηκε με δυσκολία κ εκεί που ψιλοβρήκαμε ρυθμό την είδα να προσπαθεί πολύ (όχι γρήγορα) κ να το χάνει.
Στα τέσσερα επίσης ψιλοτραβιότανε διαρκώς προς τα μπρος. Βρε έλα, βρε να την τραβώ απ'τα κωλομέρια, ξαναξεγλιστρούσε, βρε καλή μου έλα πιο πίσω, ξανά αυτή. Την πιάνω από τον λαιμό ελαφρά κ την τραβώ, της άρεσε αλλά όταν την άφησα ξαναέγυρε εμπρός. Της βάζω κ εγώ τον αντίχειρα στον κώλο κ την τράβηξα έτσι. Μέχρι να τον βγάλω, έμεινε στημένη όπως έπρεπε κ της άρεσε.
Στα λίγα λεπτά πριν χτυπήσει το κουδούνι, η κοπέλα ξαναπλύθηκε (3η φορά), ντύθηκε κ δεν ζήτησε χρήματα μέχρι να της δείξω που τα είχα ακουμπήσει.
Δεν ξέρω αν δίνω κακή εντύπωση, σίγουρα δεν δίνω καλή. Μάλλον γιατί το τελικό αποτέλεσμα ήταν στα μέτρια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
805
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 C.G.A, TOMCRUISE, delipas και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Δεκεμβρίου, 2023
Αυτή νομίζω ότι έχει προφίλ στο Badoo...
Είναι εντελώς θεότρελλη...
review reaction 1 Quarantaris
22 Δεκεμβρίου, 2023
Όχι συν λίγα... Συν πολλά έτη...
Πάνω από 40, δεν θυμάμαι ακριβώς, τα γράφει στο προφίλ της στο Badoo...
review reaction 1 Quarantaris, old boy
22 Δεκεμβρίου, 2023
σε πήρε 2 ώρες να βγάλεις συμπέρασμα;
Η κριτική σου με μπερδεύει σε κάποια την βγάζεις πολύ καλή σε κάποια σημεία μέτρια
review reaction 1 Quarantaris
23 Δεκεμβρίου, 2023
στείλε μας ρε καρντάση το badoo της γιατί με νομίσματα δεν γίνετε δουλειά
review reaction 1 Quarantaris
23 Δεκεμβρίου, 2023
@Antonis78 επικοινωβία & συμπεριφορά πολύ καλή.
Από 'κει κ πέρα ξεκινάν οι κατιούσες.
review reaction 1 GLOCK19
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5