Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 20 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διάβασα τις κριτικές αλλα μονο και μονο για τις ρωγιτσες της στη φωτογραφία καθως και οτι μοιάζει πολύ στο μεγαλύτερο crush ππυ είχα ποτέ ειπα να το ρισκάρω με αποτέλεσμα το καλύτερο ρίσκο που έχω πάρει ποτέ στη ζωη μου. Ολα τα καλά που μπορεί να εχει μια κοπέλα τα ειχε στο ραντεβού. Και απίστευτη αυτοπεποίθηση σου δίνει με τις επιλογές σου στις στάσεις στο σεξ και τη συμπεριφορά σου και απίστευτη χημεία είχαμε και φουλ ευγενική κοπέλα αρκεί να τη σεβεσαι και εσυ και να τη ρωτάς τι θέλει. Τη διάλεξα επειδή εμοιαζε σε δύο αναρχόμουνα γνωστές μου που γουστάρω εδω και καποια χρονια, ενω συνδίαζε την ομορφιά τους στο πρόσωπο της την εξέλισσε σε νέο επίπεδο με τα πανέμορφα μπουκλωτά μαλλιά της , εξωτικά μάτια της και φακιδωτο λευκό πρόσωπο της . Σαν ενα αγγελικό σκανδιναβικό ξωτικό. Ολο κομπλιμέντα μου έκανε, τι ωραίο σώμα μου έλεγε οτι εχω, τι πολύ καλες επιλογές για τις στάσεις που διάλεγα μου έλεγε , τι ότι είμαι great έλεγε συνέχεια, και οτι το πρόσωπο μου της άρεσε πολύ. Πραγματικά με ανέβασε πάρα πολυ ψηλα στην αυτοπεποίθηση και την αυτοεκτίμηση αυτή η κοπέλα όπως καμία αλλη. Απίστευτο gfe με pse στιγμές. Και deep throat μου έκανε οπου πίεζα το κεφάλι της με τη μύτη της να μπει τέρμα μέσα το πέος μου μέχρι να βγάλει δάκρυα αρκετές φορές. Απλα θέλει πολυ απλά να επικοινωνήσεις μαζι της , να τη σεβαστείς δηλαδή να συναινέσει,να τη ρωτήσεις. Και κωλοσκάμπιλα με αφησε να κάνω και δάχτυλο στην κωλοτρυπιδα της με άφησε που τελικά δε βγήκε σε καλό γτ δεν είχα λιμαρει τα νύχια μου . Μορφωμένη κοπέλα κάτι νοσοκομειακά σπουδασε και ψυχολογία. Οτι και να της πρότεινες ναι θα έλεγε αρκεί να ήσουν ξεκάθαρος και ευγενικός. Πρώτο μου πρωκτικό αυτο το κορίτσι, τη γάμαγα όρθιος στον καθρέφτη με τα απίστευτα βυζάκια της άλλωτε να χοροπηδάνε στον καθρέφτη αλλωτε να τα σφίγγω και σε ολα αυτα παράλληλα να βγαζει ηδονιστικες κραυγές για δεκαπέντε λεπτά. Μας ακουγε ολη η πολυκατοικία μεσημεριάτικα. Παρα πολύ καλός χαρακτήρας. Και γλώσσα έβαζε στο φιλί. Ο λαιμός της πορσελάνινος με δυο σεξυ σημάδια ελιές δημιουργούσαν μια εικαστική αδοία (σόρρυ για την ορθογραφία) στο λαιμό της σαν να την εχει δαγκώσει καποιο βαμπίρ. Πολύ βλακεία μου που δεν εγλυψα σε εκείνο το σημείο. Βυζάκια δυστυχώς όχι τόσο μεγάλα οσο στις φωτογραφίες αλλα ευχάριστα και με τις πιο ωραίες ρωγιτσες που εχω δει στη ζωη μου. Της πιπιλισα τις ρωγιτσες της σαν ενα μικρό μωρό το μητρικό γαλα προς το τέλος . Αγγλικά άριστα. Και με βοήθησε παιρνοντας τα προφυλακτικά μαζι της ώστε να μην τα δει η μανα μου μετά. Μου είπε στο τέλος οτι ηταν η τελευταία της μέρα αυτή και οτι ήμουνα μια πολυ ωραία έκπληξη και ότι ήμουν great. Με δυσαρέστησε μια μεγάλη μελανιά που ειχε στον πιο ωραίο απο τις φωτογραφίες πορσελάνινο κωλο της . Αραγε ποιος απρεπής αληταράς να της το έκανε, ελπιζω να είναι αναστρέψιμη η ζημιά γτ δεν αξίζει κατι τετοιο η κοπέλα. Σχεδόν αριστουργηματικό σώμα. Άλλο μεγάλο αρνητικό για μένα που δε φταίει η κοπέλα είμαι οτι ενώ είχαμε συμφωνήσει για μιάμιση ώρα κάποιος της είπε τότε να κάτσει για μία μονο ώρα . Τουλάχιστον κράτησα κάποια λεφτά. Αλλο αρνητικό οτι μιλαγε γρήγορα κάποιες φορές. Την επόμενη φορά που θα έρθει οτι και να γίνει θα πιάσω 4-5 δουλειές δεν ξέρω τι θα γίνει να την πάρω για τουλ μία ολόκληρη μέρα δεν χάνεται τέτοια ευκαιρία. Η κοπέλα που πολλοί θα θέλαμε να έχουμε. Μου είπε οτι της θυμίζω και ένα πρώην της. Με ενα φιλί στο στόμα πριν φύγει . Αυτα απο μένα. Και συγγνώμη αμα φάνηκα αγενής.

