Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Την είχα συναντήσει πριν από περίπου 2,5 χρόνια αλλά μου είχε μείνει απωθημένο το κωλαράκι της. Μόλις την είδα στο γραφείο δεν έχασα την ευκαιρία. Ήξερα τι να περιμένω από service. Αναρωτιόμουν όμως αν έχει αλλάξει στο σώμα και ευτυχώς άλλαξε. Να πω σε αυτό το σημείο ότι η Bella/ Maria είναι ίσως η πιο σωστά ντυμένη για τέτοιο ραντεβού από όλες τις κοπέλες που έχω πάρει από το Glamour. Φορούσε ένα κοντό αεράτο φόρεμα, μαύρες κάλτσες σιλικόνης δίχτυ και ψηλό τάκουνες γόβες μαύρες.
Μόλις πέρασε μέσα δεν έχασε χρόνο και ορμηξε δίνοντάς μου βαθιά γλωσσόφιλα. Βγήκε γρήγορα το φόρεμα και έμεινε με ένα σετ κόκκινα εσώρουχα.
Όπως είπα πριν, ευτυχώς στο σώμα άλλαξε. Έβαλε μερικά κιλάκια, όμορφα κατανεμημένα. Την πρώτη φορά ήταν skinny και τέτοια σώματα δεν μου αρέσουν, τις θέλω με πιασίματα τόσο όσο.

Την έδωσα για πιπα όπου το πήγαινε πολύ καλά χωρίς καθόλου χέρια. Ακόμα και όταν της έφευγε από το στόμα τον έπιανε με τα χείλη της. Δέχθηκε περιποίηση και από εμένα. Εννοείται δάχτυλα μπρος πίσω.

Η Αθήνα είναι ο πρώτος σταθμός του νέου tour. Είχε αποχή περίπου 2 χρόνια και αυτό φάνηκε. Ήταν ενημερωμένη για anal, δεν είπε το παρά μικρό. Στήθηκε στα 4 και μου έδωσε το λιπαντικό. Ζοριζοταν πάρα πολύ. Είχε πάρει τέτοια στάση που με το ζόρι μπορούσα να κουνηθώ. Από την άλλη προσπαθούσα να ακούσω έναν ήχο, να καταλάβω ότι κάνω σεξ με γυναίκα και όχι με κούκλα. Όταν ανέβηκε από πάνω ήταν λιιιιιιιιιιιγο καλύτερα αλλά και πάλι σε κανένα σημείο δεν κατάλαβα ότι έκανα anal με την Ellen Betsy. Μετά μπήκα ιεραποστολικά. Μια από τα ίδια. Λογικό κάποια στιγμή να έχουμε πτώση. Φρόντισε όμως να τον αναβάσεις αμέσως και πάλι στα 4. Ίδια στάση σώματος. Το τέλος ήρθε μέσα στον κωλο της.
Μας έμενε ένα τέταρτο περίπου. Ούτε χρόνος υπήρχε, ούτε όρεξη για δεύτερο γύρο. Τσιγάρο και κουβέντα μέχρι να λήξει το ραντεβού.

Πολύ καλή στο social, ξέρει αγγλικά, πεντακάθαρη, μοσχοβολουσε από πάνω μέχρι κάτω.
Παραμένει όμορφη στο πρόσωπο και με τα κιλάκια που πήρε μεγάλωσαν και τα στήθη της. Θα την ξανά έπαιρνα αλλά σίγουρα όχι για anal και όχι σε αυτή την τιμή. Μέσα σε 2 χρόνια αποχής, την ξέχασε την τέχνη

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Μαρ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
3.447
Πόντοι:
7.131
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, THV και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Δεκεμβρίου, 2023
ξερει να στηνεται η καριολα, ωστε να μην μπορεις να μπεις οπως θελεις. και σε μενα τα ιδια εκανε.. αυτο της εμεινε απο την πορνοκαριερα της.
review reaction 1 review reaction 3 Johnny Red2, Bartender 74, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
15 Δεκεμβρίου, 2023
Λογικά είναι φτιαγμένη στις τσόντες για να δέχεται δύο πούτσες στον κώλο της.

Αλλιώς ούτε 5 cm αντέχει.
review reaction 1 hornyasfuck
15 Δεκεμβρίου, 2023
@roughfucker για αυτό και πήρε την ανάλογη κριτική. Τόσα λεφτά επειδή απλά έκατσε και τον έφαγε? Όχι και έτσι.
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
16 Δεκεμβρίου, 2023
εντάξει όχι και skinny πριν 2,5 χρόνια .... το χόντρυνες κάπως Χεχε!
κανονική ήταν, πεσμένο στηθάκι αλλά βλέμα λάγνο και άγγιγμα θανατηφόρο ...
είχα μαζί της μια εντελώς GFE εμπειρία (αυτό μου βγήκε ως χημεία τότε).
Της αρέσει το σεξ, ακομπλεξάριστη, η ήρεμη δύναμη.
Μπορεί να σου προσφέρει ό,τι θέλεις από τέρμα GFE ως τέρμα PSE
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4