Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συνάντηση κατά το προηγούμενο τουρ της στην Αθήνα. Ξεκινάω με τα άσχημα. Όπως έχουν γράψει και οι προηγούμενοι, πρόκειται περί μιας πολύ χοντρής κοπέλας. Μιλάμε ότι δεν έχει καμία σχέση με τις φωτογραφίες και στο πρόσωπο αλλά και στο σώμα. Το πρόσωπο της από το πάχος είναι αγνώριστο αλλά και το σώμα της επίσης. Αυτό που με χάλασε πιο πολύ είναι τα βυζιά της. Περιμένεις τουλάχιστον να έχει βυζάρες μια τόσο χοντρή αλλά και εκεί έχει πέσει φώτοσοπ. Το αληθινό της μέγεθος είναι 2,5 στην καλύτερη και φαντάζεστε πόσο άσχημο φαίνεται ένα διάρι βυζί σε ένα τέτοιο σώμα φώκιας. Επίσης έχει μια τεράστια ουλή στην κοιλιά χαμηλά αρκετά αντιαισθητική, σα να απέτυχε η πλαστική μετά το άνοιγμα.

Στα καλά τώρα η κοπέλα είναι πολύ ευδιάθετη και γουστάρει σεξ, γλωσσόφιλα αγκαλίτσες, ξέσκισμα κουβεντούλα στα αγγλικά και γενικώς σε κάνει να νιώθεις άνετα. Ένα γκολάκι έριξα για την εμπειρία και στο 45λεπτο την έστειλα. Το πρακτορείο γενικώς είναι πολύ αξιόπιστο, δεν το ξεφτιλίζει στο φώτοσοπ, απορώ πως με την συγκεκριμένη όμως έχει τέτοιες φωτογραφίες στο προφίλ της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
xymor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
520
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 xagnostos2006, TOMCRUISE, THV και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2023
Γελῶ μὲ τὴν τελευταία φράση!
review reaction 1 piko, TOMCRUISE, Triant και 3 άλλα μέλη
21 Δεκεμβρίου, 2023
Την πάτησες και εσύ φίλε μου με τον φαλαινοκαρχαρία από τη Λευκορωσία. Κρίμα...
Κάπως έτσι την πάτησα και εγώ, δεν έδωσα πολύ βάση στις κριτικές και βίωσα μια Νάσιοναλ Τζεογκράφικ εμπειρία
review reaction 3 review reaction 1 piko, Aragorn135, TOMCRUISE και 2 άλλα μέλη
22 Δεκεμβρίου, 2023
Σε αυτό το γραφείο πρέπει να κάνεις πάρα πολύ προσεκτικές επιλογές για να βρεις κάτι καλό. Στις περισσότερες το ξεφτιλίζουν το φωτοσόπ.
review reaction 1 review reaction 3 Yagulas, Johnny Red2, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
22 Δεκεμβρίου, 2023
Aς ειμαστε πιο ευπρεπεις και ευγενικοι
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, CaptainK, hornyasfuck
22 Δεκεμβρίου, 2023
φωκια ?????μα τι εκφρασεις ειναι αυτες κυριε,θα μας παρουνε χαμπαρια τα καναλια κ θα μας καταγγειλουνε για body shaming Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 piko
22 Δεκεμβρίου, 2023
αφου εχεις να πεις και καλα μετα το μπαζωμα που εριξες... δε σε χαλασε καθολου παιχτη.
μου αρεσει που λες ομως στην αρχη οτι,
καμια σχεση οι φωτος με την πραγματικοτητα
και στο τελος οτι,
το γραφειο ειναι αξιοπιστο και δεν το ξεφτιλιζει κιολας στο φωτοσοπ.
Εμμμμ
οτι να'ναι λεμε
Χαχαχα!
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6