Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μετα απο 2 ωρες πηδημα με το γλυκο Μελινακι, η αδηφαγια μου με οδηγησε στην αμφιλεγομενη Αντελινα, με πολυ κακη βαθμολογια αλλα με διαβεβαιωσεις απο τους συναγωνιστες οτι θελει τον τροπο της για να λυθει..

Ελαβα σοβαρα υποψιν τις προτροπες τους κι εβαλα ολη μου την τεχνη στο να γινω master του seductiveness και να την αποπλανησω στον κοσμο του αλυπητου σεξ κ της ηδονης.
Και πηρα τα αρχιδια μου.

Ηρθε ντυμενη ντεκαβλε, με μποτες SS και παλτο. Τελικα το παλτο απ'οτι φαινεται δεν ειναι καλο σημαδι..
Απο μεσα φορουσε ομολογουμενως ενα ωραιο φορεμα που τονιζε τα υπεροχα βυζια της.
Hi, i am adelina...
Bond, James Bond...κι εβαλε τα γελια.

Πηρε το χρονο της, της εδωσα χωρο και με διακριτικες κινησεις, αρχισα να την αποπλανω, ενω το δολοφονικο μου βλεμμα κοιτουσε μεσα απο τα πανεμορφα καλοσχηματισμενα μπλε της ματια ολο τον εσωτερικο της κοσμο Μαλακία

Αρχισε να ψαρωνει, πλησιασε σα γατουλα κι αρχισε να τριβεται.
Επεσαν τα πρωτα αναγνωριστικα φιλια, γλωσσα πουθενα.

Της αφαιρω με κινησεις γατοπαρδου το φορεμα, το στριγκακι κ το σουτιεν κι αποκαλυπτεται μια απιστευτη κορμαρα...
Ειναι περιπου 1.65, λεπτη, ωραιο δερμα, βυζαρες Β στητες φυσικες με ρωγα καγκελο που κρεμας πανω της κρεμαστρα.
Κωλος αψεγαδιαστος στητος, κοιλιακοι φετες, ωραια μεση δαχτυλιδι, χερια, ακρα πανω κατω ομορφα κ ποδια καλλιγραμμα.

Προσωπο μετριο αλλα γοητευτικο με μπλε ματαρες.
Λιγο η μυτη τα χαλαει κι οι εκφρασεις την ωρα του σεξ στο κρεβατι του προκρουστη.

Αρχισα τα αισθησιακα φιλια κ τα αγγιγματα παντου, της αρεσε, ειδικα στον κορμο.
Αρχισε να λυνεται ακομα περισσοτερο, τα φιλια πιο αισθησιακα, πιο παθιασμενα, εβαζε κι ιχνος γλωσσας αλλα περισσοτερο με τιποτα.
Πηγα να βαλω δαχτυλο...
Οχι μου λεει, στα ελληνικα.

Πηγε πουτσο με αρκετη χρονοκαθυστερηση, καθοτι δεν πιεζα, αρχισε μια μετρια πιπα με σχεδον αδιαφορο γλειψιμο πουτσοκεφαλου ,deep οχι...οποτε τηκ εβαλα για γλειψαρχιδι.
Εκει τα πραγματα καπως καλυτερεψαν, χρησιμοποιουσε τη γλωσσα περισσοτερο, εγλειφε αρχιδια, εγλειφε κ πιο κατω αλλα μεχρι εκει..

Με τα πολλα σηκωθηκε ο κυριος κ λεει this is like my arm.
Ενταξει κουκλα μου πηγα να της πω, ειναι μεγαλο, δεν ειναι κ κανενα ανακοντα, χαλαρωσε.

Ειχε φερει κατι δικες της καποτες γιατι οι durex ειπε την ενοχλουν.
Βαζω καποτα, με στενευε, πηγα να μπω σε σταση ιεραποστολικο, pain pain pain.
Εμπαινα τελειως επιφανειακα, εβλεπα τις εκφρασεις του προσωπου της που πονουσε, μου επεφτε.
Τη ξανασηκωνα, εβαζα αλλη καποτα, εμπαινα παλι επιφανειακα, εβαζε κ χερι για να μην πηγαινει πιο μεσα, pain pain pain..
Ποναω μου λεει οταν ειναι σκληρο.
Κ πώς θα πει της λεω, οταν ειναι πεσμενο ??
Αρχισε η φαση να μου θυμιζει το αλλο παλτο, τη μελισον.
Και χαζη και ανυπαρκτη σεξουαλικη νοημοσυνη.

Παω να της γλειψω το μουνι, οχι μου λεει, στα ελληνικα.

Την εβαλα παλι για γλειψαρχιδι, χρησιμοποιουσε κι ωραια τα νυχια της κατω απο τα αρχιδια, ξανασηκωθηκε, καποτα κ τη βαζω cow..

Παει να το βαλει...pain pain pain. Εν τω μεταξυ ειχε περασει ηδη πανω απο μιαμιση ωρα, ειχα χαλασει καμια 10αρια καποτες με τη μαλακισμενη κ γαμισι τιποτα.

Μην τα πολυλογω, της λεω θα στα δωσω στο στομα..
Οχι μου λεει, παλι στα ελληνικα.
Την εχει μαθει καλα αυτη τη λεξη.
Αν θες cim, ειναι extra.

Δε φτανει που δε σε γαμησα της λεω, μου χρεωνεις κ το cim.
Ειμαι στενη μου λεει.

Τελος παντων, εχυσα εν τελει πανω της, μπανιο κ την εστειλα στον αγυριστο..ευγενικα παντα.

Δεν κανει η κοπελα γι αυτην τη δουλεια, μη το ενα, μη το αλλο, οχι κι οχι.
Ακομα κι η μελισον μπροστα της ειναι οαση.

Να πας κα παρεις της λεω ενα δονητη, να τον βαζεις στο μουνι σου πρωι μεσημερι βραδυ, μεχρι να ανοιξεις..

Για κανενα λογο, μαυρο μεχρι να σοβαρευτει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 08, 2023
Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.304
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 TOMCRUISE, White Othellos, doc_lin και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 13
1 2