Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχήν είμαι ευγνώμων και αισθάνομαι όμορφα και θέλω να ευχαριστήσω το πρακτορείο για ένα ακόμη δώρο που κέρδισα αυτή την φορά από το πρακτορείο call girls athens. Είδα τις κοπέλες και είχε μπει στο μάτι η κάτα επειδή είχε σοκολατί χρώμα και είναι μιγάδα γυναίκα. Όταν θα την αντικρύσεις θα δεις κάτι με αυτό που είναι στις φωτογραφίες. Ούτε θα δεις την ναόμι κάμπελ η την λάουρα γκέμσερ ούτε όμως θα δεις και μια γυναίκα παραπλανητική στις φωτογραφίες. Έχει ένα αξιοπρεπέστατο σώμα με φυσικό στήθος που σπάνια το συναντάς σε τέτοιου είδους γυναίκες και φυσικά όμορφο κώλο και μουνί όχι πηγάδι που μπορείς να τα γλείφεις και να το ευχαριστιέσαι. Αυτό που διαπίστωσα στην συνάντησή μας ήταν ότι αφήνει να την κάνεις οτι θες δεν λέει όχι εάν και έδειχνε ότι βαριόταν να γυρνάει συνέχεια στάσεις, αλλά ήταν όμως και ευγενική και δεν έλεγε σε κάτι όχι. Δεν παίρνει πρωτοβουλίες και έδειχνε σαν βαριεστημένη η ντροπαλή η σαν κάτι να είχε. Τελοσπάντων εγώ επικεντρώθηκα στα όμορφα βυζιά της που τα έγλειφα για ώρες όπως και το μουνί της και την κωλοτρυπίδα της όπου την ευχαριστήθηκα πιο πολύ από ότι το μουνί της. Να σημειώσω ότι είχα ενημερώσει το πρακτορείο για να φέρει η κοπέλα σαντιγύ και κρέμα για να γίνει πιο πικάντικό αλλά δεν έκατσε η φάση η το ξέχασε. Μετά την έγλειφα σε όλο της το σώμα και μετά πέρασμα προφυλακτικού και γαμίσι body to body Και στα τέσσερα όπου ήρθε η κατάθεση. Της ζήτησα να κάτσουμε σε αυτή την στάση ξαπλωτοί να χαλαρώσουμε και να με αγκαλιάζει αλλά ήταν λίγο ψυχρή αν και δέχτηκε. Έκανε μπάνιο μετά είπαμε κάποια λόγια για το τι κάνει στην ζωή της πως είναι ήρεμα και ωραία και την συνόδεψα μέχρι την έξοδο του σπιτιού ώσπου και αποχώρησε. Συμπερασματικά ήταν μια συνάντηση φιλική αλλά και λίγο ψυχρή. Και ήρεμη και όμορφη αλλά και λίγο ντροπαλή εκ μέρους της και μηχανική. Θα ηθελα να δοκιμάσω ξανά στο μέλλον ίσως και είναι διαφορετικά από ότι τώρα η συνέβη κάτι στην κοπέλα και ήταν έτσι στην συμπεριφορά της πιο ντροπαλή. Όπως και να έχε ευχαριστώ πολύ και πάλι το πρακτορείο για την άριστη επικοινωνία που είχαμε και το σάιτ φυσικά για το δώρο αλλά και που έζησα μια ακόμη εμπειρία με κοπέλα έγχρωμη. Ελπίζω την επόμενη φορά ακόμα καλύτερα και φυσικά καλή επιτυχία και στους υπόλοιπους και καλά γαμίσια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.364
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Quarantaris, mancunian1986, C.G.A και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2023
να γαμήσεις πας ή να γυρίζεις κοκορέτσι;
δηλαδή σε 1 ώρα πόσες στάσεις θα κάνεις;
τώρα ότι ζήτησες να φέρει αυτή σαντιγί απλά ασχολίαστο
την επόμενη που θα ζητήσεις βίζιτα να της πεις να φέρει και μερικά πιτόγυρα
review reaction 3 review reaction 1 maradona7, dracoumel, Johnny87 και 1 ακόμα μέλος
08 Δεκεμβρίου, 2023
καλα εσυ ξεπερασες κ μενα να ουμε,ακου ηθελες να φερει κ σαντιγυ Χαχαχα!Χαχαχα!
οδοντιατρος ειναι το κοριτσι οχι ζαχαροπλαστης να ουμε Χαχαχα!
θα σε λυπηθηκε μην παθεις κανα ζαχαρο για αυτο δεν θα εφερεΧαχαχα!
κατσε να μπω να δω τωρα ποια ειναι η λαουρα γκεμσερ γιατι εγω μεχρι τη ναομι καμπελ εχω φτασει Έρωτας
review reaction 3 review reaction 1 maradona7, dracoumel, εξολοθρευτής και 2 άλλα μέλη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2