Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 3 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σπάνια γράφω κριτική, για προσωπικούς λόγους. Όταν όμως η συνάντηση πάει στράφι, οφείλω να το πω και να "προστατέψω" τους επόμενους...
Πρώτο ραντεβού της μέρας με την Kali, ζητήθηκαν φιλιά με γλώσσα που η κοπέλα,όπως με ενημέρωσαν,τα δίνει ούτως ή άλλως. Έρχεται στο δωματιο, μπαίνει και πάει κατευθείαν στο πλάι του κρεβατιού,και μου μιλάει με πλάτη σε εμένα, λες και ήθελε να αποφύγει να κοιτάξει μηοως και..τυφλωθεί... Βγάζει παλτό και ερχόμενη προς την πλευρά μου να αφήσει κάτι στην καρέκλα,κάνω κίνηση να τη φιλήσω να σπάσει ο πάγος... Τραβά το κεφάλι στο πλάι ,παίρνοντας μισό φιλί κ με δικαιολογία "i go to bath first"...

Μετά από αυτά τα δύο σημάδια,άρχισαν να με ζώνουν τα φίδια αλλά επειδή είμαι άνθρωπος που δίνει ευκαιρίες..είπα οκ,πρώτο ραντεβού,μπορεί να μην κοιμήθηκε καλά .. της λέω να πάρει αν θέλει το αφρολουτρο που έχω κ πάει στο μπάνιο. Δεν κάνει μπάνιο,απλά ξεντυνεται και βγαίνει γυμνή με την πετσέτα κ αφού την αφήσει στο κομοδίνο,έρχεται κα ξαπλώνει δίπλα μου... Κοιταζομαστε κ κάνω κίνηση να τη φιλήσω...διστάζει κ δίνει επιφανειακά φιλιά .. Τα φίδια με είχαν ήδη δαγκώσει κι εγώ καμωνομουν ότι ήταν φαφουτικα....

Τη ρωτώ αν όντως δίνει φιλιά με γλώσσα όπως με ενημέρωσε το γραφείο και απαντά ότι ναι δίνει,κι απλά εκείνη τη στιγμή έβαλε ελάχιστα γλώσσα... Σώμα καλουτσικο,ο κωλος τροφαντος αλλά χαλαρός, στήθος πολύ ψεύτικο και σκληρο.Γενικά έδειχνε βαριαστημενη κι ακεφη και ξεκίνησε να με μαλαζει χαμηλά,λες κ το θέμα ήταν να το τρίψει για να πάρει τη σωστή θερμοκρασία...
Κάνω περισσότερες κινήσεις μπας και την ανάψω... Αυτή βράχος από πάγο και με ενεργητικότητα κούκλας του σεξ... Ξαφνικά σηκώνεται και βγαζει την τσίχλα από το στόμα της.... ε εκεί έμεινα άφωνος κι είπα ότι το παιχνίδι θα το παίξω αφού το παει έτσι και θα την γαμησω κι ας μην έχει όρεξη. Της δίνω απλούστατες οδηγίες πώς να με ερεθίσει με φιλιά σε σημεία, ξεκινά και πάλι απρόθυμα και πολύ σύντομα κατεβαίνει κάτω και γλύφει... Της πλάκας κι αυτό. Ανεβαινει πάνω μου και με κοίτα χωρίς να φιλά, σα να περίμενε οδηγίες ακομα και για αυτο....τη ρωτώ αν συμβαίνει κάτι,αν δεν ξεκουράστηκε από χθες, αν κάτι της συμβαίνει κι είναι ακεφη κλπ...κι απαντά ότι όλα καλά, και μετά έχει λέει άλλο ραντεβού (από την πόλη έρχομαι...).

Ε πάει στο διάολο,αυτό ήταν! Τηλεφωνώ στο γραφείο, δεν είχαν περάσει ούτε 20 λεπτά και πίπα να έκανε για ούτε μισό λεπτό, κ τους λέω τα καθέκαστα, καταλήγοντας ότι φυσικά θα τη διώξω ... Μου λένε δώσε 110 κι ας φύγει.... Εν τω μεταξύ η Kali μας η κοπέλα έχοντας ήδη καταλάβει τι θα παιχτεί, σηκώθηκε κι άρχισε να ντύνεται και να στέλνει μήνυμα,κι ας μην καταλαβαινε τι έλεγα στα ελληνικά...
Πήρε 110 και ξεκουμπιστηκε...

Φανταστείτε να μην ήμουν το πρώτο ραντεβού, τι διάθεση θα είχε πχ το απόγευμα ή το βράδυ....
Πιο ξεπετα,πεθαίνεις!!
Α ΠΑ ΡΑ ΔΕ ΚΤΗ, όλες πρέπει να σέβονται τα χρήματα που δίνει ο πελάτης κι αν μη τι άλλο να έχουν τη μίνιμουμ συμμετοχή.

Όποιος θέλει λοιπόν να πετάξει 150 ευρώ, δεν έχει παρά να καλέσει την κοπέλα ....όσοι πιστοί,προσέλθετε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
157
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Darksoul899, stadeos, karlotos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2023
Κλασικη λατινα , αλλα ρε μπρο αφου εδωσες 110 δεν της το καρφωνες κ ολας;
Και να ξες το χειροτερο τους να τις χυνεις στα βυζια η κοιλια που ειναι φρεε....
review reaction 1 andronikos3, srek7, hornyasfuck
19 Δεκεμβρίου, 2023
δεν επρεπε να της δωσεις τιποτα, ειδικα αφου δεν εδωσες και χρηματα μπροστα
review reaction 1 srek7, hornyasfuck
19 Δεκεμβρίου, 2023
@roughfucker
Δεν έδωσα τα χρήματα μπροστά αλλα επειδή έκανε στοματικό -εστω του χειριστου ειδους- ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ότι δεν μπορούσα να μη δώσω τίποτα. Αυτό θα συνέβαινε μόνο αν είχαμε ανταλλάξει κάποια φιλιά και μονο.

@ Sinman
Και πως να το κάνω, χωρίς να με ερεθίσει...; Όπως έγραψα,με πλαστική κούκλα θα ήταν καλύτερα... Φαντάσου λοιπόν...
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3