Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βυζοβραδια με τις καυλες να εχουν ξεπερασει το κοκκινο, κ επομενο θυμα η βυζαρου Berna.
Ουκρανικο οπλο, μετριο σε εμφανιση αλλα τελειο σε λειτουργια, αφου βρισκει στοχο απο τα 5 χλμ..

Ντυσιμο μπορουσε καλυτερο, αφου ηρθε με μποτες μαυρες κι ασπρο καλσον απο μεσα, απλο τοπακι κ φορεμα κι απο πανω καπαρντινα.
Πού ειναι τα ψηλοτακουνα ωρε κ το καυλε ντυσιμο ??

Ηρθε, αραξε καναπε, της προσεφερα ενα πανακριβο ποτηρι νερο, μου ειπε για λιγο τα δικα της κι εκει που πηγα να τη ρωτησω κατι, με πιανει στα επιθετικα γλωσσοφιλα.
Δε με χαλασε καθολου κι ανταπεδωσα.
Μου ειχε πιασει το κεφαλι κι η γλωσσα της, που ειναι κ λιγο μακρια αλλα και πολυ παιχνιδιαρικη ειχε παει λαρυγγι.
Το χερι της ηταν ηδη στην πουτσα κ εκανε παλινδρομες κινησεις.
Η γυναικα γουσταρει αυτο που κανει, σεβεται τον πελατη, αγαπαει την πουτσα κ δεν την αφηνει οχι απο τα χερια της αλλα ουτε απο το βλεμμα της.

Της βγαζω ρουχα, ψηλα ωραια ποδια, συμπαθητικος κωλος αλλα θελει γυμναστικη, οκ ακρα πανω κατω, κ φτανουμε στις ΒΥΖΑΡΕΣ.
Απο τα 3,5 αρια της Μελινας, στα 3,5αρια της Μπερνα.

Αν μου ζητατε να κανω συγκριση, της Μπερνα ειναι στητα κι αγερωχα με ρωγες μικρες που καυλωνουν στο γλειψιμο.
Της Μελινας ειναι πιο κρεμαστα με πιο μεγαλες ρωγες που ομως τις χαιρεσαι στο σφυροκοπημα.

Οπως κ να εχει, χουφτωνεις ΒΥΖΑΡΕΣ κ το ευχαριστιεσαι. Για την ακριβεια δεν τις χορταινεις.
Τυχεροι αυτοι που εχουν γκομενες ή γυναικες με μεγαλα βυζια...Τους ζηλευω.

Τη βαζω γονατα να ρουφηξει καυλι, αλλο που δεν ηθελε.
Εδω μιλησε η εμπειρια.
Εμπειρη πουτανα, το κατεχει το τσιμπουκωμα με ή χωρις χερι.

Μονη της deepthroat μεχρι πνιγμου κ mouthfuck.
Chocking κ σφαλιαρες κ να ξερογλειφεται....
Τη βαζω να γλειψει αρχιδια, μου τα παπαριασε απο το γλειψιμο, το υποτακτικο πορνιδιο ενω μονη της χωρις πολλα πολλα πηγε κ κωλο κι η γλωσσαρα της αρχισε ενα θεσπεσιο σπατουλαρισμα....
Απο γλειφοκωλι της επιανα το κεφαλι κ της εφερνα μεχρι τον πουτσοκεφαλο κι η γλωσσα της να γλειφει σ'ολη τη διαδρομη. Πηγαινε μονη της κατω κ ξανα πανω...

Καποτε, ιεραποστολικο, στην αρχη λαου λαου χαριλαου, πονουσε κ το εδειχνε αλλα μου ελεγε να συνεχισω, εκανε περιεργες κινησεις, μου ερχοταν να γελασω αλλα ημουν κ καυλωμενος, το δευτερο κυριαρχουσε, αρχιζω σφυροκοπημα, αρχισε να φωναζει, σταματαω, συνεχισε μου λεει, αφου πονας της λεω, δεν πειραζει συνεχισε...
Με τα πολλα σταματησα, υπεφερε.
Τη βαζω κατω κ της βαζω δαχτυλο μηπως κ ανοιξει..
2 δαχρυλα στο μουνακι κ με τον αντιχειρα να παιζω κλειτοριδα, ειχε ανοιξει το στομα κι απολαμβανε.
Σε μια στιγμη αρχιζε να κατεβαζει γαλα, αρχισα βιαια διεισδυση δαχτυλων στο μουνι, μεσα εξω πανηγυρι, κι αρχισε να χυνει απανωτα.
Εκει κατσαμε κανενα 15λεπτο, πρεπει να εχυσε 4-5 φορες.
Μου πηρες ολη την ενεργεια μου λεει.
Τη βαζω για τσιμπουκι, με κανει πετρα και ανεβαινει απο πανω.
Τον πηρε πιο ευκολα μεσα μετα τα απανωτα χυσιματα κι αρχισε να χοροπηδαει, με τα βυζια της να πεφτουν πανω στη σκατοφατσα μου...
Ω θεοι, δε με λυπαστε ???
Χορευε παμω στην πουτσα κι εγω με το στομα ανοιχτο απολαμβανα τα βυζια της να πεφτουν πανω μου σα νεκταρ.

Αρχισε τις βιαιες κινησεις μπρος πισω, μεχρι που ξαναεχυσε το μητρομανες πορνιδιο κ σπαρταρουσε σαν το ψαρι στο κρεβατι του προκρουστη.
Δεν τελειωνα με τιποτα ενω αυτη εκανε παρτυ χυσιματος..
Τη βαζω για doggy, ξεκιναω σφυροκοπημα για να δω τις βυζαρες να χορευουν μπας κ καταθεσω αλλα πονουσε.

Βγαζω καποτα κ τη βαζω να τον παρει στο στομα..
Απιστευτο τσιμπουκωμα η καριολα.
Την εβαλα στα γονατα να μου γλειφει τις μπαλες, απο πανω την επαιζα, μεχρι που τελειωσα, τα πρωτα εφυγαν στη μαπα, τα αλλα τα πηρε στο στομα κι εγλειφε μεχρι να με αποτελειωσει, ρουφηξε καθε σταγονα...

1 ωρα την ειχα κλεισει, για ποτε περασε μιαμιση, ουτε που το καταλαβαμε.
Ουτε κινητο ειχε βαλει, ουτε καν πηγε μαλιστα να το κοιταξει.
Σαν εμφανιση δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο, αλλα σαν υπηρεσιες ειναι φοβερη.
Γαμιεται αλυπητα, ενω οι βυζαρες της ειναι το highlight.
Αυτονοητη η επαναληψη.

Ακολουθει η Honey...
Εκει δεν εχουμε βυζια αλλα με 1.78 υψος, κ κορμι μοντελε, δεν μπορουσα να αντισταθω.



Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Διαγραμμένο μέλος 210059
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
149
Likes:
24.281
Πόντοι:
25.186
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, kostad1nos και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2023
πρόσωπο 5 ή 8, τελικά?

Π
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1