Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 3 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 15181
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχει γλυκό πρόσωπο με διαπεραστικά μάτια, το οποίο είναι ουσιαστικά ίδιο με τις φωτογραφίες και για τα γούστα μου αξίζει ένα 8άρι.
Στο σώμα τα πράγματα έχουν αλλάξει με κάποια επιπλέον κιλά από πρόσφατη εγκυμοσύνη από ότι κατάλαβα. Με λίγη προσπάθεια στο γυμναστήριο πιστεύω ότι μπορεί να επανέλθει αλλά το πολύ ένα εξάρι για την ώρα ο βαθμός.
Είναι Αλβανίδα από καταγωγή και όταν την γαμούσα άκουσα πολλές φορές τη λέξη πίδι που αργότερα μου εξήγησε ότι σημαίνει μουνί. Άρα μου ζήταγε σκίσιμο στο γαμήσι όχι μόνο με λόγια αλλά και με το σώμα της που στα τέσσερα έσκαγε συνέχεια πάνω στο δικό μου και έτσι της έδωσα πολύ ευχαρίστως αυτό που ήθελε. Η διάθεση της ήταν καλή, της αρέσει η δουλειά και το να απολαμβάνει το σεξ της είναι απλά φυσικό.
Πριν από όλα όμως είχαμε ένα καλό σόσιαλ κατά το οποίο έδειξε τον φιλικό χαρακτήρα και την προθυμότητα της να περάσουμε καλά.
Πάνω στο φάσωμα, την γλώσσα της την φύλαγε καλά μέσα στο στόμα, αλλά της ξέφυγε τελικά κάνα δυο φορές με αποτέλεσμα έστω και για λίγο να ήταν γνήσιο και όμορφο το φιλί της.
Στο στοματικό έχει πολύ καλές επιδόσεις, είναι το κυρίως της όπλο για να πετύχει δυνατή στύση. Με αρκετό βάθος, σάλιωμα, γλείψιμο στα αρχίδια και eye contact με έκανε να νιώσω μια μικρή νιρβάνα.
Μέσα σε όλα αυτά όμως έχω να πω ότι είχα κάποια θέματα με την δουλειά και η όρεξη μου γενικά ήταν πεσμένη. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να καταφέρω μόνο ένα χύσιμο παρόλο την τίμια προσπάθεια που έκανε η Άννα.
Πλήρωσα στο τέλος το αντίτιμο χωρίς να με ενοχλήσει καθόλου με το θέμα των χρημάτων.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, C.G.A, mancunian1986 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2023
Η συγκεκριμηνη δουλευε πρωτα σε αλλα γραφειο με ονομα Μικαελα, μετα δουλευε σαν ανεξαρτητη , ονοματι Ιωαννα και τωρα στο συγκεκριμενο γραφειο ονοματι Αννα! Καποιος συναγωνιστης ανεφερε οτι ειναι εντελως ντεκαβλε στο κρεβατι! Εγω οταν την ειχα ρωτησει απο που ειναι, μου ειπε οτι ειναι απο την Πρεβεζα!!Money MouthΧαχαχα!Χαχαχα! Εγω γελανε και οι πετρες!!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 4 review reaction 1 BisexualWannabe, hornyasfuck, Bartender 74 και 4 άλλα μέλη
04 Δεκεμβρίου, 2023
Δουλευει και ως ανεξαρτητη αυτη φιλε γνωριζεις? Γιατι κατα καιρους δειχνει (στις φωτο τουλαχιστον) πως εχει κατεβει και στην Πατρα. Να ειναι η ιδια ή να εχουν χρησιμοποιησει απλα τις φωτο της?
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2
04 Δεκεμβρίου, 2023
το ότι κάνει τουρ επαρχία το έχω δει κι εγώ
και δεν είναι οι μόνη, πολλές έχω δει να κάνουν τουρ μόνες τους
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny Red2, bigmountain
04 Δεκεμβρίου, 2023
σε ποιό γραφείο δούλευε σαν Μιχαέλα;
Y
ydroxoos7
review reaction 1 hornyasfuck
05 Δεκεμβρίου, 2023
Στο dream girls ηταν, αν δε κανω λαθος!Γερο-μύστης
review reaction 1 hornyasfuck, Bartender 74
13 Ιανουαρίου, 2024
Πόσο "γεμάτη" είναι στο σώμα ?
review reaction 1 hornyasfuck
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6