Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Call-Girls 26933
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδινο ψαχουλεμα στα σαιτς για αναζητηση καινουργιων αφιξεων για μια καταδρομικη στα νοτια ξενοδοχεια.

Σταμπαρω Angeline ,Χλοη και Καρολ απο το γραφειο και στελνω ενα γενικο μηνυμα για διαθεσιμοτητες να κοψω κινηση.
Η απαντηση τους για την ωρα που με ενδιεφερε- καθως ηταν συγκεκριμενο το χρονικο διαστημα που μπορουσα - ενα τριπτυχο που δεν ειχε ενδιαφερον.
Στην ερωτηση μου αν υπαρχει διαθεσιμοτητα καποια εκ των προαναφερθεντων μου προσθετει την Χλοη απο το πουθενα , πραγμα που μου εκανε εντυπωση να μην την αναφερει στην αρχη.
Αφου το ξανασκεφτομαι λιγο ρωταω ξανα στοχευμενα για την Καρολ η οποια τελικα και αυτη ειναι διαθεσιμη απλα μιση ωρα αργοτερα πραγμα που σημαινε οτι θα μπορουσα μονο μισαωρακι για outcall.

Με τα πολλα την κλεινω για μια ωρα με σκοπο να μεινω αυτο το μισαωρο που μπορουσα.

Περιμενοντας σε γνωστο χοτελ των νοτιων , μεσα στην νταλα των κλιματιστικων που για καποιο λογο εκαιγαν τον πατο τους χωρις να μπορω να τα ρυθμισω και με το χαλασμενο τηλεκοντρολ της τηλεορασης να παιζει braveheart στο mute , ειχα αρχισει να νταγλαρω.

Η κοπελα στην ωρα της , σκαει με ενα κολλητο φορεμα που προσπαθει να κρυψει εναν υπεροχο κωλο.
Με διαθεση μπαινει μεσα , δινει το φιλακι της , λεει ενα no good english και ενα too hot και με μια κινηση και μενει με το στριγκ της αφου εχει δει το δωρακι της στο κομοδινο.

Λεω εδω ειμαστε, γρηγορες διαδικασιες!

Η κοπελα φωτια!
Στητο φυσικο στηθος , κωλαρα ποιημα , αρχιζει τα πεταχτα φιλια και κατευθυνεται σε μια πολυ καλη πιπα.

Δαχτυλα δεχτηκε χωρις καμια αντιρρηση. Αφου με κανει πετρα, συνεχιζει , χαζευοντας παραλληλα την σκηνη στον καθρεφτη που παραδοξως ηταν το μονο πραγμα μεσα στο δωματιο που δουλευε οπως θα πρεπε να δουλευει.

Ξεκινημα με καβαλημα , χωρις λυπαντικο που ειναι μουσκεμα και σφιχτη. Συμμετοχη αψογη , δυο τρεις εναλλαγες , και στησιμο στα τεσσερα που μου επεσε το σαγονι.

Παρα την πιεση της ωρας , δινω δυνατα χωρις διαμαρτηριες και αφου ειδα το φως το αληθινο , τελειωνω στη πλατη της.

Κανει το μπανακι της και της ληγω το ραντεβου προωρα με την υποσχεση να την ξαναδω μεσα στην επομενη βδομαδα που θα μεινει στην Αθηνα.

Συμπερασματικα πολυ ωραιο μωρο , με κεφι και ναζι , η οποια εχει ορεξη για την δουλεια που κανει και με υπεροχο σωμα.
Πιστευω οτι ηταν ολοκληρωμενο παροτι την συνολικη ωρα των 32 λεπτων

Οσοι πιστοι , προσελθετε και κατα την ταπεινη μου γνωμη , δεν θα χασετε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 06, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
419
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, doc_lin, hornyasfuck και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2023
Ξέρουμε μέχρι πότε θα είναι Αθήνα η δεσποινίς;
review reaction 1 hornyasfuck, mpompiras1
10 Δεκεμβρίου, 2023
αν καταλαβα καλα μεχρι και την αλλη εβδομαδα
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2