Επειδή το σύστημα δεν με αφήνει να γραψω αντικειμενικά για την ίδια γράφω εδώ.
Πρόσωπο 9/10
Σώμα 9/10
Διάθεση για σεξ 9/10
Επικοινωνία 9/10.
Σχέση αξίας κόστους 10/10
Συμπεριφορά γραφείου πάρα πολύ καλή.

Ελπίζω το γραφείο να κρατήσει τετοιο θησαυρό οπως το κορίτσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
189
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hornyasfuck, Johnny Red2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2023
Όλα καλά αλλά ο συναγωνιστής πήγε για μπάνιο;

Χμμμ;
review reaction 3 review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, Bartender 74
10 Δεκεμβρίου, 2023
Δεν θα διαφωνήσω μαζί σου, καθόλου.
Απλά η ερώτηση μου είναι : στις 30 μέρες μου έμεινε η κοπέλα ,με τα ραντεβού που έκανε πόσους κάφρους και πόσους ΚΥΡΙΟΥΣ
ειδε ?
Γιατί πολλοί από εμάς την προσέξαμε με το γάντι.
Ευχαριστώ
10 Δεκεμβρίου, 2023
Νομίζω ότι η κριτική του φίλου είναι πιο πολύ για να μας πει ότι η κοπέλα τον είπε όμορφο και τι καλό παιδί είναι πάρα να μας πει για τξν κοπελα?
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE, Johnny Red2
10 Δεκεμβρίου, 2023
"πηρε τα προφυλακτικα για να μην τα δει η μανα μου"?????????
τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα να ουμε?
δηλαδη η μανα σου θα προτιμουσε να ξεκωλιαζες τη βιζιτα χωρις προφυλακτικο?
review reaction 3 hornyasfuck, Johnny Red2, petran 19866266 και 2 άλλα μέλη
10 Δεκεμβρίου, 2023
σατυρος ναι, με τετοια κριτικη σεβαστος για κανενα λογο
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE, Johnny Red2
10 Δεκεμβρίου, 2023
Μάλιστα...
Τελικά ο "συναγωνιστής"
διάλεξε την κοπέλα γιατί έμοιαζε στο μεγαλύτερο crush του ή γιατί έμοιαζε στα δύο αναρχομουνα?
Με την απορία μας αφησε
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE, bigmountain και 2 άλλα μέλη
10 Δεκεμβρίου, 2023
Άντε, και εγώ κουμπάρος φίλε μου...
review reaction 3 hornyasfuck, TOMCRUISE
10 Δεκεμβρίου, 2023
Λολ δεν περίμενα να εγκριθεί η δημοσίευση μου. Για να μαι πιο κατατοπιστικός γράφω και αυτα: Εντάξει το ρεμάλια πάει για αυτούς που της άφησαν μόνιμα σημάδια στο σώμα και δεν ειχαν αντικειμενικές κριτικές, δεν τη σέβονται, ξέρουν αυτοί ποιοί είναι. Πάντως και πολύ καλό deep throat εκανε μέχρι και να βγάζει δάκρυα , και πολλά κωλοσκάμπιλα δεχόταν, και πολύ διάθεση υπήρχε για τις στάσεις και επικοινωνία σε ενα δυναμικό pse me gfe. Μην εμπιστεύεστε πάντα όλες τις κακές κριτικές για μια κοπέλα , πάρτε κανα ρίσκο. Ντροπαλή αλλα πολύ ευγενική χαμηλών τόνων που δέχεται τα πάντα αν τη ρωτήσεις. Τα βυζγια πιο μικρά απο τις φωτογραφίες αλλα με πιο ωραίες ρώγιτσες. Ελπίζω να ξανάρθει. Αυτά από μένα .
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
11 Δεκεμβρίου, 2023
κατι εχω χασει νομιζω,τα στοιχεια του σατυρου γιατι ειναι μηδενισμενα σαν να εχει διαγραφτει,ενω υπαρχει ακομα κ στην καρτελλα του τα στοιχεια του δεν ειναι μηδενισμενα?
εχει γινει καποιο λαθος?
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9