Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με την Alice. Χτυπάει λοιπόν η πόρτα, και μπαίνει μέσα ένα κοριτσάκι μες την καλή χαρά.
Πολύ απλό χωρίς τη λάμψη των φωτογραφιών. Η 5η φωτό νομίζω είναι πιο κοντά.
Ξεκινάμε με τις γνωριμίες και κάθομαι στο κρεβάτι να τη μιλήσω λίγο να σπάσει ο πάγος. Τσουπ έρχεται κάθεται πάνω μου και αρχίζει ν με χαϊδεύει τρυφερά, στον λαιμό, στην πλάτη. ‘Έλα ρε σκέφτομαι’.
Πριν προλάβω να καταλάβω τι παίζει ξεκινάμε τα φιλιά.
Όχι μέχρι φάρυγγα αλλά με αρκετή γλώσσα. Και μετά με τη γλώσσα στον λαιμό. ‘Οοοπ’ ξανασκέφτομαι.
Στήθος 3άρι πολύ όμορφο, να χαίρεσαι να ασχολείσαι μαζί του.
Να μην τα πολυλογώ με σηκώνει, γονατίζει και ξεκινάει ένα στοματικό σουπερ. Και συνεχώς να σηκώνει το κεφάλι να με κοιτάει κατάματα. Δεν χόρταινε να βλέπω μία καθρέφτη, μία τα μάτια της.
Βάζω προφυλακτικό γιατί δεν θα άντεχα πολύ ακόμα και ξεκινάμε με ιεραποστολικό όπου η κοπέλα είχε καλή αίσθηση. Φωνούλες καλές όπως είπε και ο συνάδελφος στην προηγούμενη κριτική. Στη συνέχεια στα 4 όπου με το που βλέπω την κωλάρα της λέω καλώς τα τα παιδιά καλώς τα… Ε δεν άντεξα. Της λέω μπαίνω. Βάζει τζελ και μπήκα κι εκεί με πολύ καλή αίσθηση η κοπέλα. Εκεί έγινε και η πρώτη κατάθεση.
Πρέπει να πω βέβαια ότι μετά από πολύ λίγο μέσα της, χαλαρώνει πολύ και δεν νιώθεις πολλά.

Κάνω ντουζάκι, επιστρέφω για χαλαρή κουβεντούλα και έρχεται στην αγκαλιά μου. Ξεκινάει πάλι να με χαϊδεύει χαλαρά. Μην τα πολυλογώ πάλι, με κάνει τούρμπο σε dt. Και ξεκινάει πάλι το ωραίο στοματικό. Με την γλώσσα της να κάνει διάφορες χαριτωμενιές. Και εκεί που πάλι θα με τελείωνε, την βάζω από πάνω και ξεκινάμε. Μετά ξανά στα 4 και για άλλη μια φορά τέλος εκεί.

Συνοψίζοντας η κοπέλα είναι από τις πιο δοτικές κοπέλες που έχω γνωρίσει. Πιο gfe εμπειρία δεν ξέρω αν και κατά πόσο μπορεί να υπάρξει.
Επίσης απίστευτα γλυκιά. Θέλει να περάσεις καλά και το δείχνει με κάθε της κίνηση.
Αυτά από μένα. Ελπίζω να μην ξέχασα να αναφέρω κάτι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
th0dor1s
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.317
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, xagnostos2006, Yatoputso και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Δεκεμβρίου, 2023
το κέρασμα ξέχασες να αναφέρεις πατριώτη. Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
08 Δεκεμβρίου, 2023
Nαι βλέπω ότι δεν έχει μπει το ποσό. Υποψιάζομαι επειδή είχα βάλει και το σύμβολο του ευρώ και όχι μόνο νούμερο. Γιατί εγώ το έβαλα. Οπότε: 250€
Κανονικά δηλαδή ότι είναι στην καρτέλα της.
review reaction 1 BUT-TMAN, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2